Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 - Powstanie Warszawskie z pieczołowicie odwzorowaną stolicą Polski

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Cenega, polski wydawca gry Uprising44 – Powstanie Warszawskie opublikował nowe materiały z debiutanckiej produkcji studia DMD Enterprise. Twórcy ogromną wagę przywiązują do wiernego odwzorowania naszej stolicy.

Przeczytaj cały tekst "Uprising44 - Powstanie Warszawskie z pieczołowicie odwzorowaną stolicą Polski" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest cos pieknego. Gra ktora tak wyglada i odwzorowuje stare miasto? Wybaczcie ale ja znam tylko jeden inny tytul w ktorym cos takiego bylo. Ciekawe co powiedza osoby ktore smialy sie z przewracanych beczek pokazanych jakis czas temu.

Czekam na ta gre i wiem ze jedna kopia trafi do mnie. Sam siedzialem nad zdjeciami starej Warszawy i przenosilem je do starego MoH:AA z czystej przyjemnosci a teraz bede mial okazje pobiegac miedzy tymi budynkami w calkiem nowej grze. Jeszcze jakby autorzy napisali z jakiego wyposazenia bedzie mozna korzystac to bylbym w pelni zadowolony.

Ogromny szacunek dla tworcow z mojej strony za to co zrobili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem interesująco :) I trzeba przyznać, że pomiędzy tym co było prezentowane jakiś czas temu na filmikach a tym co widać dziś to jest przepaść.
Choć oczywiście to była tylko jedna ulica i to bez żadnych postaci więc jeszcze nie czas na zachwyty, ale widać, że tytuł idzie w dobrym kierunku.

@Harpen
Trailer z aktorami został przez Cenegę usunięty i uploadowany jeszcze raz.
Tutaj jest link: http://www.youtube.com/watch?v=E6reX0MIuws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre zapowiedzi zrealizowane na bardzo wysokim poziomie. Mam nadzieję, że gra także będzie reprezentować ten poziom i bedziemy mieli w końcu grę o ważnym dla Nas wydarzeniu historycznym jakim było Powstanie Warszawskie. Ściskam kciuki za twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję tylko, że ta sceneria będzie oglądana w rzucie izometrycznym (przynajmniej wg wstępnych przekazów), aż prosi się o FPP. Dla mnie ideałem byłby FPP z elementami taktycznym w stylu SpecOps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 12:13, drstrach napisał:

Żałuję tylko, że ta sceneria będzie oglądana w rzucie izometrycznym (przynajmniej wg
wstępnych przekazów), aż prosi się o FPP. Dla mnie ideałem byłby FPP z elementami taktycznym
w stylu SpecOps.


Hej, gra to gra akcji TPP połączona ze strategią. W trybie akcji, będziesz miał widok zza pleców bohatera (a la Mass Effect), a tylko w trybie gry strategicznej będziesz miał rzut izometryczny. O ile dobrze pamiętam podział tych trybów w czasie trwania kampanii to 70% na korzyść widoku TPP wobec 30% czasu na strategię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie, ale po tym co zaprezentował najnowszy Jagged Alliance, nie wierzę w gry taktyczne czasu rzeczywistego. Skoro i tak ta gra nie jest skierowana do masowego odbiorcy - jak sami twórcy stwierdzają, stworzenie świetnej turowej gry taktycznej byłoby lepszym, świeższym posunięciem. Inaczej gra utonie w masie bardziej rozpoznawalnych i "widowiskowych" tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 14:55, bonescraper napisał:

Wszystko ładnie pięknie, ale po tym co zaprezentował najnowszy Jagged Alliance, nie wierzę
w gry taktyczne czasu rzeczywistego. Skoro i tak ta gra nie jest skierowana do masowego
odbiorcy - jak sami twórcy stwierdzają, stworzenie świetnej turowej gry taktycznej byłoby
lepszym, świeższym posunięciem. Inaczej gra utonie w masie bardziej rozpoznawalnych i
"widowiskowych" tytułów.


U44PW nie jest gra taktyczna przede wszystkim, nie wiem skad to porownanie. To gra akcji TPP z elementami gry strategicznej RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować