Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Medal of Honor: Warfighter

143 postów w tym temacie

Przechodzę sobie właśnie misję o nazwie "Starzy znajomi" (tą gdzie musimy wspierać żołnierzy GROMu) i nie wiem czy trafiłem na poważnego buga (bardzo prawdopodobne) czy coś źle robię ale nie mogę przejść dalej. Chodzi o miejsce w którym wchodzimy po schodach na taki taras/chodnik hotelu i na dole na ulicach zauważamy naszych ludzi. Uruchamia się cutscenka, gdzie nasi najwyraźniej kogoś zauważają i chowają się, a my dostajemy zadanie sforsowania i oczyszczenia hotelu. Tak więc zeskakuje po takim kawałku betonu i mam przed sobą drzwi jednak nic nie da się z nimi zrobić, a ludzie z mojego teamu stoją przy barierce u góry i nic nie robią. Mógłby ktoś napisać jak to wyglądało u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ciag dalszy bledu z ktorym sie jeszcze nie uporalem, moze ktos wie co z tym fantem zrobic...
gre sciagam z origin, gdy dobiegnie do 100 downloadu i zaczyna instalowac pojawia sie komunikat ( informacje w zdjeciu)

20121101190317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając SI przeciwników, które jest porażką, grafikę która mogła by być naprawdę lepsza, to jeszcze Mother jest teraz amerykanem, a nie afgańczykiem, porównajcie sobie do wcześniejszej gry, co to ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:15, zerohunter napisał:

Pomijając SI przeciwników, które jest porażką, grafikę która mogła by być naprawdę lepsza,
to jeszcze Mother jest teraz amerykanem, a nie afgańczykiem, porównajcie sobie do wcześniejszej
gry, co to ma być.


Słabe SI przeciwników i tak blednie przy SI naszych kompanów. Można by powiedzieć, że ta gra wręcz obraża żołnierzy sił specjalnych, bo patrząc na ich umiejętności strzeleckie to przedszkolak, otrzymawszy pierwszy raz w życiu kałacha strzelałby lepiej od nich ;p Nie wiem, może twórcy specjalnie tak zrobili, żeby jak najwięcej celów padało naszym łupem, ale mnie takie coś odbiera feeling gry. Kolesie z paru metrów do przeciwnika który wystaje od pasa w gorę zza biurka nie potrafią trafić... Tak więc to my musimy eliminować ponad 90% sił wroga, bo my przecież jesteśmy Rambo, a pozostali to tylko statyści. Już nie wspomnę o tym, że zupełnie się nie przemieszczają próbując np.flankować żołnierzy wroga, tylko siedzą za tymi samymi osłonami dopóki my wszystkich nie wybijemy.

Tak btw. Kto pamięta MoH: Airborne i super uber hitlerowskich terminatorów? Oczywiście w tej części również nie mogło zabraknąć tego typu "smaczków". Tak więc uwaga na polu bitwy, bo tym razem stają na przeciw nam (bodajże)

Spoiler

afgańscy opancerzeni terroryści

, na szczęście spotkałem tylko dwóch lub trzech więc da się to przeboleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 13:12, zerohunter napisał:

OF UCK

Z jednej strony twoja

Spoiler

stara, a z drugiej drastyczna śmierć Mothera;/



Za singla zabrałem się z ciekawości. Troszkę zamotana fabuła , ale powiem Wam , że Mi się podobała.
Właśnie jak napisałeś

Spoiler

o tej śmierci

, to pamiętam jak oglądam ten moment ..... i nagle
Spoiler

kulka w łeb

, to poczułem się jak bym jakiś film oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale po tych nieprzychylnych komentarzach zmieniałem zdanie. Szkoda, a zapowiadało się tak pięknie. Jest jeszcze nadzieja w Black Opsie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 18:32, Ugolf napisał:

Miałem kupić, ale po tych nieprzychylnych komentarzach zmieniałem zdanie. Szkoda, a zapowiadało
się tak pięknie. Jest jeszcze nadzieja w Black Opsie :P



Nie bierz pod uwagę tych wszystkich komentarzy. Większość to fan-boy''e , którzy nawet nie grali w tą grę , tylko czekali na recenzje , gdy one się pojawiły z oceną 5-7 , to od razu chłopaki mieli co robić , hejtować , nie znając gry. Nie można porównać tej gry do Cod''a ( jak to niektórzy robią ) , inna dynamika , każda broń inaczej strzela , tryb współpracy , samemu ciężko coś ugrać. Tym bardziej do BF3 , MOH jest między tymi dwoma produkacjami i pomimo tych bugów co ludzie mają ( ja ani razu nie wpadłem pod mapę , nie zrespiłem się po za nią , 2-3 trafiłem na niewidzialną ścianę , ale to wszystko ) gra Mi się na prawdę przyjemnie , a tym bardziej , że mam z kim grać , ostatnio grałem od 21 do 2 w nocy z graczem z tego forum i grało się na prawdę przyjemnie.
Żeby coś ocenić , to trzeba w to zagrać/poznać itp , a nie patrzeć na to , co mówią inni. Wiem , że jest ryzyko wyrzucenia 120zł w błoto , ale zawsze możemy iśc np: do kolegi zagrać.
Powiem to po raz któryś , granie w nowego moha sprawia mi dużo przyjemności , bo po rozegraniu w battlefield''a 220h troszkę mi się znudziło , a grając w moh''a , czekam sobie na kolejne dlc do bf''a , więc mam zapewnione miłe spędzenie czasu bodajże do któregoś grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, mogę tylko potwierdzić i powiedzieć, ze bardo żałuję takiego marnego obrotu sprawy dla nowego Medala - szkoda takiej gry z takim potencjałem :)

A teraz z innej beczki - mam do oddania kod zniżkowy 20% na wersję deluxe ze sklepu Origin, trzymajcie:

8pamhnqy8r8vqf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Podczas szkolenia chcę strzelać przez lunetę. W instrukcji jest żeby wcisnąć PPM plus środkowy przycisk. Niestety w tym momencie zmienia mi się broń. Pomóżcie bo nie potrafię sobie z tym poradzić a widzę, że tu są sami eksperci. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka ziomek :) mam pytanko . Jak masz ta 1 misje na strzelnicy ta calkiem pierwsza , poczatek gry to jak sie wlacza w tej broni lunete bo nie wiem jak a trzeba to zrobic zeby przejsc dalej . Z gory wielkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:13, rogal14 napisał:

Siemka ziomek :) mam pytanko . Jak masz ta 1 misje na strzelnicy ta calkiem pierwsza
, poczatek gry to jak sie wlacza w tej broni lunete bo nie wiem jak a trzeba to zrobic
zeby przejsc dalej . Z gory wielkie dzieki :)

A o jakiej Wy w ogóle strzelnicy mówicie ;d?
Bo zachodzę w głowę osochozi i nic takiego nie mogę znaleźć kiedy włączam grę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:13, rogal14 napisał:

Siemka ziomek :) mam pytanko . Jak masz ta 1 misje na strzelnicy ta calkiem pierwsza
, poczatek gry to jak sie wlacza w tej broni lunete bo nie wiem jak a trzeba to zrobic
zeby przejsc dalej . Z gory wielkie dzieki :)

Aha, dobra, czaję o co Wam chodzi :D
No taka pierwsza to ta misja nie jest.
Aczkolwiek żeby przełączyć się na lunetę musisz pyknąć w scrolla, tak jest domyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 20:04, Bezi_113 napisał:

No teraz po tym nowym patchu to inna gra, tak przejrzysta, że da się grać normalnie.


To bardzo dobrze, masz dostęp do DLC? - jak wrażenia. Sam muszę pobrać patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 20:06, Arthas97 napisał:

> No teraz po tym nowym patchu to inna gra, tak przejrzysta, że da się grać normalnie.


To bardzo dobrze, masz dostęp do DLC? - jak wrażenia. Sam muszę pobrać patcha...

Zależy o jakie Ci chodzi, nie pamiętam, żebym kupował jakieś osobno, a posiadam edycję limitowaną z adwentowej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować