Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Medal of Honor: Warfighter

143 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2012 o 17:30, rammi napisał:

Niestety. Dopóki tego nie załatają jak należy to jajko z grania. A mogłem przeznaczyć
kasę na inny tytuł, ech.
Poza tym patch w dniu premiery, który waży ponad 900 MB i nie poprawia tego co należy
to jest paranoja po wsze czasy. Do starutkiego już MOH Airborne patch ważył około 2,5
GB więc nic mnie już chyba u EA nie zdziwi.

No to kupa wielka... :( A postanowiłem dać w tym roku szansę serii "MoH" (nie kupiłem gry z 2010 r.) i olać "BO2". Wstrzymam się z instalacją nowego "MoH''a" może do weekendu. Ale w tej sytuacji może nawet o jakieś dwa tygodnie, nawet miesiąc - może wtedy będzie grywalny (a ja uporam się ze wszystkimi obowiązkami służbowymi), ale wtedy po grze może już "nie być ani widu, ani słychu", a multi "leżeć i kwieczeć". Sam nie wiem co zrobić... :(

P.S. Skąd ja teraz wezmę kasę na "BO2" jak całe nadzieje pokładałem w "Medal of Honor: Warfighter"... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2012 o 17:54, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Skąd ja teraz wezmę kasę na "BO2" jak całe nadzieje pokładałem w "Medal of Honor:
Warfighter"... ;D

Było dwa razy pomyśleć, zwłaszcza że poprzedniczka z A.D 2010 też okazała się słaba. Przy czym z BO2 też należy być ostrożnym. Jedynka miała ( i w zasadzie ciągle ma) ogromne problemy z optymalizacją. Przez pierwsze tygodnie nie dało się w nią grać, ludzie mieli na STEAMie ogromne ściny, a na gramie dali wersji PC zaledwie 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 18:00, Darkstar181 napisał:

Było dwa razy pomyśleć, zwłaszcza że poprzedniczka z A.D 2010 też okazała się
słaba. Przy czym z BO2 też należy być ostrożnym. Jedynka miała ( i w zasadzie ciągle ma)
ogromne problemy z optymalizacją. Przez pierwsze tygodnie nie dało się w nią grać, ludzie mieli
na STEAMie ogromne ściny, a na gramie dali wersji PC zaledwie 6/10.

No to na razie zostaje (do czasu spaczowania "MoH:Wf" i info na temat optymalizacji "BO2" na PC) tylko "Hitman: Absolution" jeszcze - ale on nie ma klasycznego multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy uruchomieniu MoH po chwili wyskakuje komunikat że program przestal działać, reinstalowałem i sprawdzałem aktualizacje i nic. Pomoże ktoś czy 130 zł wywalone w błoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 17:54, Janek_Izdebski napisał:

Ale w tej sytuacji może nawet o jakieś dwa tygodnie, nawet miesiąc
- może wtedy będzie grywalny (a ja uporam się ze wszystkimi obowiązkami służbowymi),
ale wtedy po grze może już "nie być ani widu, ani słychu", a multi "leżeć i
kwieczeć
". Sam nie wiem co zrobić... :(


Bez przesady, do MoH 2010 nadal można znaleźć całkiem sporą rzeszę chętnych do gry, więc wątpię, że nowy Medal umrze aż tak szybko jak się tego obawiasz. ;)

Co nie zmienia faktu, że solidne patche są wskazane, bo kuleje w sumie wszystko - począwszy marnej stabilności na niektórych konfiguracjach, przez większe i mniejsze babole w samej rozgrywce, bo miejscami kulejący balans w multiplayerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się na upartego trochę pograć. Szkoda tylko, że w półtorej godziny ukończyłem 7 na 13 etapów, na trudnym poziomie :/ Widzę, że nie grzeszy długością jak jej poprzedniczka. Ale "mokre" etapy są dosyć klimatyczne.
Dzięki trybowi debugowania na styk unika crashu (przywieszając system) przy przechodzeniu z cutscen do gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę tego narzekania na grę - singla nie oceniam, bo nie po to ją kupiłem. Ale sam multiplayer jest świetną kontynuacją MoH 2010. Nie kopiowaniem, a rozwinięciem tamtych pomysłów. Po prostu to jest to, na co czekałem. A technicznych problemów trochę jest, ale chyba jestem "tym szczęśliwym" - da się bez problemu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić tę grę i trochę się waham. Mógłby ktoś w trzech krótkich zdaniach napisać czy warto wydać na nią ciężko zarobione pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 17:39, Bralo napisał:

Witam. O co chodzi z tymi żetonami>? Pograłem 1h i mam jakieś 40+żetonów ( wydaj )
?


Wejdź na battlelog.medalofhonor.com, zaloguj się, wybierz Polskę (albo inny kraj) w Warfighter Nations i wydaj żetony.
Taka zabawa w to, który kraj jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem póki co trochę w singlu i jest tak sobie. Najbardziej irytuje mnie słabe AI członków naszej drużyny, szczególnie dało się to odczuć w tej misji w Indonezji bodajże, gdzie działałem wraz ze współtowarzyszem. I tak często zdarzało się, że gdy siedziałem za jakąś osłoną ostrzeliwując wrogów któryś z nich obchodził mnie z boku przebiegając kilka metrów od mojego kompana i posyłając mi serię z bliskiej odległości. Nie wiem może na wysokim poziomie trudności wygląda to lepiej, bo gram na normalu, gdzie swoją drogą sporo kul można przyjąć na klatę. No i ta misja z samochodem, rany przecież na kupiłem wojennego shootera a nie NFSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 21:48, Ugolf napisał:

Planuję kupić tę grę i trochę się waham. Mógłby ktoś w trzech krótkich zdaniach
napisać czy warto wydać na nią ciężko zarobione pieniądze ?


Osobiście nie polecam, jakoś ta gra kompletnie mnie nie urzekła, mówię tylko o multi bo w kampanie nie grałem.

Chyba lepszym rozwiązaniem jest kupienie Bf3 i dokupieniem dodatków, i nie, nie jestem miłośnikiem bf3 ale po prostu grało mi się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo osób narzeka na MOHW, natomiast Mi się gra bardzo przyjemnie i nie mam na razie na co narzekać.
I gadanie , że BF3 lepszy , tak , zgodzę się , natomiast wiadome było , że EA nie zrobi gry podobnej do stylu Battlefield , ponieważ sami sobie by zagrozili i według mnie , to było by idiotyczne z ich strony. Dlatego mamy małe mapki ( COD ) i właśnie dzięki Moh''owi pewnie chcą " zabrać " graczy od Cod''a, choć będzie to b.trudne.
Ja jestem fajnem bf''a , COD dla mnie skończył się na MW.

Ten sam post dałem w artykule " tydzień z Medal Of Honor " , bo akurat go czytałem i zapomniałem przekierwać się tutaj , więc przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główną wadą nowego MoHa jest właśnie to, że stara się upodabniać do takiego CoDa, a nie jest sobą czyli prawdziwym MoHem. Robi to nieudolnie i dlatego ta gra to średniak, za miesiąc w tym temacie już nikt nie będzie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 12:42, Damianuss1 napisał:

Główną wadą nowego MoHa jest właśnie to, że stara się upodabniać do takiego CoDa, a nie
jest sobą czyli prawdziwym MoHem. Robi to nieudolnie i dlatego ta gra to średniak, za
miesiąc w tym temacie już nikt nie będzie pisał.


Mam na swoim Steamie wszystkie CoDy i muszę Tobie powiedzieć, że jak dla mnie ta gra zupełnie nie przypomina ww. gry... Jak dla mnie tam liczyło się dobranie odpowiednich perków do odpowiednich broni i bieganie bez ładu i składu (nie krytykuję tego, bardzo fajnie mi się w to grało... do pewnego momentu - BO 2 na pewno nie kupię). Tutaj natomiast gra się zupełnie inaczej każdą bronią, ba - robi różnicę jaką lufę założysz, czy jaką kolbę dobierzesz. No i ma znaczenie też to, czy umiesz strzelać, czy nie. Jak dla mnie - gra idealnie plasuje się pomiędzy kiepskim BFem 3, a nudnym w swej formie CoD BO2.
Wracam strzelać, jakby ktoś chciał ze mną pochodzić w "parze", to zapraszam na Origin: BonawenturBorys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jest sposób na pozbycie się dubbingu (i ogólnie zmiany wersji na angielską).
I tak:
1. Uruchamiamy rejestr (Start -> Uruchom -> regedit)
2. Następnie :
dla systemów 32bit - wchodzimy w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Danger Close Games\Medal of Honor Warfighter
dla systemów 64bit - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Danger Close Games\Medal of Honor Warfighter
3. W plikach
X (dysk):\Gry\Medal of Honor Warfighter\GDFBinary_pl_PL.dll
Locale: pl_PL
zmieniamy pl_PL na en_US
4. Cieszymy się grą po angielsku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2012 o 23:07, Janek_Izdebski napisał:

Hej, nie ma moliwości by dokonać takiej zmiany bez grzebania w rejestrze? Dzięki. :)

Niestety, innego sposobu nie znalazłem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować