Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Medal of Honor: Warfighter

143 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2012 o 20:13, Bezi_113 napisał:

Zależy o jakie Ci chodzi, nie pamiętam, żebym kupował jakieś osobno, a posiadam edycję
limitowaną z adwentowej promocji.


DLC "Polowanie", wczoraj była jego premiera na PC, dlatego EA wydało patch do MoH.
Ja kupiłem Medala na premierę w edycji limitowanej, więc mam darmowe pierwsze DLC, jeśli kupiłeś edycję limitowaną, to też powinieneś mieć dostęp do tego DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 20:17, Arthas97 napisał:

> Zależy o jakie Ci chodzi, nie pamiętam, żebym kupował jakieś osobno, a posiadam
edycję
> limitowaną z adwentowej promocji.

DLC "Polowanie", wczoraj była jego premiera na PC, dlatego EA wydało patch do MoH.
Ja kupiłem Medala na premierę w edycji limitowanej, więc mam darmowe pierwsze DLC, jeśli
kupiłeś edycję limitowaną, to też powinieneś mieć dostęp do tego DLC.

Mam tylko "Zero Dark Thirty Map Pack" i TAC 300 dla SEALsów.
Widziałem wczoraj jakąś aktualizację dostępną na battlelogu, ale moja przeglądarka nie chce zainstalować i włączyć wtyczki wymaganej do istalacji tej aktualizacji.
Aczkolwiek kliknąłem "update" na MoHu i coś mi się tam ściąga, waży 900mb i zaraz będzie gotowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2012 o 21:47, Arthas97 napisał:

"Zero Dark Thirty Map Pack" to w Polsce właśnie "Polowanie"

No widzę, poczytałem sobie na battlelogu co tam dodali.
Podoba mi się dodanie nowych elementów do broni, szczególnie że AK-103 GROMowego używam najczęściej ^^
No i te nowe mapki też niczego sobie.
Przedewszystkim poprawili przejrzystość gry: nick gracza w tabeli wyników jest nareszcie solidnie wyróżniony. Teczka gracza nadal jest strasznie chaotyczna, ale przynajmniej trochę mniej. Najlepsze rozwiązanie było w BC2, tam to było przejrzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam skromne pytanie: mam problem z mapą: w pogoni za Farazem - w pewnym momencie wsiadam do furgonetki i w tym momencie czarna plansza i nic - czekałam 30 min i nic. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to u mnie coś nie tak działa lub co źle zainstalowałem.
Na samym początku gry zaraz po zestrzeleniu śmigłowca, po zejściu z motorówki na brzeg nic mi nie działa, chłopaki na mnie czekają, a ja mogę tylko biegać, ani się schylić, ani w kogoś strzelić. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest błąd, lub może ktoś miał coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem z tą grą. Single jest wspaniały. Multi to porażka. Tylko oficjalne serwery, które cały czas rotują między mapami z podstawki i DLC. Ciężko jest trafić na serwer, na którym nie wywali gracza bez DLC po dwóch grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielki problem wczesniej gralem w BF3 wszystko dziala jak trzeba ! :( wczoraj kupilem sobie Medal of Honor Warfighter loguje sie klikam na server i pojawia mi sie komunikat zebym pobral batelloga czy cos w tym stylu pobieram go resetuje kompa i nic !!!! zupelnie nic klikam milion razy na ikonke dolacz na server i jak bladynka o sciane szlak mnie juz trafia POMOCY

NO RANY BOSKIE NIC USUWALEM WTYCZKE INSTALOWALEM NA NOWO NIC NIE POMAGA RESET KOMPUTERA ANTYWIRUS TEZ NIE BLOKUJE NIE WIEM RECE MI OPADAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Medal of Honor (1999)
2. Medal of Honor: Underground (2000)
3. Medal of Honor: Allied Assault (2002)
4. Medal of Honor: Frontline (2002)
5. Medal of Honor: Allied Assault Spearhead* (2002)
6. Medal of Honor: Allied Assault Breakthrough* (2003)
7. Medal of Honor: Rising Sun (2003)
8. Medal of Honor: Infiltrator (2003)
9. Medal of Honor: Pacific Assault (2004)
10. Medal of Honor: European Assault (2005)
11. Medal of Honor: Heroes (2006)
12. Medal of Honor: Vanguard (2007)
13. Medal of Honor: Airborne (2007)
14. Medal of Honor: Heroes 2 (2007)
15. Medal of Honor (2010)
16. Medal of Honor: Warfighter (2012)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miałem szczęście, że zamówiłem edycję limitowaną w pre-orderze na PC.
Teraz za to mam ten problem na PS3, bo za punkt honoru obrałem sobie, że kupię tę grę na konsolę niezależnie od wszystkiego.
No i teraz jestem zależny od oficjalnych serwerów EA, a nie uśmiecha mi się kupowanie dwóch map za 40zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nawet da się grać. Musisz poszukać odpowiedniego serwera. Są takie, które mają tylko konkretne mapki i konkretne tryby. Wyszukiwarka + no dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 01:15, Sigu napisał:

Zauważyłem, że nawet da się grać. Musisz poszukać odpowiedniego serwera. Są takie, które
mają tylko konkretne mapki i konkretne tryby. Wyszukiwarka + no dlc.

No na pewno bym się skusił, gdyby na tych serwerach ktoś grał.
Online na raz najwięcej widziałem może ze trzydzieści osób na trzech-czterech serwerach EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy EA zrobi w końcu coś z tą grą?
Przez ostatni tydzień grać nie mogę, bo na każdym serwerze tak mi się wszystko zacina, że sekundę po śmierci słyszę widzę jak strzela do mnie mój zabójca.
Dźwięk w ogóle nie jest zgrany z obrazem, a launcher nie łączy mnie z battlelogiem już chyba od połowy roku :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie - co wyjdzie w tym roku jako zastępstwo Medala? Bo rzekomo nie ma być tej marki przez jakiś czas na rynku. DICE pracuje nad czymś albo inne studio? Sam jestem tego bardzo ciekawy bowiem EA na pewno nie odpuści walki o shootera roku gdy pojawi się Call of Duty od Sledgehammer tworzone niby jako next-gen i w nowym cyklu. Swoją drogą patrzę na tył pudełka Ghosts i nie mogę sobie wyobrazić, jak bardzo się gracze nabrali na napis "nowy silnik graficzny" - przecież to nawet ze 100 metrów widać na tych screenach, że to dalej stareńki id Tech z Quake''a 3. Tymczasem trzymam kciuki zarówno za EA jak i Acti - dobra walka na polu gier to konkurencja, a ta jak wiadomo jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w ogóle ktokolwiek w multi w tę grę? Bo widzę pustki na serwerach a chciałbym trochę sobie pociosać.
Ponadto mam problem: otóż gdy wybieram jakąś grę w Battlelogu to na dole pojawia się informacja "dołączanie do serwera" ale ekran się przyciemnia i nic więcej się nie dzieje. Pomoże mi ktoś w rozwikłaniu zagadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 02:12, Agntx napisał:

Gra w ogóle ktokolwiek w multi w tę grę? Bo widzę pustki na serwerach a chciałbym trochę
sobie pociosać.
Ponadto mam problem: otóż gdy wybieram jakąś grę w Battlelogu to na dole pojawia się
informacja "dołączanie do serwera" ale ekran się przyciemnia i nic więcej się nie dzieje.
Pomoże mi ktoś w rozwikłaniu zagadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować