Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy już wszystko o nowym iPadzie. Czeka nas kolejna rewolucja?

21 postów w tym temacie

Co sądzicie o nowym iGadżecie? Czy już rozważacie jego kupno?

Nah, wprawdzie mam dość blisko do Starbucksa, ale okulary gdzieś zgubiłem, flanelowych koszul nie noszę już długie lata, a co to jest indie rock to nawet nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, 500$ za zabawkę... Na prawdę ludzie to kupują? Miałem okazję wypróbować iPad 2 i jeżeli mogę być szczery to nie rozumiem jego popularności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już nie telefon, ale jeszcze nie komputer, ot taka zabawka do lansu za ciężkie pieniądze... Raczej nie rewolucja ale ciągła ewolucja marketingu który potrafi ludzią wmówić że jest im to potrzebne.
Widziałem kiedyś jakąś starszą babke w galeri handowej jak przez ipada czy coś podobnego z kimś rozmawiała :D arcy zabawny widok jak starała się to jakoś przy twarzy tzymać :D +1000 punktów do lansu, chyba nawet niedaleko gdzieś był starbucks więc jeszcze +5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 10:45, Crask napisał:

Co sądzicie o nowym iGadżecie? Czy już rozważacie jego kupno?

Nah, wprawdzie mam dość blisko do Starbucksa, ale okulary gdzieś zgubiłem, flanelowych
koszul nie noszę już długie lata, a co to jest indie rock to nawet nie wiem.



To.

btw kolejna rewolucja.... uhm, to kiedy była poprzednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy iPad jest grubszy i cięższy od iPad2, moim zdaniem nie powinni przekraczać tych parametrów, dwójka jest wystarczająco ciężka, tak powiedzmy optymalnie, żeby nie męczyć ręki przy dłuższym czytaniu, graniu itd, grubość dwójki to też dla mnie maks. Jeśli to będzie się rozrastać proporcjonalnie do swoich możliwości, to trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym iGadżecie? Czy już rozważacie jego kupno?

Jeżeli ktoś mnie przekona, że to coś jest mi potrzebne do szczęścia to się zastanowię.

20120308110647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli znów PR apple.. to samo tylko lepsze.. dziwne bo ja w każdej firmie widzę taką samą innowacyjność. Dodając że w porównaniu z innymi tabletami ten jest po prostu mało uzyteczny np. w biznesie. (dlatego aż dziw jaki przekręt ktoś zrobił w naszym sejmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markieting rządzi!!!!! Nigdy żaden iGadget nie bedzie robił lepszych zdjęc i filmów niż średbiej klasy lustrzanka....co do gier nie rozumie jaka przyjemność machania paluchem po ekranie .....co do reszty to to samo 3 raz tylko z lepszym obrazem , ale ludzie to kupia bo chca byc trendi będąc przy tym głupi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 11:42, seba26 napisał:

Markieting rządzi!!!!! Nigdy żaden iGadget nie bedzie robił lepszych zdjęc i filmów niż
średbiej klasy lustrzanka....co do gier nie rozumie jaka przyjemność machania paluchem
po ekranie .....co do reszty to to samo 3 raz tylko z lepszym obrazem , ale ludzie to
kupia bo chca byc trendi będąc przy tym głupi!!!!!


Żadne urządzenie wielofunkcyjne (bo tak to chyba należy nazwać) nie zrobi lepszych zdjęć od lustrzanki. iPad może mieć milion megapikseli, ale lustrzanki zawsze mają lepszą optykę, a przy robieniu zdjęć dobry obiektyw to 70% sukcesu przy robieniu zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 11:42, seba26 napisał:

Markieting rządzi!!!!! Nigdy żaden iGadget nie bedzie robił lepszych zdjęc i filmów niż
średbiej klasy lustrzanka....

A nawet najlepsza lustrzanka nie sprawdzi się jako urządzenie do przeglądania internetu, terminarz, narzędzie do zarządzania i planowania projektów, czy do grania. Argument?

Osobiście, jeśli miał bym brać coś z apple''a, to pewnie iPada 2 - cena jest całkiem przystępna, dzięki obniżce.
A dla siebie planów nie zmieniam - ASUS Transformer Prime to jest to :)
Osobiście od pewnego czasu zauważam, że sporo rzeczy lepiej robiło by mi się na tablecie - jak czytanie dokumentacji, czy wieczorny surfing Internetowy. Fajna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 12:26, akodo_ryu napisał:

> Markieting rządzi!!!!! Nigdy żaden iGadget nie bedzie robił lepszych zdjęc i filmów
niż
> średbiej klasy lustrzanka....
A nawet najlepsza lustrzanka nie sprawdzi się jako urządzenie do przeglądania internetu,
terminarz, narzędzie do zarządzania i planowania projektów, czy do grania. Argument?


Tylko nie przypominam sobie jakiejkolwiek reklamy, sugerującej że lustrzanka będzie tabletem. Natomiast w reklamie bodajże iPhone pada nawet zwrot, że inny aparat może już nie być użytkownikowi potrzebny. Z resztą używanie wbudowanego aparatu jako elementu marketingowego w rozmaitych gadżetach to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 12:59, Crask napisał:

Natomiast w reklamie bodajże iPhone pada nawet zwrot, że inny aparat może już nie być
użytkownikowi potrzebny. Z resztą używanie wbudowanego aparatu jako elementu marketingowego
w rozmaitych gadżetach to norma.

99% ludzi nie ma potrzeby korzystania z lustrzanki. Do codziennych zdjęć ze znajomymi itd. kompakt i tak jest lepszy, nawet jakościowo tryby auto sprawdzają się znakomicie, o wadze i gabarytach nie wspominając. A dzisiejsze, czy to telefony, czy inne urządzenia elektroniczne, sprawdzają się jako kompaktowy aparat fotograficzny zadziwiająco dobrze. Osobiście nie widzę więc w tym żadnego nadużycia - większości użytkowników inny aparat może nie być potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 13:11, akodo_ryu napisał:

> w rozmaitych gadżetach to norma.
99% ludzi nie ma potrzeby korzystania z lustrzanki. Do codziennych zdjęć ze znajomymi
itd. kompakt i tak jest lepszy, nawet jakościowo tryby auto sprawdzają się znakomicie,
o wadze i gabarytach nie wspominając. A dzisiejsze, czy to telefony, czy inne urządzenia
elektroniczne, sprawdzają się jako kompaktowy aparat fotograficzny zadziwiająco dobrze.
Osobiście nie widzę więc w tym żadnego nadużycia - większości użytkowników inny aparat
może nie być potrzebny.


Taki iPhone serio sprawdza się jako kompakt ? Nie miałem go nigdy w rękach, ale testowałem aparaty fotograficzne w kilku smarfonach, w tym w nokii 5800, reklamującej się optyką Carl Zeiss i mimo wszystko nie miały startu nawet do prostego kompaktu, który kilka lat temu kupiłem za niecałe 300zł.

Poza tym mi jakby nie o to chodzi. Reklama może i być uzasadniona, ale jeżeli firma promuje sprzęt wielofunkcyjny jego aparatem, nie ma nic złego w porównywaniu go z urządzeniami dedykowanymi. Chociażby po to, żeby ewentualny nabywca miał porównanie. Szczególnie że prędzej czy później znajdzie się jakaś ameba, która stwierdzi że ona telefonem robi lepsze zdjęcia niż lustrzanką, bo to kwestia umiejętności.

Fakt że widziałem parę zdjęć robionych telefonami, które bez wahania powiesił bym na ścianie, ale ze względu na ujęcie, oświetlenie lub inne cechy "artystyczne". Ograniczeń technicznych się nie przeskoczy, o czym wie każdy, kto robi zdjęcia nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować