Zaloguj się, aby obserwować  
adamd94

Co będziecie robić w wakacje?

321 postów w tym temacie

W wakacje będę grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać spać, chlapać(w wodzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:56, Jane95 napisał:

W wakacje będę grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać
grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać grać
grać grać grać grać
spać, chlapać(w wodzie).

Heh... to podobnie u mnie będzie tylko że jeszcze mam zamiar iść do kina na Hostel2 :P i spotykać się z kumplami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

speedraid >>> niestety już po ptokach, ale i tak dzięki ;] Przyznam, że okolice Bielska są przepiękne. Szczyrk, Skrzyczne, Zwardoń... Moje nogi i plecy nigdy tego nie zapomną. Szkoda tylko, że tak mało miejsc na legalne biwakowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA pracuję na 3 zmiany. Urlopu na pewno nie będzie :D Mam zamiar bawić się w przerwach między pracą a snem :D
14 lipca koncert Pokahontaz, 6 zawody Strong Man i takie tam. Mam nadzieje że nie będzie nudno.

"Wydłuż dobę... wydłuż dobę jakimś sposobem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:17, dziad5 napisał:

JA pracuję na 3 zmiany. Urlopu na pewno nie będzie :D Mam zamiar bawić się w przerwach między
pracą a snem :D
14 lipca koncert Pokahontaz, 6 zawody Strong Man i takie tam. Mam nadzieje że nie będzie nudno.

"Wydłuż dobę... wydłuż dobę jakimś sposobem..."

POKAHONTAZ???!!! Gdzie? Gdzie?:P Gdzie będzie Pokahontaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 21:23, NuGGet napisał:

POKAHONTAZ???!!! Gdzie? Gdzie?:P Gdzie będzie Pokahontaz??


Chłopcze proszę Cię, nie ja Cię błągam.... nie rób zamieszania. Przez to co wyprawiasz w temacie o rapie omijam go:/ Pokahontaz w Polańczyku to w Bieszczadach, a Bieszczady w podkarpackim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:07, Harpagan napisał:

Heh... to podobnie u mnie będzie tylko że jeszcze mam zamiar iść do kina na Hostel2 :P i spotykać
się z kumplami ;p

Uważaj jaki film wybrałeś... ja byłam na tym :P polecam xD

A co do moich wakacji to do 21 lipca w domu. Potem jade do Włoch, wracam po 4 tygodniach i siedze w domu. Choć może pojadę na cały dzień do Katowic jak będzie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie mój plan się sprawdza ;) 24/7 imprezowanie :D I to się nazywają wakacje, a nie siedzenie przy komputerze i kolejne zabijanie mobków, nabijanie xp''ka itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 13:31, Vytrix napisał:

Jak na razie mój plan się sprawdza ;) 24/7 imprezowanie :D I to się nazywają wakacje, a nie
siedzenie przy komputerze i kolejne zabijanie mobków, nabijanie xp''ka itp. ;)


Trzeba mieć jeszcze z kim ;) Ja na chwilę obecną pogrywam sobie na necie ze znajomym i nie zapowiada się żebym gdzieś jechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy naprawdę nie macie nic do robienia w wakacje oprócz grania? Czy świat się na tym kończy?? :/ Ja na imprezki chodzę zazwyczaj sam, ale tam poznaję mnóstwo ciekawych osóbek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle haruje od rana do nocy. Dzis zrobilem np. hasło "sigil" (tworzę słownik) i od razu mi się Planescape przypomnial :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grać i siedzieć na gram.pl. Może w przerwach coś zjem i się prześpię :D <joke>
Na 10 dni jadę do Łeby. No i tak ze trzy razy na tydzień pogram w kosza. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh jaka na razie moje wakacje wyglądały mniej więcej tak:
Komputer -> jedzenie -> Komputer -> jedzenie -> Komputer -> (18/19.00)Rower(22/23.00) -> komputer -> sen
...albo
Jedzenie -> (9.35)paintball(18.00) -> jedzenie -> komputer -> sen
...lub
Komputer -> jedzenie -> komputer -> jedzenie -> (18.30)kino -> jedzenie -> komputer -> sen
...ale już niedługo wyjazd do Grecji:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, to siedzę w domu...przy komputerze
Wczoraj jedynie, zabawiłem cały dzień w Krakowie - a na dodatek był to wyjazd z przymusu - musiałem odwieźć kogoś na lotnisko w Balicach.

Jest duża szansa, na to że pod koniec tego miesiąca pojadę do Londynu - w jedną stronę samochodem, z powrotem samolotem.
A jeśli to nie wypali, to pojadę na Zjazd Forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować