Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konferencja Sony - podsumowanie

86 postów w tym temacie

dobra okazja by pooszczedzac pieniazki ;)
a tak btw mam pytanie czy ps 3 bedzie chodzil na hd tv tylko w 1080i ?? bo mam hd tv ale mam rozdzielczosc 1360x768 ... czy bedzie to tez obslugiwal ?? czy wyswietli mi grafe najnizsza z mozliwych ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzisz >>> Nie ma takiego komputera, który na przestrzeni dobrych lat pozwoli ... na granie w bdb warunkach.
Niezależnie od tego czy wydasz 10,000zł czy 20,000zł na peceta ;-)

Zawsze na przestrzeni lat odczujesz dyskomfort.


Co do tego, że każdy chciałby mieć PS3...
Możliwe, że każdy, ale jest jeszcze zdrowy rozsądek, który w wielu przypadkach nie pozwala na zakup.
Zdrowy rozsądek przelicza wszystkie za i przeciw - finalnie wychodzi ocena produktu... cena/jakość

Do listopada jeszcze pozostało trochę czasu, osobiście zaczekam na pierwsze (i drugie)
oceny PS3, zobacze zasoby gier (dawać mi tu nowego Tekkena!) i sprawdze ceny.
Niewątpliwie wszelkie elektromarkety będą chciały sprzedać DUUUŻO nowych konsol Sony,
a to może przynieść obniżenie gwiazdkowych cen - może być ciekawie, ale nie ma się co spodziewać,
że w opcji ''premium'' (konsola + gra) nie zapłacimy mniej niż 2200,00zł.
Ciekawe ile będą kosztowały same gry ;>

Z drugiej strony nie wiemy jaka będzie PS3, poza tym mocno martwi software''owa emulacja gier z PSX/PS2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2006 o 09:31, MatteoDA napisał:

Radzisz >>> Nie ma takiego komputera, który na przestrzeni dobrych lat pozwoli ...
na granie w bdb warunkach.
Niezależnie od tego czy wydasz 10,000zł czy 20,000zł na peceta ;-)


Nom , tylko ,że wydasz parę stów na upgrade od czasu do czasu i już jesteś te 2-3 lata do przodu,a na konsoli czekasz na "nową generację" ,żeby wybulić kolejne 2500 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować