• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rodzyn

Problem z Photoshopem CS5

Pytanie

Mam problem natury niewyjasnionej. Aczkolwiek ja postaram sie sam problem przedstawic jak najbardziej klarownie liczac na to, ze znajdzie sie dobra dusza ktora poratuje wielbiciela grafiki w opalach. Przy czym chcialbym zaznaczyc, zeby z uwagami typu: "kup se oryginalna wersje, piracie" lub "to naucz sie korzystac z gimpa" wywedrowac z miejsca na bambus bo inaczej sam tam delikwenta wykatapultuje.

Instalacja bez zarzutu. Uruchomiony bez zarzutu. Wczytuje zdjecie lub tworze nowy obrazek i tu zaczynaja sie schody. Pojawia sie pusta ramka i zadnej zawartosci w srodku. W layers po prawej stronie miniaturka widnieje, przeciagam, obrazek widnieje, upuszczam, ramka w magiczny sposob wraca do statusu quo. Szukalem rozwiazania w google. Nic. Natrafilem tylko i wylacznie na jeden jedyny post opisujacy blizniacza sytuacje w CS4. Oto on:

http://tinyurl.com/7ctlwve

Postapilem tak samo. Przeinstalowalem sterowniki, nic. Zaaktualizowalem je, nic. Przeinstalowalem sam program, domyslcie sie odpowiedzi. W ten sposob pozostaje w kropce bo np. wczoraj uruchomilem ktorys raz z kolei z iskierka nadzieji w oczach, by moze tym razem zaskoczyl. No i zaskoczyl. Zrobilem 3 loga i jeden layout po czym poszedlem spac bo trzecia dawno za pasem. Dzis rano jednakze odpalilem PSa ponownie i w ten sposob przekonalem sie, ze moj program to po prostu rozkapryszone dziecko ktoremu jak sie chce to sie uruchomi a w wiekszosci wypadkow ma wakacje. Tym samym pozbawiajac mnie pracy oraz rowniez skazujac na wakacje mimo woli.

Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.03.2012 o 17:41, Rodzyn napisał:

"kup se oryginalna
wersje, piracie" lub "to naucz sie korzystac z gimpa" wywedrowac z miejsca na bambus
bo inaczej sam tam delikwenta wykatapultuje.


jak mi dasz screenshota z oryginalną licencją na CS5 (wartości używanego, paruletniego auta) to chętnie pomogę (oczywiście główne dane mogą być wypikselowane), jak nie to odsyłam na do supportu Adobe lub torrentów, jak kto woli ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wybacz, wczoraj byłem w złym stanie emocjonalnym dodatkowo wzmocnionym alkoholem i wyszło jak wyszło.
Podobno dzieje sie tak czasami, gdy w systemie są jakieś pozostałości po poprzednim CS''ie. Nie było sprecyzowane, czy chodzi o pliki, czy także jakieś wpisy w rejestrze. Proponował bym odistalować, usunąć ręcznie z katalogu to co zostało (ale uważaj żebyś sobie Adobe readera nie pousuwał jak masz) przeczyscic rejestr jakimś cleanerem i jeszcze raz zainstalować.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować