Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - w dniu premiery zabraknie PvP

87 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2012 o 22:13, Geeko napisał:


> Płacę za pełną grę :) A ona pełna na początku nie będzie, więc ? NO money for shit.

Przy tym podejściu serio serio 90% płatnych MMO odpada na starcie. Pragnę zauważyć, żę
dostaniesz tryb PvP za darmo w patchi, nie jako DLC, nie jako zawartość dodatku tylko
za DARMO. Lepsze to niż przesunięcie premiery o kolejne pół roku albo wydanie crapowatego
trybu, w którym nikt nie będzie siedział.


Ok, ale Diablo to nie MMO a tryb pvp nie był zapowiadany jako dodatek. Pewnie jest to słuszna decyzja nie chcąc opóźniać premiery, ale Blizzard wychodzi na firmę, która nie radzi sobie z produktem, który chce wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:13, Geeko napisał:

Przy tym podejściu serio serio 90% płatnych MMO odpada na starcie. Pragnę zauważyć, żę
dostaniesz tryb PvP za darmo w patchi, nie jako DLC, nie jako zawartość dodatku tylko
za DARMO. Lepsze to niż przesunięcie premiery o kolejne pół roku albo wydanie crapowatego
trybu, w którym nikt nie będzie siedział.


Diablo 3 to nie jest mmo. MMO może sobie wprowadzać zmiany bo jest to gra multiplayer a Diablo 3 to przede wszystkim tryb dla jednego gracza z domieszką multiplayera. Tak więc kaleczenie tego trybu już na starcie gry wygląda jak kiepski żart. Zwłaszcza, że własnie Blizzard chwalił się rozbudowanym trybem PvP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:28, vegost napisał:

Diablo 3 to nie jest mmo. MMO może sobie wprowadzać zmiany bo jest to gra multiplayer
a Diablo 3 to przede wszystkim tryb dla jednego gracza z domieszką multiplayera. Tak
więc kaleczenie tego trybu już na starcie gry wygląda jak kiepski żart. Zwłaszcza, że
własnie Blizzard chwalił się rozbudowanym trybem PvP. :)


Przecież będzie rozbudowane ale "SOON" po premierze ;)

PS Co jest z gram.pl to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim przejdziesz grę na kolejnych poziomach trudności, uzbierasz ekwipunek, pobawisz się w co op-ie, to tryb PVP będzie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:28, vegost napisał:

Diablo 3 to nie jest mmo. MMO może sobie wprowadzać zmiany bo jest to gra multiplayer
a Diablo 3 to przede wszystkim tryb dla jednego gracza z domieszką multiplayera.

Nie mówię o wprowadzaniu zmian, mówię o olewaniu end gamu. Zbyt wiele firm, które rządał zapłąty + abonamentu za swoje MMO wychodziło z założenia, że na end game mają co najmniej dodatkowy miesiac po czym góra po dwóch tygodniach pojawiały się pierwsze krzyki, że ktoś dobił max lvl, ma jeszcze 2 tygodnie darmowego miecha (Wliczanego chyba w każdym MMO) i nie ma co robić bo dostał jedną czy dwie instancje na krzyż.
Poza tym, Battlenet 2.0, stałe połączenie z internetem, zachęcanie do grania w grupie, domy aukcyjne. Jesteś pewny, że D3 to nadal przede wszystkim rozgrywka singlowa? Nie wydaje mi się.

Dnia 10.03.2012 o 22:28, vegost napisał:

Tak
więc kaleczenie tego trybu już na starcie gry wygląda jak kiepski żart. Zwłaszcza, że
własnie Blizzard chwalił się rozbudowanym trybem PvP. :)


Właśnie po to chcą go poprawiać i wprowadzić później, żebyś nie krzyczał potem, że ten tryb jest kaleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:36, Geeko napisał:

Poza tym, Battlenet 2.0, stałe połączenie z internetem, zachęcanie do grania w grupie,
domy aukcyjne. Jesteś pewny, że D3 to nadal przede wszystkim rozgrywka singlowa? Nie
wydaje mi się.


Chyba BN 0.2 :) bo inaczej tego czegoś nazwać nie można tu masz trafne porównanie http://www.youtube.com/watch?v=Xyd6zdvxV6E
http://i.imgur.com/jEzkT.png
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ou, bolesne. Nigdy się w BN 2.0 (niech będzie 0.2 :P) nie zagłębiałem szczerze mówiąc. Faktycznie skopsali tutaj sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:36, Geeko napisał:

Poza tym, Battlenet 2.0, stałe połączenie z internetem, zachęcanie do grania w grupie,
domy aukcyjne. Jesteś pewny, że D3 to nadal przede wszystkim rozgrywka singlowa? Nie
wydaje mi się.

> Tak
> więc kaleczenie tego trybu już na starcie gry wygląda jak kiepski żart. Zwłaszcza,
że
> własnie Blizzard chwalił się rozbudowanym trybem PvP. :)

Właśnie po to chcą go poprawiać i wprowadzić później, żebyś nie krzyczał potem, że ten
tryb jest kaleczny.


Uwierz mi, to wszystko co wymieniłeś nie czyni Diablo 3 grą multiplayerową. Bo.. mieliśmy to wszystko już w Diablo 2 a nawet w Diablo 1. Dom aukcyjny to inna bajka z która sie nie zgadzam. Bo co to za frajda, jak kupisz sobie itema i będziesz szpanował przed wszystkimi :) Gdzie tu frajda z bicia mobów i dobrego dropu :) Przez ich dom aukcyjny były też problemy w kraju gdzie hazard jest niedopuszczalny :) Jak na studio o tak epickiej renomie nie kupuje tekstu, że nie będzie tam wszystkich rzeczy i trybów o których tak głośno się wypowiadali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2012 o 22:54, vegost napisał:

Uwierz mi, to wszystko co wymieniłeś nie czyni Diablo 3 grą multiplayerową. Bo.. mieliśmy
to wszystko już w Diablo 2 a nawet w Diablo 1. Dom aukcyjny to inna bajka z która sie
nie zgadzam.

Tylko nigdy multi nie był w Diablo tak inwazyjny jak ma być w tej części.

Dnia 10.03.2012 o 22:54, vegost napisał:

Bo co to za frajda, jak kupisz sobie itema i będziesz szpanował przed wszystkimi
:) Gdzie tu frajda z bicia mobów i dobrego dropu :)

Ok ale nikt nikogo do używania AHu nie zmusza. Plus mam przeczucie, że samo bieganie z wypaśnymi itemami nie starczy jak człowiek nie będzie ogarniał swojej postaci i jej skilli.

Dnia 10.03.2012 o 22:54, vegost napisał:

Jak na studio o tak epickiej renomie nie
kupuje tekstu, że nie będzie tam wszystkich rzeczy i trybów o których tak głośno się
wypowiadali :)

IMO właśnie fakt, że nie chcą wypuszczać trybu póki nie będą z niego zadowoleni świadczy o ich epickiej renomie. Bo jasne, mogliby odkładać premierę do czasu dopracowania PvP, ale niestety jak co drugi "gracz" zaczyna smarkać "jeszcze jedno przełożenie premiery i nie kupuję" to trzeba sięgnąć po drastyczne środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuneli by premiere to by ludzie narzekali, daja gre wczesniej, bez PvP zeby nie przesuwac premiery i tak wszyscy narzekaja x.x n1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 23:06, Geeko napisał:

Tylko nigdy multi nie był w Diablo tak inwazyjny jak ma być w tej części.


Tutaj masz rację, niby ma być rewolucja w serii Diablo. Chciałbym to zobaczyć, ale po dzisiejszym newsie ta rewolucja trochę im zmalała nie sądzisz ? :) A przynajmniej na starcie.

Dnia 10.03.2012 o 23:06, Geeko napisał:

Ok ale nikt nikogo do używania AHu nie zmusza. Plus mam przeczucie, że samo bieganie
z wypaśnymi itemami nie starczy jak człowiek nie będzie ogarniał swojej postaci i jej
skilli.


Wiesz w Diablo zawsze liczył się tylko dobry ekwipunek. Dodawało się pkt w najlepszy skill i się szło na bossa. Pamiętam swoją walkę z Diablo w drugiej części. Nie miałem epickich przedmiotów, ale dodałem parę pkt w autrę defu i mógł mi naskoczyć. Oczywiście poziom normalny. Tak samo było w Diablo1. Raczej nie będzie tutaj rewolucji jeśli chodzi o przejście gry. Nie ma się co tu główkować to prosty H&S. I do tego dochodzi fakt, że każdy będzie miał najlepszy możliwy build postaci bo pkt same się dodają. Różnicę będą w skillach. A wątpię, żeby to one przeważyły szalę zwycięstwa w grze singlowej czy nawet multi. Bardziej mi tu podchodzi pod dawanie większej zabawy grom niż strategią.

Dnia 10.03.2012 o 23:06, Geeko napisał:

IMO właśnie fakt, że nie chcą wypuszczać trybu póki nie będą z niego zadowoleni świadczy
o ich epickiej renomie. Bo jasne, mogliby odkładać premierę do czasu dopracowania PvP,
ale niestety jak co drugi "gracz" zaczyna smarkać "jeszcze jedno przełożenie premiery
i nie kupuję" to trzeba sięgnąć po drastyczne środki.


No niby tak, ale oni sami do tego dopuścili, że ludzi zaczynają więcej hejtować niż podniecać się grom. Dużo i to za dużo czasu minęło od Diablo 2. Czas zacząć grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuneli by premiere to by ludzie narzekali, daja gre wczesniej, bez PvP zeby nie przesuwac premiery i tak wszyscy narzekaja x.x n1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 23:20, vegost napisał:

No niby tak, ale oni sami do tego dopuścili, że ludzi zaczynają więcej hejtować niż podniecać
się grom. Dużo i to za dużo czasu minęło od Diablo 2. Czas zacząć grać.


Tak i tutaj mogę się po części zgodzić. W sensie za późno się trochę za to D3 zabrali. Pomiędzy 1 a 2 było coś koło 5 lat odstępu (jeśli dobrze pamiętam), teraz mamy 12 :P. Ale jednak trzeba pamiętać, że nie jest to coś do czego Blizzard nas każdą swoją premierą nie przyzwyczajał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2012 o 23:20, vegost napisał:

Wiesz w Diablo zawsze liczył się tylko dobry ekwipunek. Dodawało się pkt w najlepszy
skill i się szło na bossa. Pamiętam swoją walkę z Diablo w drugiej części. Nie miałem
epickich przedmiotów, ale dodałem parę pkt w autrę defu i mógł mi naskoczyć. Oczywiście
poziom normalny. Tak samo było w Diablo1. Raczej nie będzie tutaj rewolucji jeśli chodzi
o przejście gry. Nie ma się co tu główkować to prosty H&S. I do tego dochodzi fakt, że
każdy będzie miał najlepszy możliwy build postaci bo pkt same się dodają. Różnicę będą
w skillach. A wątpię, żeby to one przeważyły szalę zwycięstwa w grze singlowej czy nawet
multi. Bardziej mi tu podchodzi pod dawanie większej zabawy grom niż strategią.


Poziom normalny to swego rodzaju samouczek, i to od dawna wiadomo.
A automatyczne rozdawanie statystyk pomysł jak najbardziej na plus - każdy będzie miał równe szanse w PVP.

A kombinacji skill''i i run jest tyle, że każdy będzie mógł dobrać umiejętności pod swój styl gry, lub jako kontrę na daną klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2012 o 23:20, vegost napisał:

Wiesz w Diablo zawsze liczył się tylko dobry ekwipunek. Dodawało się pkt w najlepszy
skill i się szło na bossa. Pamiętam swoją walkę z Diablo w drugiej części. Nie miałem
epickich przedmiotów, ale dodałem parę pkt w autrę defu i mógł mi naskoczyć. Oczywiście
poziom normalny. Tak samo było w Diablo1. Raczej nie będzie tutaj rewolucji jeśli chodzi
o przejście gry. Nie ma się co tu główkować to prosty H&S. I do tego dochodzi fakt, że
każdy będzie miał najlepszy możliwy build postaci bo pkt same się dodają. Różnicę będą
w skillach. A wątpię, żeby to one przeważyły szalę zwycięstwa w grze singlowej czy nawet
multi. Bardziej mi tu podchodzi pod dawanie większej zabawy grom niż strategią.


Poziom normalny to swego rodzaju samouczek, i to od dawna wiadomo.
A automatyczne rozdawanie statystyk pomysł jak najbardziej na plus - każdy będzie miał równe szanse w PVP.

A kombinacji skill''i i run jest tyle, że każdy będzie mógł dobrać umiejętności pod swój styl gry, lub jako kontrę na daną klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 23:30, Geeko napisał:

Tak i tutaj mogę się po części zgodzić. W sensie za późno się trochę za to D3 zabrali.
Pomiędzy 1 a 2 było coś koło 5 lat odstępu (jeśli dobrze pamiętam), teraz mamy 12 :P.
Ale jednak trzeba pamiętać, że nie jest to coś do czego Blizzard nas każdą swoją premierą
nie przyzwyczajał :P.


Owszem i z każdą nową grom jest co raz dłużej jeśli chodzi o oczekiwanie na kontynuację :) Nie wiem czy to jest fajne, ale niech im będzie o ile D3 wypali. Bo jak gra przestanie być fun już podczas pierwszych 3 godzin to można spodziewać się fali hejtów na prawo i lewo. Ale zawsze znajdą się rycerze śnieżnych piratów ! :)

@Oxva samouczek na poziomie normalnym ? To żart. Wystarczy wejść na pustynie w drugim akcie i przekonać się, że to nijak brednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2012 o 23:52, vegost napisał:

Owszem i z każdą nową grom jest co raz dłużej jeśli chodzi o oczekiwanie na kontynuację
:) Nie wiem czy to jest fajne, ale niech im będzie o ile D3 wypali. Bo jak gra przestanie
być fun już podczas pierwszych 3 godzin to można spodziewać się fali hejtów na prawo
i lewo. Ale zawsze znajdą się rycerze śnieżnych piratów ! :)


Zaufaj mi jeśli Diablo 3 będzie wiało nudą po kilku godzinach, będę pierwszym lecącym do USA dżihadować siedzibę Blizzarda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 23:56, Geeko napisał:

Zaufaj mi jeśli Diablo 3 będzie wiało nudą po kilku godzinach, będę pierwszym lecącym
do USA dżihadować siedzibę Blizzarda :P.


To by było dobre ! Chętnie się przyłącze o ile będzie wiało nudą, wtedy rozwinę swoją wierną broń i zacznę ją wymachiwać na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować