Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - w dniu premiery zabraknie PvP

87 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2012 o 23:52, vegost napisał:

@Oxva samouczek na poziomie normalnym ? To żart. Wystarczy wejść na pustynie w drugim
akcie i przekonać się, że to nijak brednie :)


Nie wiem co jest tam trudnego. Chyba powtarzający się krajobraz pustyni może Cię dobić, jedynie Duriel może sprawić mały kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 00:18, Oxva napisał:

Nie wiem co jest tam trudnego. Chyba powtarzający się krajobraz pustyni może Cię dobić,
jedynie Duriel może sprawić mały kłopot.


Nie wiem jak było u innych klas, ale u paladyna miałem problem chociażby z tymi mobami poza miastem. Zabierali mi dużo hp i czasami musiałem uciekać do miasta bo mnie tłukli jak szmatę ;) Miałem dużą podatność na jakiś rodzaj ataku, ale nie pamiętam na jaki. Więc to było trudne, reszta nie była już tak wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wiem, iż połączenie było z Vivendi, ale Blizz jest ich częścią. Do tego nie wiem, czy nie masz takiego wrażenia, jakie ja mam, iż od kiedy są połączeni, to i WoW i SC i teraz diablo upadły do poziomu zwyczajnych średniaków (to nadal kawał dobrej roboty, jak napisałem wcześniej, ale jednak nawet się w to grać nie chce).

@Zuben: Tu mnie masz, serio myślałem, że tak jednak sądzisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta pokazała czym ta gra jest, diablo to jest tylko z nazwy. Ten twór blizzarda nawet się nie umywa do wcześniejszych częsci, ani nie ma klimatu, ani rozrywka nie jest zabawna bo jest stworzona dla botow (klep klep klep, nie mysl nawet w co ladowac staty). Teraz gra będzie jeszcze okrojona, pvp w d2 było istotną częscią tej gry Ci co nie grali w tym trybie po prostu tego nie wiedzą, no ale przeciez dzieci kupia wszystko co ladne i ma konkretna marke - jakosc produktu nie jest wazna. Smiech na sali, blizzard staje się kolejnym kombajnem jak EA powoli zaczyna wprowadzac te same praktyki gdzie kasa > jakosc. Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 09:10, Radielek napisał:

Beta pokazała czym ta gra jest, diablo to jest tylko z nazwy. Ten twór blizzarda nawet
się nie umywa do wcześniejszych częsci, ani nie ma klimatu, ani rozrywka nie jest zabawna
bo jest stworzona dla botow (klep klep klep, nie mysl nawet w co ladowac staty). Teraz
gra będzie jeszcze okrojona, pvp w d2 było istotną częscią tej gry Ci co nie grali w
tym trybie po prostu tego nie wiedzą, no ale przeciez dzieci kupia wszystko co ladne
i ma konkretna marke - jakosc produktu nie jest wazna. Smiech na sali, blizzard staje
się kolejnym kombajnem jak EA powoli zaczyna wprowadzac te same praktyki gdzie kasa >
jakosc. Zabawne.


Dziwne że większośc,i beta pokazała na odwrót gra ma więcej klimatu niż D2 , rozgrywka jest ciekawsza.;) Ea już dawano wprowadziła te taktyki(DLC w dniu premiery wycięte przed premierą). Gracze grają w Coda bo podoba im się taka rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:51, vegost napisał:

Ale nie dostajemy tego na starcie, czyli jest to okrojona pełna wersja. Czyli cena powinna
być mniejsza. Bo kupuje grę w czasie premiery a nie za pół roku jak wydadzą patcha, który
odda nam odkrojony kawałek ciasta.

Aha, czyli jak kupuję Skyrima to gra jest okrojona, bo nie ma mulit? Dobrze się czujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale przecież dodadzą pvp za free więc jak komuś się nie podoba to, że już w dniu premiery nie bedzie pvp to może po prostu poczekać aż dadzą pvp i wtedy kupić "pełny produkt" prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej żałosne niż brak multi do HoMM IV w dniu premiery, w końcu czasy inne... Oj, Blizzard - "znajomość" z Acti nie wychodzi ci na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 09:51, Henrar napisał:

> Ale nie dostajemy tego na starcie, czyli jest to okrojona pełna wersja. Czyli cena powinna
> być mniejsza. Bo kupuje grę w czasie premiery a nie za pół roku jak wydadzą patcha, który
> odda nam odkrojony kawałek ciasta.
Aha, czyli jak kupuję Skyrima to gra jest okrojona, bo nie ma mulit? Dobrze się czujemy?

A czy przed premierą zapowiadano cały czas, że multi w Skyrim będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już to czy to dobrze czy źle- czy Blizzard czasami miał nie podawać daty premiery specjalnie, żeby mieć czas na "doszlifowanie" gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 11:32, SarenkaB napisał:

Pomijając już to czy to dobrze czy źle- czy Blizzard czasami miał nie podawać daty premiery
specjalnie, żeby mieć czas na "doszlifowanie" gry?

Oj tam, oj tam, czepiasz sie :) PvP nie zrobili jeszcze bo nie bylo czasu - aż chce sie zaintonować: "sto lat to za malo".
Tak na poważnie to kupię grę, choćby i połowę kontentu wycięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak idioci krytykujący Blizzard za dodawanie DARMOWEGO patcha dodającego dopracowany PvP. W świecie DLC to dziwne dostać coś za normalną cenę gry prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 11:55, EjPii napisał:

Nie ma to jak idioci krytykujący Blizzard za dodawanie DARMOWEGO patcha dodającego dopracowany
PvP. W świecie DLC to dziwne dostać coś za normalną cenę gry prawda?!


? Dostać coś? Płacisz pełną cenę, ale grę dostajesz na raty, coś tu nie bangla. PvP chyba powinno być w grze od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 11:55, EjPii napisał:

Nie ma to jak idioci krytykujący Blizzard za dodawanie DARMOWEGO patcha dodającego dopracowany
PvP. W świecie DLC to dziwne dostać coś za normalną cenę gry prawda?!

A wydać okrojony produkt i życzyć sobie jak za cały to dobrze? To może niech wydadzą grę z jednym rozdziałem a resztę dodadzą w patchu, będziemy ich całować po stopach za to że nie wydali tego jako płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co komuś jakieś PvP? - zwłaszcza komus takiemu jak ja, który nie cierpi MMO? ;)
mi zależy tylko na singlu, na niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL to co oni tyle czasu robią? Jednego z kolesi od craftowania wycieli, pvp, wycieli, runy wycieli, rozwój postaci wycieli. Następny news będzie miał tytuł "W Diablo 3 w dniu premiery dostępny będzie tylko pierwszy akt i dwie postaci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekipy gram.pl:

Kiedy możemy liczyć na pre-order EK ?

Macie chyba jakieś "chody" w CDP jeszcze, a to przecież oni są polskim wydawcą gry.
Nie oczekuję, byście podali datę premiery D3, ale liczę na uruchomienie pre-order''a EK (a wolę kupić u Was niż na merlin.pl, gdzie pre-order EK jest już od dawna)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 12:10, lis_23 napisał:

Na co komuś jakieś PvP? - zwłaszcza komus takiemu jak ja, który nie cierpi MMO? ;)
mi zależy tylko na singlu, na niczym więcej.

Wiesz co, napisz to samo w watku Call of Duty XYZ (nie wiem jaki nr ma ostatnia czesc), ze grasz tylko na singlu i multi jest niepotrzebne - niech Activision sprzedaje multi jako płatne DLC.

@EjPii - wyzywasz innych od idiotów bez zrozumienia o co chodzi (napisz tak jeszcze raz, a zglosze do mod.) Zadam sobie trud, wyjaśnię- PvP to tryb multi który dla wielu graczy jest esencją Diablo, po to miesiacami pakuja postac, zeby zmierzyc sie z innymi pakerami. W Diablo3 od zawsze ten tryb miał być. Nigdy nie było mowy o żadnym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować