Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - w dniu premiery zabraknie PvP

87 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2012 o 14:03, rhyz napisał:

Wiesz co, napisz to samo w watku Call of Duty XYZ (nie wiem jaki nr ma ostatnia czesc),
ze grasz tylko na singlu i multi jest niepotrzebne - niech Activision sprzedaje multi
jako płatne DLC.

Nie gram w CoD, gdyż za tak krótkiego singla nie opłaca się płacić premierowej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie trzeba się cieszyć, że nie będą obsuwać premiery ze względu na PvP, które i tak się pojawi, jak tylko będzie gotowe, czyli jak jego jakość będzie bardzo dobra.

D3 jest trudną grą, to już połączenie dwóch gier, Diablo i WoW. To taki Diabełek z mechaniką WoW
gra będzie świetna, nie mogę się doczekać :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 14:03, rhyz napisał:

@EjPii - wyzywasz innych od idiotów bez zrozumienia o co chodzi (napisz tak jeszcze raz,
a zglosze do mod.) Zadam sobie trud, wyjaśnię- PvP to tryb multi który dla wielu graczy
jest esencją Diablo, po to miesiacami pakuja postac, zeby zmierzyc sie z innymi pakerami.
W Diablo3 od zawsze ten tryb miał być. Nigdy nie było mowy o żadnym DLC.

Ok ale nadal najpierw potrzebujesz pewnego czasu (dajmy na to miesiąca) na podpakowanie postaci na tyle, żeby wychodzenie na PvP miałojakikolwiek sens. Ten czas Blizzard wykorzysta na przygotowanie PvP. I gdzie tu jest mowa o jakimkolwiek DLC? PvP ma być zawarte w patchu a te, od kiedy pamiętam, są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 12:10, lis_23 napisał:

Na co komuś jakieś PvP? - zwłaszcza komus takiemu jak ja, który nie cierpi MMO? ;)

A co ma MMO do Diablo ? :>. Zdanie odrobinę brzmi jakbyś przyklejał łatę MMO do diablo ;-)

Dnia 11.03.2012 o 12:10, lis_23 napisał:

mi zależy tylko na singlu, na niczym więcej.

Singlu czyli i tak graniu po BN :-).... swoją drogą. Kupić grę w której domeną raczej będzie rozgrywka party współpraca itp itd i konfrontowanie się z ludźmi m.in pvp jeśli ktoś sobie zażyczy. Dla samego singla ? :>
Gratuluję :). Skończysz Singla i co dalej ?. Gra w odstawkę, kolejne poziomi trudności ?. Samodzielne nieustane [po długim czasie wręcz monotonne] tu nie ma się co oszukiwać. D3 może nie będzie nudzić.
Patrząc na "Gejmlpleje" z bety widać, że zanim się cokolwiek znudzi bądź zacznie nudzić to też trochę może minąć.
Co do PVP hmmmm lipnie, że nie będzie. Ja na ten moment i tak bym miał to teraz w kiełbasie.
Że co niby. Duelować się już miał z kimś niby z miejsca ? np na 15 lvl ?.
Niby można [nikomu nie bronie naparzania się z mieczem 2-10 dmg] ale po co? Drugi powie 4 fun ..... Choć jednak to smutny fakt. Lubie granie PvE jak i PvP ale to drugie wymaga trochę lepszych itemów i skilla by walka była bardziej dynamiczna.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2012 o 14:37, Braveheart napisał:

Singlu czyli i tak graniu po BN :-).... swoją drogą. Kupić grę w której domeną raczej
będzie rozgrywka party współpraca itp itd i konfrontowanie się z ludźmi m.in pvp jeśli
ktoś sobie zażyczy. Dla samego singla ? :>
Gratuluję :). Skończysz Singla i co dalej ?. Gra w odstawkę, kolejne poziomi trudności
?. Samodzielne nieustane [po długim czasie wręcz monotonne] tu nie ma się co oszukiwać.
D3 może nie będzie nudzić.


Jakoś StarCrafta II kupiłem tylko dla singla i nie narzekam - wiele gier kupuję tylko dla singla i jest ok, nie przeszkadza mi to, że gra się w końcu kiedyś kończy
dla mnie, multi to badziew i marnowanie czasu, należę do graczy, którzy preferują tylko singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 14:35, Geeko napisał:

I gdzie tu jest mowa o jakimkolwiek DLC? PvP ma być zawarte w patchu
a te, od kiedy pamiętam, są darmowe.

No właśnie nie było i nie ma mowy o żadnym DLC. Pewien user parę postów wyżej wpadł na taki pomysł, który właśnie skomentowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 12:32, NeMo-PL napisał:

ja mam gdzieś całe pvp, ja chcę grę z mocną fabułą. DIABLO musi wyjść w tym roku ! :)

Diablo i mocna fabuła? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 17:42, Fimbulvinter napisał:

Ja się pytam. Po co komu PvP w dniu premiery?


Chciałbym zobaczyć takie zdanie pod podobnym newsem o dowolnej innej grze. Jakby to w niej zabrakło pvp, to ludzie nie nadążyliby wiader z jadem nosić.
Ale skoro to Diablo, to nachwalić się Blizza nie mogą - no jakie to dobre studio, tak dba o graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle naobiecywali gruszek na wierzbie przy okazji premiery Diablo i teraz się wycofują z obietnic, których nie potrafią spełnić. To samo było przy okazji D2. Też naobiecywali masę rzeczy, których do gry nie potrafili zaimplementować. Już chociażby fakt, że rozdzielczość 800x600 została wprowadzona dopiero w dodatku o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 09:51, Henrar napisał:

Aha, czyli jak kupuję Skyrima to gra jest okrojona, bo nie ma mulit? Dobrze się czujemy?


Coś ci się pomyliło :) Nigdy nie słyszałem, żeby Skyrim miał mieć multiplayer. Ani przed premierą ani po premierze. Więc tak, dobrze się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że Blizzard zwyczajnie nie wyrabia w tym roku, premiera Diablo, kolejny dodatek do WoW''a czy nadchodzące HoS to jak widać trochę dla nich za dużo ;)

Lepszym pomysłem jest mimo wszystko wydanie gry ''na raty'' niż raczenie graczy niegrywalnymi / niedokończonymi elementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle bym się wnerwił gdyby obchodził mnie tryb PvP w Diablo... ale nigdy mnie w tej serii nie obchodził. ;) Nagonka się i tak należy, bo chociaż nie będę się w ten tryb bawił, to taka sytuacja po prostu nie powinna mieć miejsca. To nie ten sam Blizzard, który pamiętam z nastoletnich czasów. ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, pograłbym w Diablo 3, ale mi powiewa czy gra ma mieć PvP w dniu premiery czy nie. Nie obchodzi mnie czy gra wyjdzie w tym roku czy nie. Jak na razie jest kilka gier na ten rok, które mnie bardziej interesują. Zresztą nawet mój komputer D3 nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 21:22, Juri_gag napisał:

a skąd wiecie że za darmo ? wg mnie takie DLC wprowadzające PVP świetną zagrywką może
być.

Umarłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 12:45, Fang napisał:

LOL to co oni tyle czasu robią? Jednego z kolesi od craftowania wycieli, pvp, wycieli,
runy wycieli, rozwój postaci wycieli. Następny news będzie miał tytuł "W Diablo 3 w dniu
premiery dostępny będzie tylko pierwszy akt i dwie postaci"...


Przesadzasz. W dniu premiery dostępne będzie tylko intro ;) reszta jako opcja w kolejnych łatkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 19:40, Revan91 napisał:

Jak dla mnie PvP mogli by wyciąć, jakby to przyspieszyło jeszcze bardziej premierę, nie
lubie takich trynów w żadnej grze.

Wyciąć PvP ? :D Dobry żart nieźle się uśmiałem.
Nie no bo poc grac gracz kontra gracz. Lepiej bić All the time potwory aż do znudzenia i nieznudzenia i nieznudzonego zanudzenia znudzonym bycia zanudzonym XD, aż do wyskillowania postaci oraz dorwania taiego sprzętu, że kiedyś i Diablo czy to na hellu czy inferno będzie padał na 5 strzałów.
Nie ma to jak kozaczyć, przed samym sobą czy przed kimś albo real znajomymi że się zabija very fast nawet to najpotężniejsze potwory. :3. Gracze zazwyczaj nie są przewidywalni i to jest właśnie piękne.
Ale jak pisałem na początku. Zawsze mamy możliwość wyboru Chcesz grać singiel 4eva to sobie graj :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować