Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gloria Victis - zobaczcie polskie MMO w akcji

20 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Wygląda na to, że zamieszanie wokół polskiego MMO pt. Gloria Victis, znanego wcześniej jako Ether Fields, dobiegło wreszcie końca. Do sieci trafiły właśnie pierwsze dzienniki deweloperów, na których można zobaczyć grę w akcji.

Przeczytaj cały tekst "Gloria Victis - zobaczcie polskie MMO w akcji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra nie wygląda może oszałamiająco,"
Przecież wygląda ona bardzo dobrze nie wiem czego ty chcesz.
Ehh szkoda że zmienili nazwę... sporo ludzi już ją znało a teraz to nawet oficjalnej strony nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że trochę słuchanie tego pana jest... ciężkie... A o Ether Fields totalnie nic nie słyszałem. Jak ta gra ma wyglądać lepiej to jestem ciekawy efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 13:44, TheZbyszeK napisał:

Wygląda to tragicznie.


no tak, bo przeciez mala grupe zapalencow tworzacych cos w wolnych chwilach stac na drogie licencje ''pieknych'' silnikow. wyglad to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się środowisko świata tej gry - podobne trochę do Gothica. Nie podoba mi się animacja bohatera - jest zbyt powolna i niezbyt naturalna, mam nadzieję, że zostanie to poprawione. Byłoby też dobrze umieścić tarczę na plecach, gdy nie jest używana. Oby fabuła/questy były wciągające i nie polegały na zbieraniu jagód czy zabiciu iluś tam wilków. Grze przydałaby się jakaś promocja żeby grało w nią przynajmniej kilka tysięcy graczy. Ogólnie - ma potencjał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda mówiąc łagodnie po prostu TRAGICZNIE! Wyjdzie tak jak z Afterlife insanity! W grupie tworzącej tę MMO może i istnieję potencjał, ale to na jakim silniku tworzona jest gra pozostwaia wiele do życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być już jakaś pompa szykowana na ten tytuł, ale nic nie widać, nic nie słychać...
Wygląda słabo, fakt, nie wróżę tej grze wielu abonentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 12:56, Redjevel napisał:

"Gra nie wygląda może oszałamiająco,"
Przecież wygląda ona bardzo dobrze nie wiem czego ty chcesz.
Ehh szkoda że zmienili nazwę... sporo ludzi już ją znało a teraz to nawet oficjalnej
strony nie mogę znaleźć.


Ekhm... strona gry była podana pod koniec filmiku: http://www.gloriavictisgame.com/

Co do samej gry... szczerze mówiąc pierwszy raz o niej słyszę, ale chyba zacznę na bieżąco śledzić postępy w związku z tym tytułem. Może urodzi się z tego coś naprawdę dobrego i grywalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zwalili sprawę, porzucając Ether Fields. Gra była już niemal skończona, ale w teamie nastał konflikt i przerzucili się na Unity, pozostawiając programistę poprzedniego silnika na łaskę losu.

Warto zerknąć na Developers Diary poprzedniej wersji gry, o tutaj na przykład: http://www.youtube.com/watch?v=EPc1tIpxpMY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie mam jakiś wysokich wymagań, dla mnie ta gra wygląda wystarczająco dobrze już teraz a ma być lepiej. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 15:31, ashar napisał:

no tak, bo przeciez mala grupe zapalencow tworzacych cos w wolnych chwilach stac na drogie
licencje ''pieknych'' silnikow. wyglad to nie wszystko


Daj spokój, szkoda zdrowia i nerwów. Nie od dziś wiadomo, że najłatwiej się krytykuje (a raczej uprawia krytykanctwo), kiedy samemu się nic nie robi, poza siedzeniem u rodziców w portfelu.

Jak dla mnie gra wygląda całkiem ok, jedyne, co mnie martwi, to fakt, że twórcy chcą, by było to MMO, a tych mamy od groma i nowemu tytułowi będzie się bardzo ciężko przebić. Ale cóż, zobaczymy. Na razie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda lepiej niż Aion i Lineage , ładne środowisko , muzyka w tle super , chętnie bym zobaczył właśnie system walki i resztę animacji . Jeśli to co ten koleś mówił jest prawdą i na starszych PC będzie to śmigać to plus dodatkowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Chłopaki jeszcze trochę nad tym popracują i na pewno będzie grywalne. Budżet zapewne malutki, a gra nie prezentuje się wcale tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna oprawa audiowizualna, być może to będzie jedne z niewielu mmo przy którym spędzę trochę więcej czasu. No gra wyglądem przypomina mi Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wygląda ok, mmo to nie miejsce na fotorealizm. Ale słowa "cokolwiek by to znaczyło" w ustach jednego z twórców gry napawają niepokojem Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 11:28, Budo napisał:


Wygląda ok, mmo to nie miejsce na fotorealizm. Ale słowa "cokolwiek by to znaczyło" w
ustach jednego z twórców gry napawają niepokojem Oo


ten twórca to kompozytor muzyki(m. in. tej lecącej w tle filmiku) a więc nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować