Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Pierwsze wrażenia to wielkie: „W0W”. Przechodziłem je 4 miesiące. Nie ogarniałem tej gry więc co tu więcej mówić. Bawiłem się świetnie za każdym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2012 o 18:20, barth89 napisał:

Trochę skromności ;) Też jestem z gram (wcześniej CDP) niemal od samego początku (składałem
się jeszcze na misia dla CDP), też robię masę zakupów w sklepie, wchodzę, komentuję etc.,
ale się nie czepiam. Jest konkurs to jest - każdy ma równe szanse, a nie tylko starzy
użytkownicy. Gdyby tak byli tu faworyzowani starzy użytkownicy to strona nie przyciągnęłaby
nowych :)


Starzy użytkownicy itp. itd. powinni być właśnie w jakiś sposób faworyzowani. Na razie gram.pl ma problem z serwerami nie potrafi go ogarnąć, co przyczyniło się do moich problemów z płatnościami a co zmusiło mnie do zmiany sklepu, a szkoda, bo jestem tu od czasu... hmm jak on się wtedy nazywał - Wirtualny?

A takie małe pytanko - widziałeś kiedyś konkurs, w którym są równe szanse? Ja żyję 36 lat i takowego na oczy nie widziałem. W każdym konkursie ZAWSZE ktoś ma większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs w którym są równe szanse? A w tym nikt nie ma równych szans? Oczywiście ten problem można rozpatrywać w różnych kwestiach - zawsze ktoś będzie lepiej rysował, pisał czy akurat siedział przed komputerem, gdy będzie liczyć się kolejność zgłoszeń. Równy jest wówczas, gdy jest losowanie :)

A jak widziałbyś takie faworyzowanie użytkowników? Właśnie oni dostawaliby takie klucze? Może ich to nie interesuje, może już mają klucz? Kto chce, ten się zgłasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować