Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2012 o 16:21, Laid_back napisał:

Klucz może nie zadziałać na koncie battle.net na którym nie ma innej gry Blizzarda -
czyli istnieje ryzyko, że jeśli nie masz innej gry zarejestrowanej, to nie pograsz.

A czy data rejestracji ma znaczenie? Bo ja jestem posiadaczem D2 już chyba z 10 lat ale dopiero teraz zarejestrowałem je wraz z dodtakiem na https://eu.battle.net

Aha, kiedy rozstrzygnięcie konkursu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat po kilku filmikach olewam już bete bo ileż można grać w element który daje z 2h rozgrywki. Premiera jest lada dzień wręcz, więc maks 2 miechy poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malevyn naucz się czytać .... chyba że w gimnazjum uznali tą umiejętność za nieprzydatną ? o.O

"reszta przypada w udziale kolektywowi"

55 + 20 + reszta = 100, liczyć też nie potrafisz czy dasz sobie radę z tym działaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już lepsze pisanie historyjek niż konkursy na wstrętnym FB. Jakby na tej stronie tego konkursu nie mogli zrobić. Nie każdy na tym parchatym portalu ma profil i nie każdy ma ochote go tam mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc bo trochę stary jestem i nie ogarniam tego za bardzo :) gdzie w tym Gramsajcie mam opisać to moje spotkanie ?? w jakim temacie ??z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz swój wpis, naciskasz na "dodaj Wpis" na głównej stronie swojego gramsajtu.
Guziczek ten znajduje się na belce... na której pisze "Mój blog (ostatnie wpisy) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować