Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2012 o 23:40, Wazik91 napisał:

A ja już spanikowałem;p i teraz na 10 stronie mam link do Gsa, a na 17 link do wpisu
xD ^^


to dawaj dawaj bo 19 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawajcie proszę jeszcze raz linków. Starczy bezpośredni do GSa, rozumiemy, że są użytkownicy, którzy dopiero co zapoznają się z gramsajtami i jeszcze nie wszystko o nich wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:46, Wojman napisał:

Nie dodawajcie proszę jeszcze raz linków. Starczy bezpośredni do GSa, rozumiemy, że są
użytkownicy, którzy dopiero co zapoznają się z gramsajtami i jeszcze nie wszystko o nich
wiedzą.


Bo Pan moderator wprowadził mały zamęt przypominając o przestrzeganiu zasad, że aż mi ręce zadrżały;p i w zdaniu "Link do wpisu" przeczytałem że chodzi o pełny link do wpisu a nie o sam do GSa, i z tej paniki postanowiłem wrzucić jeszcze raz. Przepraszam ;)

@qwerty5712 Bardzo fajna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:46, Wojman napisał:

Nie dodawajcie proszę jeszcze raz linków. Starczy bezpośredni do GSa, rozumiemy, że są
użytkownicy, którzy dopiero co zapoznają się z gramsajtami i jeszcze nie wszystko o nich
wiedzą.

Coś wiadomo kiedy wyniki Diabełkowatych konkursów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:50, Wazik91 napisał:

Bo Pan moderator wprowadził mały zamęt przypominając o przestrzeganiu zasad, że aż mi
ręce zadrżały;p i w zdaniu "Link do wpisu" przeczytałem że chodzi o pełny link do wpisu
a nie o sam do GSa, i z tej paniki postanowiłem wrzucić jeszcze raz. Przepraszam ;)


Sto lat kamieniołomów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:50, Wazik91 napisał:

Bo Pan moderator wprowadził mały zamęt przypominając o przestrzeganiu zasad, że aż mi
ręce zadrżały;p i w zdaniu "Link do wpisu" przeczytałem że chodzi o pełny link do wpisu
a nie o sam do GSa, i z tej paniki postanowiłem wrzucić jeszcze raz. Przepraszam ;)


podpisuje się pod tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:51, donard napisał:

Coś wiadomo kiedy wyniki Diabełkowatych konkursów?


A wiesz, że nic nie wkurza mnie bardziej jak kolejny raz ktoś zadaje się takie samo pytanie po tym jak parę postów wcześniej pojawiła się odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:48, qwerty5712 napisał:

Tak nawiasem spodziewałem się większej ilości zgłoszeń.


Pewna grupa ludzi postanowiła zablokować dostęp do gram.pl dla połowy polski(zauważyliście lagi?)
Wszystko po to żeby zdobyć klucz do bety ;p

No ale, to chyba dobrze dla nas że nie jest ich tak duuużo jak w innych konkursach gdzie na 1 kluczyk
rzucało się 10 tysięcy luda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:50, Wazik91 napisał:

@qwerty5712 Bardzo fajna praca.

Dzięki. Twoja też jest fajna.
Ogólnie Diablo jest takie niepozorne. Dopiero jak złapie się myszkę to wychodzi potencjał gry. To mnie najbardziej zaskoczyło w 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2012 o 23:58, qwerty5712 napisał:

Dopiero jak złapie się myszkę to wychodzi potencjał


Właśnie teraz czekam już od dłuższego czasu żeby złapać za myszkę i ciachnąć jakiegoś pierwszego potwora toporkiem.
Ahhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:58, qwerty5712 napisał:

Ogólnie Diablo jest takie niepozorne. Dopiero jak złapie się myszkę to wychodzi potencjał
gry. To mnie najbardziej zaskoczyło w 1 i 2.


Pod tymi słowami to by się każdy fan Diablo podpisał :) Jednak to co się wyróżnia w tłumie to fantastyczna fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 23:58, qwerty5712 napisał:

> @qwerty5712 Bardzo fajna praca.
Dzięki. Twoja też jest fajna.
Ogólnie Diablo jest takie niepozorne. Dopiero jak złapie się myszkę to wychodzi potencjał
gry. To mnie najbardziej zaskoczyło w 1 i 2.


Ja ogólnie nie przepadam za takim typem gier jak jest Diablo, zawsze wolałem jakieś gry sportowe, motoryzacyjne no i strzelanki. A Diablo jest jedyne w swoim rodzaju dlatego tak je pokochałem.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować