Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Ja mam 14 odwiedzin wiec ktoś był na pewno. Jestem na gram.pl 2352 dni i co ?? Udało się !!! Dzięki wielkie :)
Pozdro 600 dla wszystkich i oczywiście dla ekipy gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 10:49, DzikiWariat napisał:

Zaczynam watpic czy ktokolwiek ogólnie (poza samymi zainteresowanymi) przeczytal te teksty.


Przejrzałem wszystkie. I te nagrodzone i te nie nagrodzone po prostu wszystkie.

Dnia 15.03.2012 o 10:49, DzikiWariat napisał:

Widzialem cala mase tekstow dobrze napisanych (z moim wlacznie ale nie o to tu chodzi),
niektorych wrecz niesamowitych a to mi wyglada na totalne chybil - trafil :(


Przy takiej ilości zgłoszeń zawsze ktoś może stwierdzić, że taki czy siaki tekst był lepszy. Mając do wyboru po raz kolejny podobny tekst a coś oryginalnego i fajnego wybrałem coś... oryginalnego i fajnego. Kilka fajnych prac nie zostało wziętych pod uwagę, bo nie spełniały podstawowego wymogu. Wszakże w newsie jak byk było podane, żeby wkleić tekst, że to jest praca na konkurs. A po to są zasady, żeby je przestrzegać. Nie każdemu wyniki mogą się podobać i tak by było niezależnie od tego kto by zgarnął klucze do bety Diablo III. Zwycięzcy mam nadzieję nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:00, Redjevel napisał:

Ja akurat zauważyłem że wojman odwiedzał wszystkie gramajstry tak więc pewnie on wybierał zwycięzców.

Na moim go nie zauważyłem (a przynajmniej gramsajt takich odwiedzin nie odnotował - choć Wojman pisał wcześniej, że czytał wszystkie prace). A i tak Wojman jest Moderatorem a nie pracownikiem gramu, więc nie może chyba decydować w o wygranej w konkursach (no chyba, ze o czymś nie wiem).

EDIT. No i okazało się, że jednak może wybierać, a ja nie wiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 12:38, Malevyn napisał:

ciekawe ilu obywateli, ktorzy zalozyli konta 3 dni temu wygralo klucze

Ja mam konto "od powstania gram.pl" i klucza nie wygrałem. Inna sprawa, ze ostatnio przeziębiłem się i na gram nie wchodziłem, ale narzekać zawsze można! Tym bardziej, że grałem w Diablo I (z dodatkiem !) i w Diablo II ( też z dodatkiem!). Przecież to oczywiste, że gdyby nie to, że się rozchorowałem, powinienem dostać klucz do bety Diablo III!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Wszystkim osobom, którym się udało ;)

Ps. Wojman trzeba zaktualizować posta w temacie Diablo III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak miały wygrywać najciekawsze prace to czemu nie zostało to napisane w regulaminie ? Napisałem prawdę, jak było bez udziwnień. Równie dobrze mogłem napisać opowiastkę si-fi skąd mam grę i jaki były z nią początki. Nie płaczę, po prostu pisze co myślę, bo szczerze powiedziawszy liczyłem na ten kluczyk :)

W każdym razie gratuluje zwycięzcom, dla mnie konkurs się skończył bo fb nie mam, a zakładał na tą okazję nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:31, Kermit napisał:

No tak, ale jak miały wygrywać najciekawsze prace to czemu nie zostało to napisane w
regulaminie ? Napisałem prawdę, jak było bez udziwnień. Równie dobrze mogłem napisać
opowiastkę si-fi skąd mam grę i jaki były z nią początki. Nie płaczę, po prostu pisze
co myślę, bo szczerze powiedziawszy liczyłem na ten kluczyk :)

Myślę, że Wojmanowi chodziło o napisanie tej pracy w sposób ciekawy i przyjemny w czytaniu. Zlepki kilku zdań przy akompaniamencie zbędnych przymiotników stają się z czasem nudne (i tu nie piję akurat do Ciebie, tylko do niektórych narzekaczy, co to się nadmiernie bulwersują). Co jest dziwne - zgadzam się z nim :O.

Edit:
No i jest dokładnie tak, jak piszą tam wyżej.

Narzekacze zawsze się znajdą i będą toczyć pianę, że ich praca jest lepsza, pozostałe są kiepskie, krótkie, powtarzalne itd. Ja wiem, że jest żal z przegranej, że dla fana Diablo to była wielka szansa, ale c'mon, zawsze ktoś wygrywa, a reszta przegrywa.

Tak w ogóle to ta sytuacja przypomina mi trochę wybory parlamentarne - nieważne kto wygra, zawsze ktoś będzie zły, pokrzywdzony, a jego rodzina nie będzie miała co jeść...
Chyba się trochę zapędziłem.

Tymczasem dziękuję za przyznanie klucza. Już wczoraj wyczaiłem kto przyznaje te kody, bo tylko jedna "ważna" osoba zaglądała do każdego gsa, no ale już wolałem siedzieć cicho.

Pozdrawiam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:27, KrzysztofMarek napisał:

> ciekawe ilu obywateli, ktorzy zalozyli konta 3 dni temu wygralo klucze
Ja mam konto "od powstania gram.pl" i klucza nie wygrałem. Inna sprawa, ze ostatnio przeziębiłem
się i na gram nie wchodziłem, ale narzekać zawsze można! Tym bardziej, że grałem w Diablo
I (z dodatkiem !) i w Diablo II ( też z dodatkiem!). Przecież to oczywiste, że gdyby
nie to, że się rozchorowałem, powinienem dostać klucz do bety Diablo III!

Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem takich wypowiedzi. Przecież kryterium tego konkursu nie był staż na portalu, ani już tym bardziej dokonania w kolejnych odsłonach gry Diablo, tylko konkretna praca na dany temat. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ nikt nie mógł poczuć się zdyskryminowany. Każdy z uczestników miał równe szanse bez względu na jego osiągnięcia w grze, czy też czas od kiedy jest zalogowany na witrynie Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 11:41, Dzik11 napisał:

A tak
się starałem z napisaniem tekstu nawet screenshoty wstawiłem na potwierdzenie no ale
cóż wygrały gorsze ktoś chyba dawał na chybił trafił.


Gratuluję samooceny. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

caharin też tak mam :)

Co do zwycięstwa dziękuje ekipie gram.pl za docenienie mojej pracy szkoda, że tak mało kluczy mieliście bo czytałem parę prac i niektóre są naprawdę ciekawe :) Teraz tylko czekam na meila z kluczem i zobaczymy czy Blizzard chociaż trochę przypomni mi swoje dawne lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:51, Wojman napisał:

Gratuluję samooceny. Naprawdę.


Dzięki następnym razem też walne sobie jakąś opowieść SF bo prawdziwe historie tu nie mają szans wygrać.I trzeba być ślepym że by wybrać takie buble jak niektórzy piszą tym bardziej że nie którzy włożyli w swoje opowieści dużo seca i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:22, Keslaw napisał:

klucze dostaniemy na maile, czy w inny sposób?

Raczej na maile, bo na forum Ci ich przeca nie podadzą ;)

Już trochę ochłonąłem, więc pora podziękować za kluczyk! Dzięki wielkie!


P.S. A swoją drogą, to już chciałbym go na skrzynce mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:22, Keslaw napisał:

Wreszcie się udało, dziękuję bardzo ekipie gram.pl :) Mam pytanie, klucze dostaniemy
na maile, czy w inny sposób?


Z tego co wiem klucze będą wysyłane na maile, które są przypisane do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować