Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 16:01, Wojman napisał:

> a z jakiego adresu dostaliście kluczyk ? Ja wciąż czekam..

Sprawdź na wszelki wypadek folder ze spamem.


Hej, czy jest taka mozliwosc, zebym dostal klucz na innego maila niz ten , na ktorym mam zalozone konto gram.pl? Od kilku lat nie moge sobie przypomniec hasla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam nieszczęście w szczęściu....

Klucz dotarł, ale akurat u mnie w domu UPC wybroło sobie moment, że internet padł...
Grrrrr. Mam nadzieję, że jak wrócę po pracy to już bedzie w porządku.

Mam prośbę do tych, którzy już pykają: opiszcie po kolei co trzeba robić na tej stronce BN, abym się potem nie miotał i jak najszybciej zaczął grać po powrocie do domu, ok?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na allegro o 14:37 pojawią się do sprzedania kolejny klucz do bety Diablo 3. No ludzie brak mi słów skoro sami nie chcecie grać to już zostawilibyście te klucze dla ludzi, którzy naprawdę chcą pograć. A forumowiczów zapraszam do raportowania tej aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:01, Astmol napisał:

Hej, czy jest taka mozliwosc, zebym dostal klucz na innego maila niz ten , na ktorym
mam zalozone konto gram.pl? Od kilku lat nie moge sobie przypomniec hasla :D


Nie mam pojęcia. Napisz maila na adres ekipa@gram.pl i wyjaśnij sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:08, Abi_Dalzim napisał:

Mam prośbę do tych, którzy już pykają: opiszcie po kolei co trzeba robić na tej stronce
BN, abym się potem nie miotał i jak najszybciej zaczął grać po powrocie do domu, ok?


Logujesz się -> wciskasz "zarządzaj moim grami" -> klikasz na zielony przycisk "dodaj grę" po prawej stronie -> wpisujesz klucz -> ściągasz klienta bety (waży ~2.8 GB, ale z tego co widze mogę włączyć grę już po ściągnięciu 1.1 GB) . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nie byłby na tyle miły i w czasie jak jest w pracy/na uczelni nie udostępniłby by bety, by sobie pograć?:) Jestem uczciwy, i można by się jakoś w tej kwestii dogadać by nie było strachu że jestem złodziejem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 12:27, loczek1234 napisał:

Dostać bete w czwartek zagrać w niedzielę ;O


Świat dorosłości i 2 dzieci w realiach 2 pokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam was, wyślijcie mi klucz jeszcze raz :D. Musiałem zmienić email, ten na który poszedł klucz jest stary i onet chyba go usunął ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:42, Niflheim napisał:

Logujesz się -> wciskasz "zarządzaj moim grami" -> klikasz na zielony przycisk
"dodaj grę" po prawej stronie -> wpisujesz klucz -> ściągasz klienta bety (waży
~2.8 GB, ale z tego co widze mogę włączyć grę już po ściągnięciu 1.1 GB) . ;)


W sumie tej informacji potrzebowałem, więc nie będę już pytał o to ile beta zajmuje... Mam nadzieję, że pod koniec dnia uda mi się wejść do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:49, chmx napisał:

> /.../ > Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem takich wypowiedzi. /.../

Właśnie widzę, że nie rozumiesz. Na przyszłość będę dodawał wyjaśnienie. że była to ironia. Chociaż chyba nie będzie to potrzebne, bo tylko Ty tej ironii nie dostrzegłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za kluczyk :) Niestety teraz gdy oidebrałem maila serwery D3 są wyłączone :) Do premiery jeszcze trochę zostało więc będzie co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:15, Wazik91 napisał:

Czy ktoś nie byłby na tyle miły i w czasie jak jest w pracy/na uczelni nie udostępniłby
by bety, by sobie pograć?:) Jestem uczciwy, i można by się jakoś w tej kwestii dogadać
by nie było strachu że jestem złodziejem.:)


Napisz mi na gg - na gramsajt masz dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów się nie udało... Trudno :/ Jak ma ktoś kluczyk lub konto to bym prosił o udostępnienie :). Nie musicie się martwić o to, że okradnę. Zależy mi tylko na przetestowaniu bo nie wytrzymam do 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chce ktoś oddać swój klucz ;/? jeśli jest ktoś chętny udostępnić swoją betę lub poprostu oddać klucz pisać [m] BĘDĘ MEGA WDZIĘCZNY ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś się "znudziła" już beta i chciałby sprawić trochę przyjemności innemu fanowi serii to bardzo proszę o kontakt. Niestety nie miałem szczęścia się załapać na testy ani kontem ze sc2 ani kontem wowa. Proszę o kontakt gg 7413403.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować