Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Jakby kogoś ciekawiło aktualnie prawdopodobieństwo dostania klucza > 20%. Jeżeli przez dobę się nie podwoi ilość zgłoszeń, to będzie trochę większe od 10%. Tak nawiasem mimo, ze brałem w sporej ilości konkursów o podobnym prawdo to ani razu mi się nie udało XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie jest 7 stron zgloszen przy 25/strone to nam daje 175 postow oczywiście w założeniu i w tym że zalożeniu przyjmijmy ze 5 postow/str nie zawiera zgłoszenia to daje nam 35 postow mniej czyji sumarycznie 140 zgloszen/7 str daje wynik 20 czyli 1/5 zgarnia klucz to calkiem wysoki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie jest 7 stron zgloszen przy 25/strone to nam daje 175 postow oczywiście w założeniu i w tym że zalożeniu przyjmijmy ze 5 postow/str nie zawiera zgłoszenia to daje nam 35 postow mniej czyji sumarycznie 140 zgloszen/7 str daje wynik 20 czyli 1/5 zgarnia klucz to calkiem wysoki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah wiedzialem ze moje nocne kalkulacje byly lepsze 140 chetnych na 75 kluczy daje niecalych 2 na klucz czyli 50% na zgarniecie keya ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 07:48, SerwusX napisał:

Pewnie niektórzy nie mają gier na BN zarejestrowanych, więc parę kluczy się po prostu
zmarnuje. :)


No jest tak możliwość, ale dużo ludzi nie może dostać się przez opt-in i szuka alternatyw. Moi znajomi bardzo sobie chwalą gram.pl (sklep) to dlaczego by nie spróbować?

Starcraft 2 jest genialny ale człowiek jednak potrzebuje trochę h''n''s dla rozluźnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 07:14, DonZ napisał:

obecnie jest 7 stron zgloszen przy 25/strone to nam daje 175 postow


Nie wiem, skąd u Ciebie takie wyliczenia. Przy 20 postach na stronę, Twój post jest na stronie 14, czyli mamy do czynienia z sumą 280 postów. A do końca konkursu zostało jeszcze ładne parę godzinek i pewnie wiele osób rzuci się do udziału w ostatniej chwili. Podejrzewam, że szanse wygrania (pomijając tu już walory "artystyczne" postów) będą gdzieś w okolicach 10-15%.

Nie mam także pojęcia, skąd wyskoczyło Ci 75 kluczy, skoro do rozdania w konkursie jest ich 55, reszta poszła na facebook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dole postów zawsze jest numer, którym postem jest w danym temacie np teraz jest [286] post.
Naturalnie część z tych postów jest tylko komentarzami zwykłymi, ale lepiej gorzej szacować. O 23:59 się kończy czy wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodając tekst w komentarzu zapomniałem dopisać, że kilka miesięcy później dokonałem zakupu oryginalnej gry Diablo – piszę aby nikt przypadkiem nie pomyślał, że promuję piractwo ^^. Nie da się edytować swoich postów? Pytam, ponieważ nie mogłem (albo nie wiedziałem jak) dodać ten wpis w moim poprzednim poście w tym temacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe nie chciało mi się liczyć. Wolę jednak nie dostać klucza przy ~20%, ~10% niż przy ~30%.
Dla mnie jest łatwiej myśleć, że co 5, 10 post wygrywa. Co 3-ci, 2-gi to, już tak gorzej się przeżywa porażkę.
Tak szczerze, to liczę na 10% przy 20% już jest duża nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować