Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Ja na szczęście nie otrzymuje tyle maili;p Ale odświeżam pocztę, a jak się tam pokaże jakaś wiadomość to chyba na zawal zjadę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jest lista byście nie spamowali, klucze w przeciągu paru godzin powinniście otrzymać


Keslaw
Rizzan
Luzac
Thelens
Kamil2142
Czyzwa
Ryu_Makkuro
Muradin_07
Dragoon1
Firagadragon
Barth89
BluesBoy
BaxiK
Doktor99
Donard
Destro177
Niflheim
Night_Wolf88
Arcaniol
Redjevel
Chmx
Georghinno
Barsum
Wiesniaczek
Abi_Dalzim
Deidre
LionHearts
Lukaszczup
TTBoS
Anim
Astmol
TiNiO
w3gorz
caharin
m4t0
Wits
Nazcain
Qwerty5712
Pabijek
Vargoth
Kwachor
Sesortis
Krolowa_Osa
Renzov
Neo_dodger
Arsmorendi
Jjerry
Kwarad
Jamjamski
Zolfiusz
Lastvegas
Blascio
Qsto
Atrax24
VALSIR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam watpic czy ktokolwiek ogólnie (poza samymi zainteresowanymi) przeczytal te teksty.
Widzialem cala mase tekstow dobrze napisanych (z moim wlacznie ale nie o to tu chodzi),
niektorych wrecz niesamowitych a to mi wyglada na totalne chybil - trafil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety się nie udało, więc diabelski pomiot będzie jeszcze musiał trochę poczekać... Gratulacje zwycięzcom, a tymczasem zmierzam na podbój galaktyki w SW: ToR :) Rejestracja weekend passa już ruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to możliwe, że od napisania mojego wpisu na gramsajcie, liczba odwiedzin w ogóle się nie zmieniła? Czyżby nikt nie czytał mojego wpisu?

Mam podobne odczucia co DzikiWariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 10:49, DzikiWariat napisał:

Zaczynam watpic czy ktokolwiek ogólnie (poza samymi zainteresowanymi) przeczytal te teksty.
Widzialem cala mase tekstow dobrze napisanych (z moim wlacznie ale nie o to tu chodzi),
niektorych wrecz niesamowitych a to mi wyglada na totalne chybil - trafil :(


No masz rację. Ja przeczytałem większość historii i niektórzy sobie po prostu pokpili sprawę, a i tak klucz dostali.
No jeśli wygrywa m.in. tak fascynująca opowieść jak ta:

Moje pierwsze spotkanie z serią Diablo zaczęło się od części drugiej. Znajomość zaczęła się od sesji trwającej nieustannie jakieś 8-9 godzin. Pamiętam jak dziś (choć minęło już wiele lat). Położyłem się spać około 3-ciej nad ranem. W głowie tłukło się jedno zdanie: "I need mana !"
Najlepsze było rano, gdy zbierałem się na zajęcia na uczelni (byłem na pierwszym roku chyba). Mocząc twarz wodą w łazience, żeby ją namydlić pianką do golenia, zwróciłem uwagę, że pianka się skończyła. Zacząłem się zastanawiać więc CZY MAM WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚĆ ZŁOTA W SKRZYNI, ŻEBY KUPIĆ PIANKĘ DO GOLENIA.... opamiętanie przyszło dopiero kilka chwil później.


to szczerze mówiąc 50 innym historią bardziej się by klucz należał. No ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować