Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Najlepsze jest to że u mnie się liczba odwiedzin nie zmieniła od kad napisałem. A tak się starałem z napisaniem tekstu nawet screenshoty wstawiłem na potwierdzenie no ale cóż wygrały gorsze ktoś chyba dawał na chybił trafił.
jeszcze nigdy tu nic nie wygrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za to wyróżnienie. Gdy w sobotę położę spać pociechy przyjdzie pora na mały łomot dla sługusów Diablo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 11:41, Dzik11 napisał:

Najlepsze jest to że u mnie się liczba odwiedzin nie zmieniła od kad napisałem. A tak
się starałem z napisaniem tekstu nawet screenshoty wstawiłem na potwierdzenie no ale
cóż wygrały gorsze ktoś chyba dawał na chybił trafił.
jeszcze nigdy tu nic nie wygrałem.


liczba musiała się zmienić bo sam osobiście przebrnąłem przez wszystkie prace - ot tak w pracy dla zabicia czasu.
Co do wyboru prac już się wypowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 11:57, DzikiWariat napisał:

liczba musiała się zmienić bo sam osobiście przebrnąłem przez wszystkie prace - ot tak
w pracy dla zabicia czasu.
Co do wyboru prac już się wypowiedziałem.


Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 63 nie zmieniła się ale może to przez jakiś błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 11:54, Anim napisał:

Dziękuję za to wyróżnienie. Gdy w sobotę położę spać pociechy przyjdzie pora na mały
łomot dla sługusów Diablo :P


Dostać bete w czwartek zagrać w niedzielę ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no nie udało się. Podejrzewam, że nikt tego nie czytał. Zresztą po co skoro wymaganiami nie było napisanie jak najatrakcyjniejszej historii, tylko opisanie pierwszego "styku" z Diablo. Zresztą w odwiedzinach na gramsajcie nie widnieje osoba z ekipy gram. Trochę się zawiodłem, ale co zrobić. Z pierwszych 3 stron tematu wygrały 4 osoby... im dalej tym większa szansa na wygraną zauważyłem. Szkoda, że nie było jaśniejszych zasad konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 12:57, SerwusX napisał:

Miało być kilka zdań, a wygrały eseje... Jakbym wiedział, że to ma być "dłuższa wypowiedź"...

E tam eseje.. popatrz na moją pracę nie jest długa.

A przy okazji

Dnia 15.03.2012 o 12:57, SerwusX napisał:

Heh, no nie udało się. Podejrzewam, że nikt tego nie czytał.

Ja akurat zauważyłem że wojman odwiedzał wszystkie gramajstry tak więc pewnie on wybierał zwycięzców.
Podziękowąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 12:57, SerwusX napisał:

Miało być kilka zdań, a wygrały eseje... Jakbym wiedział, że to ma być "dłuższa wypowiedź"...


A gdzie było napisane, że w kilku zdaniach? Jak masz się już czegoś "czepiać" to "czepiaj" sie z sensem a nie dlatego, że nei potrafisz czytać poleceń. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować