Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 100 kluczy do bety Diablo III

480 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2012 o 17:22, Malevyn napisał:

nie wiem moj blog nie dziala, napisalem we wlasnym tekscie. moze byc ??


Przy zakładce "Mój blog" masz przycisk aby dodać tekst. Ale nikt nie robi problemu, żeby wpis się i pojawił w zakładce własny tekst. Ma być na gramsajcie i ma być dopisek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 17:31, TobiAlex napisał:

Wojman konkursy to są wymysły portali a nie Blizzarda. Gdyby to był klucz do jakiejś
innej gry to szastalibyście kluczami na lewo i prawi, ale że to do Diablo to wymyślacie
jakieś durne konkursy. Rozdajcie kluczom np. osobom, które najdłużej są z Wami (m.in.
ja), którzy w sklep.gram.pl robią największe zakupu (m.in. ja) a nie wciąż jakieś śmieszne
konkursy.


Ale zauważ ile tych kluczy jest tylko 100, więc nie ma sensu robić pierwsze 100 osób, które napisze posta otrzyma klucz do bety byłoby nie fair, gdyby jednak tych kluczy było przykładowo 2000 to co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 17:31, TobiAlex napisał:

Wojman konkursy to są wymysły portali a nie Blizzarda. Gdyby to był klucz do jakiejś
innej gry to szastalibyście kluczami na lewo i prawi, ale że to do Diablo to wymyślacie
jakieś durne konkursy. Rozdajcie kluczom np. osobom, które najdłużej są z Wami (m.in.
ja), którzy w sklep.gram.pl robią największe zakupu (m.in. ja) a nie wciąż jakieś śmieszne
konkursy.


Podobny konkurs był niedawno na stronie CDAction i tam jakieś wierszyki musieli pisać i podobno był to wymysł Blizzarda, więc tutaj pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie nie działa publikowanie woisów? Wpisuje tekst, tytuł itd, klikam publikuj, strona się ładuje, a wpisu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2012 o 17:54, Isildur napisał:


Ale zauważ ile tych kluczy jest tylko 100, więc nie ma sensu robić pierwsze 100 osób,
które napisze posta otrzyma klucz do bety byłoby nie fair, gdyby jednak tych kluczy było
przykładowo 2000 to co innego ;)


Ale w ten sposób część forumowiczów też jest poszkodowana
ja, np. nie mam tego gramsajta, czy jak mu tam, ani bloga i nie mam co napisać, gdyż Diablo III będzie moim pierwszym kontaktem z serią i własnie dlatego chciałbym zagrać w betę, żeby sprawdzić czy gra spełni moje oczekiwania i czy jest warta tych 180 - 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 17:31, TobiAlex napisał:

Wojman konkursy to są wymysły portali a nie Blizzarda. Gdyby to był klucz do jakiejś
innej gry to szastalibyście kluczami na lewo i prawi, ale że to do Diablo to wymyślacie
jakieś durne konkursy. Rozdajcie kluczom np. osobom, które najdłużej są z Wami (m.in.
ja), którzy w sklep.gram.pl robią największe zakupu (m.in. ja) a nie wciąż jakieś śmieszne
konkursy.


Trochę skromności ;) Też jestem z gram (wcześniej CDP) niemal od samego początku (składałem się jeszcze na misia dla CDP), też robię masę zakupów w sklepie, wchodzę, komentuję etc., ale się nie czepiam. Jest konkurs to jest - każdy ma równe szanse, a nie tylko starzy użytkownicy. Gdyby tak byli tu faworyzowani starzy użytkownicy to strona nie przyciągnęłaby nowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 18:18, lis_23 napisał:

Ale w ten sposób część forumowiczów też jest poszkodowana
ja, np. nie mam tego gramsajta, czy jak mu tam, ani bloga i nie mam co napisać, gdyż
Diablo III będzie moim pierwszym kontaktem z serią i własnie dlatego chciałbym zagrać
w betę, żeby sprawdzić czy gra spełni moje oczekiwania i czy jest warta tych 180 - 200
zł.


Ja rozumiem ale niestety ja poradzić nic nie mogę, nie ja ustalam zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca na konkurs „100 kluczy do bety Diablo III” organizowany przez gram.pl

Właściwie to kilka zdań o historii jak mi się przytrafiła, gdy grałem w Diablo po raz pierwszy. Nigdy wcześniej, ani nigdy potem nie miałem takiej akcji z żadną grą. Poniżej link do wpisu. Bardzo proszę o klucz !

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=66914&n=33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować