Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowe wersje Risen 2: Mroczne Wody opóźnione

24 postów w tym temacie

I tak - wydaje mi się - więcej egzemplarzy sprzeda się na pecetach... Chociaż może się mylę. Tylko ja jestem taki dziwny, że choć mam (i bardzo lubię! :P) PS3, to jakoś nie pasuje mi granie w gry RPG na konsoli... Nie pytajcie, nie wiem czemu :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdenio cały pic polega na tym, że obecnie te najlepsze RPG pojawiają się wyłącznie na konsolach np. Xenoblade Chronicles czy ostatnio The Last Story (obie na Wii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to tylko miesiąc. Szczerze chcę w to zagrać i jeśli przez ten miesiąc można coś tam jeszcze doszlifować... czekam.

Przy okazji, też macie problem z dodawaniem komentarzy? Nie dość, że okienko dziwnie się otwiera to jeszcze przycisk "dodaj komentarz" praktycznie w ogóle nie działa. Trzeba najpierw wejść na "zobacz wszystkie" :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Z jednej strony dobrze, mają czas na poprawienie itp. Ale z drugiej strony się zawiodłem :< Czekam na Risen 2 Dark Waters, jak na nic innego, no nic, trzeba się uzbroić w cierpliwość :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 18:19, Hartus napisał:

Jak miło, że nie na odwrót. :)


Wtedy bys sie plul prawda? Nie ma to jak punkt siedzenia i widzenia

Dnia 12.03.2012 o 18:19, Hartus napisał:

Piranie to jednak pecetowcy


ROTFL xD

Dnia 12.03.2012 o 18:19, Hartus napisał:

i bardzo mnie to cieszy.


Cieszy cie ze ktos inny bedzie mial to pozniej? Wspolczuje ze tak niewiele ci trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ci niespodzianka. Zazwyczaj to my, pecetowcy, jesteśmy pokrzywdzeni, a tu proszę - taka informacja. U mnie producent ma plusa, że nie opóźnia wersji PC, skoro może ją wydać wcześniej. Inni producenci z pewnością by poczekali na jednoczesną premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 18:44, dragnor napisał:

Wtedy bys sie plul prawda? Nie ma to jak punkt siedzenia i widzenia

Zwykle to pecetowcy czekają miesiąc później na premierę więc taki wyjątek od tej reguły mnie bardzo cieszy.

Dnia 12.03.2012 o 18:44, dragnor napisał:

ROTFL xD

Co cię tak rozbawiło? W lustro spojrzałeś? Risen 2 to dopiero drugi tytuł Piranha Bytes, który trafi na konsole. Każda inna gra ich autorstwa trafiła tylko na PC. Po tym wnioskuję, że to właśnie komputery są dla nich priorytetem, a porty na konsole nie są ich mocną stroną.

Dnia 12.03.2012 o 18:44, dragnor napisał:

Cieszy cie ze ktos inny bedzie mial to pozniej? Wspolczuje ze tak niewiele ci trzeba

Cieszy mnie to, że tym razem gracze pecetowi nie będą mieli gorzej, a nawet lepiej. Nie to, że konsolowcy sobie poczekają. Chociaż... jak widzę jak się taki troll jak Ty burzy to nawet mi nie jest żal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 18:59, Hartus napisał:

Zwykle to pecetowcy czekają miesiąc później na premierę więc taki wyjątek od tej reguły
mnie bardzo cieszy.


Niewiele ci trzeba w takim razie. Ponownie. Zamiast wnosic o rowne traktowanie kazdego ten sie cieszy jednoczesnie narzekajac ze pecetowcy najczesciej dostaja pozniej. Czytales w ogole co napisales czy nie bardzo? xD

Dnia 12.03.2012 o 18:59, Hartus napisał:

Co cię tak rozbawiło? W lustro spojrzałeś?


Ooo, uczen gimnazjum ze standardowym sucharem jak widze xD Pogratulowac xD

Dnia 12.03.2012 o 18:59, Hartus napisał:

Risen 2 to dopiero drugi tytuł Piranha Bytes,
który trafi na konsole. Każda inna gra ich autorstwa trafiła tylko na PC. Po tym wnioskuję,
że to właśnie komputery są dla nich priorytetem, a porty na konsole nie są ich mocną
stroną.


Nie. Napisales ze to pecetowcy. Rozumiem ze nie czytasz tego co piszesz i trolololo na calego? Nastepnym razem czytaj bo pecetowcy nie rowna sie tworzacy glownie na peceta. Chyba ze to skrot myslowy ala kaczor xD

Dnia 12.03.2012 o 18:59, Hartus napisał:

Cieszy mnie to, że tym razem gracze pecetowi nie będą mieli gorzej, a nawet lepiej. Nie
to, że konsolowcy sobie poczekają. Chociaż... jak widzę jak się taki troll jak Ty burzy
to nawet mi nie jest żal. :)


Nie ma to jak w przyplywie braku jakichkolwiek argumentow zaczac wyzywac od trolla. Gimnazjum innego wyjscia nie ma tak jak wspominalem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ulżyło mi. Czytając ostatnie plotki, bałem się, że wszystkie wersje zaliczą obsuwę. Na szczęście edycji PC to nie dotyczy. I dobrze, bo końcówka maja jest niebezpiecznie blisko sesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jednak działam jak magnes na inteligentów piszących pseudo mądre posty. :|

Dnia 12.03.2012 o 19:09, dragnor napisał:

Niewiele ci trzeba w takim razie. Ponownie.

A co to ma do rzeczy czego mi trzeba? To, że cieszy mnie fakt, że premiera gry, na którą czekam nie zostanie przełożona na mojej platformie oznacza, że byle drobiazg mnie zadowala? Co ty pier***isz za przeproszeniem? Słyszysz siebie człowieku?

Dnia 12.03.2012 o 19:09, dragnor napisał:

Zamiast wnosic o rowne traktowanie kazdego
ten sie cieszy jednoczesnie narzekajac ze pecetowcy najczesciej dostaja pozniej.

No wybacz, ale nie będę prowadził debaty o równe traktowanie graczy na wszystkich platformach w komentarzu pod newsem o przesunięciu premiery gry.

Dnia 12.03.2012 o 19:09, dragnor napisał:

Ooo, uczen gimnazjum ze standardowym sucharem jak widze xD Pogratulowac xD

Gimnazjum ukończyłem lata temu. Za to u Ciebie wyczuwam jakiś kompleks związany z tym okresem nauki. Powiem więcej, wyczuwam w tobie hipokrytę i domyślam się, że jesteś właśnie w wieku gimnazjalnym patrząc na twoje zamiłowanie do wstawiania "xD" gdzie tylko się da.

Dnia 12.03.2012 o 19:09, dragnor napisał:

Nie. Napisales ze to pecetowcy. Rozumiem ze nie czytasz tego co piszesz i trolololo na
calego? Nastepnym razem czytaj bo pecetowcy nie rowna sie tworzacy glownie na peceta.

Piranha Bytes stworzyło, moim zdaniem, jedną z najwspanialszych serii gier w historii gier komputerowych. Żadna z nich nie trafiła na konsole. Dodatkowo wszyscy wiemy jakie różnice były pomiędzy świetnym komputerowym Risenem, a konsolowym portem. Dlatego myślę, że to komputery są dla nich platformą, w której czują się najlepiej, i która jest dla nich priorytetem. A wiadomo, że jeśli w obecnych czasach tytuł nie będzie multi platformowy to kokosów się nie zbije.

Dnia 12.03.2012 o 19:09, dragnor napisał:

Nie ma to jak w przyplywie braku jakichkolwiek argumentow zaczac wyzywac od trolla. Gimnazjum
innego wyjscia nie ma tak jak wspominalem xD

Wiem, że chciałeś sobie ulżyć po przeczytaniu tego newsa, ale mnie to nie rusza. Zagrasz sobie miesiąc później i nic tego nie zmieni.
Z mojej strony to tyle. Przekręcasz znaczenie mojej wypowiedzi i piszesz bzdury. Na to nie zamierzam marnować swojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądra decyzja. Piranie nie mają zbyt wielkiego obycia na rynku konsolowym, toteż takie obsuwy są zrozumiałe. Miesiąc to znowu nie tak długo, a jeśli ma to zaowocować czerpaniem większej przyjemności z gry to jestem za.

Ps. Nie gram na konsolach od czasu sprzedaży mojego ukochanego PS2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się po prostu wydaje, że wystraszyli się Xboxowego Wiedźmina 2;) Mimo wszystko po słabej konwersji pierwszego Risena raczej wątpię, że znajdzie się dużo śmiałków, którzy będą chcieli wydać pieniądze na kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 21:21, bobobo napisał:

Niech oni już to skończą,i biorą się za Gothica 5,na którego wszyscy czekają.


Nikt nie czeka. Gothic jest trylogią i się skończył...

Jak dla mnie to powinni w ogóle wersje konsolowe anulować, szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować