Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aplikacja Mass Effect 3: Datapad na iOS gotowa do pobrania. Również po polsku

14 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Electronic Arts przygotowało darmową aplikację Mass Effect 3: Datapad na urządzenia z systemem iOS, która jest już dostępna do pobrania z AppStore. Mam dla Was screeny z polskiej wersji językowej.

Przeczytaj cały tekst "Aplikacja Mass Effect 3: Datapad na iOS gotowa do pobrania. Również po polsku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle EA pominela uzytkownikow Androida >.> Tak samo bylo z Battlelogiem... Mam nadzieje, ze predzej czy pozniej wydadza tez wersje na ten mobilny system operacyjny, bo czuje sie dyskryminowany, w zwiazku z tym ze nie posiadam iPhone''a/iPad''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:36, EvilSanta napisał:

Jak zwykle EA pominela uzytkownikow Androida >.> Tak samo bylo z Battlelogiem...
Mam nadzieje, ze predzej czy pozniej wydadza tez wersje na ten mobilny system operacyjny,
bo czuje sie dyskryminowany, w zwiazku z tym ze nie posiadam iPhone''a/iPad''a :P


A nie wiesz, że Android ma więcej wyznawców nie jabłuszko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 14:49, vegost napisał:

> Jak zwykle EA pominela uzytkownikow Androida >.> Tak samo bylo z Battlelogiem...

> Mam nadzieje, ze predzej czy pozniej wydadza tez wersje na ten mobilny system operacyjny,

> bo czuje sie dyskryminowany, w zwiazku z tym ze nie posiadam iPhone''a/iPad''a :P


A nie wiesz, że Android ma więcej wyznawców nie jabłuszko ?


Wlasnie wiem, co jest tym bardziej frustrujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota, żeby wydawać taki badziewny programik do niczego nie służący. Im się wydaje, że człowiek poświęci swoje życie jednej grze jakby od tego wszystko zależało. Mass Effect to gra jedna z wielu, nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy z wyświetlaniem polskich znaków diakrytycznych przeurocze... Ciekawe czy po tłumaczeniu ta aplikacja poszła w ogóle do testów, czy też po prostu machnięto na to ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, takie małe a cieszy. Nawet fajnie się to sprawdza.

@LordDrzazga
Gra jedna z wielu, nic nadzwyczajnego? Ciekawa teza.

@bonescraper
No tak, ja też niedługo zamieszczę ogłoszenie, że chcę zrobić grę. Ciekawe ile frajerów da mi kasę za nic. Jeszcze trochę a znajdą się ogłoszenia w Wieczorze (ukazuje się jeszcze ta gazeta?) jak niegdyś ogłoszenia typu "chcesz zarobić? przyślij kopertę zwrotną i znaczki za 5 zł a my napiszemy jak szybko się wzbogacić" a w odpowiedzi otrzymywałeś "zrób tak jak my - umieść ogłoszenie w gazecie...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @bonescraper
> No tak, ja też niedługo zamieszczę ogłoszenie, że chcę zrobić grę. Ciekawe ile frajerów
> da mi kasę za nic. Jeszcze trochę a znajdą się ogłoszenia w Wieczorze (ukazuje się jeszcze
> ta gazeta?) jak niegdyś ogłoszenia typu "chcesz zarobić? przyślij kopertę zwrotną i znaczki
> za 5 zł a my napiszemy jak szybko się wzbogacić" a w odpowiedzi otrzymywałeś "zrób tak
> jak my - umieść ogłoszenie w gazecie...".

Rozumiem, że z historią gier komputerowych i panem B. Fargo jesteśmy trochę na bakier? Cóż, ważne że napisałeś komentarz nieprawdaż? To takie relaksujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 15:16, ShinAd napisał:

Błędy z wyświetlaniem polskich znaków diakrytycznych przeurocze... Ciekawe czy po tłumaczeniu
ta aplikacja poszła w ogóle do testów, czy też po prostu machnięto na to ręką...

Jeśli chodzi Ci o wiadomość od Tali, to to chyba celowy zabieg. W grze jest scena gdzie też jest pod wpływem alkoholu i bełkocze, może te braki spacji i błędy w znakach są efektem wódy? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować