Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2. Pre-ordery ruszają 10 kwietnia

71 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Wiemy już, co wejdzie w skład Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2, która została wyceniona na bagatela 150 dolarów (ok. 470 zł). Firma NCsoft zdradziła też, jakie bonusy czekają na graczy, którzy zechcą zamówić grę w pre-orderze.

Przeczytaj cały tekst "Znamy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2. Pre-ordery ruszają 10 kwietnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem w planach zakup edycji kolekcjonerskiej, ale jak zobaczyłem cenę około 470zł to już mi przeszło. Ale samo wyposażenie EK prezentuje się zacnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W złą stronę świat idzie z tymi cenami. Gry regularnie drożeją. Nikt o tym nie pamięta, kiedy się narzeka na piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uboga ta kolekcjonerka same obrazki, które na nic się nie przydadzą. Jedynie figurka, ale cena 470 zł to gruba przesada. Nic tam tyle nie kosztuje. Widziałem lepsze EK i po cenie 200 zł. Także chyba ich powaliło, jak to w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:42, Essau napisał:

W złą stronę świat idzie z tymi cenami. Gry regularnie drożeją. Nikt o tym nie pamięta,
kiedy się narzeka na piratów.

Jeżeli kogoś nie stać na gry, to nie powód, żeby piracić. Poza tym, i tak jest taniej, niż za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A to rewelacja. Zatem jaki inny powód mają ludzie, którzy piracą, jeśli nie z braku pieniędzy na oryginalne gry?
I to nie jest próba usprawiedliwienia, tylko obiektywnego spojrzenia.
No jasne, bardzo tanio. Ciekaw jestem także, dla kogo mniejszym problemem jest kupić grę- dla obywatela Polski, czy kogoś z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Essau gry to nie rzecz pierwszej potrzeby. Jak mnie nie stać na samochód to nie znaczy, że mam iść go ukraść. Inny powód? Może podam powód Polaków - bo mamy to we krwi? Jak to mówią Polacy "po co mam za coś płacić jak mogę mieć to za darmo". I nie chce mi się po raz kolejny podawać przykładu z Painkillerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:59, 1096 napisał:

Szkoda, że nie będzie edycji pudełkowej :C

What? A standart edition? Tak btw. wywiązała sie dyskusja, że gry i kolekcjonerki są drogie i ludzie piracą. Powiem tak, zawsze można poczekać i kupić w reedycji. A kolekcjonerek nie kupuje spoooora część graczy, którzy nie piracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może te 400 zł za kolekcjonerkę to nie wydam... pamiętam te czasy tańszych kolekcjonerek i naprawdę wyczesanych jak CoH na przykład. Ale na samego GW2 czekam i mam nadzieję że jakiś czas po premierze uda mi się znaleźć dla niego miejsce w wydatkach.

A co do samego piracenia- to chyba temat rzeka i to, że ceny są takie jakie są jest to nie tylko wina piratów, ale też tych z branży, którzy rozmieniają gry na drobne tylko po to żeby sobie jeszcze dorobić.

[edit]: Sorry... teraz już te tanie kolekcjonerki to w większości Edycje Specjalne, z dodatkowymi "zarąbistymi" bonusami, które dają bonusy do nie wiem... szpanu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:57, TobiAlex napisał:

Essau gry to nie rzecz pierwszej potrzeby. Jak mnie nie stać na samochód to nie znaczy,
że mam iść go ukraść. Inny powód? Może podam powód Polaków - bo mamy to we krwi? Jak
to mówią Polacy "po co mam za coś płacić jak mogę mieć to za darmo". I nie chce mi się
po raz kolejny podawać przykładu z Painkillerem.


Dokładnie.

Gry za drogie ? Nie stać Cię ? - Znajdź lepszą pracę zamiast narzekać, lub poczekaj i kup później.
Uważasz że edycja kolekcjonerska zbyt droga ? -> Kup standardową edycję.

Jest tak wiele możliwości , ale oczywiście najłatwiej wejść na forum i narzekać.

Typowa polska mentalność - żądać maksimum za minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 17:10, Marekku napisał:

lol @porównywanie piractwa do kradzieży samochodu XDDDD

Sama figurka będzie zapewne za jakieś 60 dolców.


Widać, że jesteś jeszcze na garnuszku u mamusi.Czas dorosnąć Kradzież to kradzież, nie ważne co i za ile. Zresztą jak Ci to nie pasuje to mogę przyjść ukraść Twój komp, bo nie stać mnie na niego. Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena w złotówkach w Polsce będzie trochę niższa, nie ma co przeliczać dokładnie. Zawsze tak jest, choćby z grami konsolowymi. W euro 59, a na złotówki praktycznie każda gra jest za 199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne masz argumenty. Porównywanie czegoś co się kopiuje do czegoś co zabierasz z miejsca i to "znika" jest najprostszym i najgorszym rozumowaniem. Takie jakie mają producenci muzyki i gier właśnie. Poza tym nie oceniaj nikogo po jednej wypowiedzi w internecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 17:02, donard napisał:

> Szkoda, że nie będzie edycji pudełkowej :C
What? A standart edition? Tak btw. wywiązała sie dyskusja, że gry i kolekcjonerki są

Ekhm
https://buy.guildwars2.com/
Digital Edition, Digital Deluxe, Collector''s Edition
Wygląda na to, że tylko wersje cyfrowe, a pudełkowa w kolekcjonerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować