Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2. Pre-ordery ruszają 10 kwietnia

71 postów w tym temacie

Mamona z urodzinek na kolekcjonerke leci...ależ mi ten termi spasował...po prostu lepiej być nie mogło;) Ps. Daleko jeszcze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt EK drogowa, ale nie znamy jeszcze jaka cenę bedzie miało w Polsce. Sam czekam na ta grę juz bardzo długo a i tak nie zamierzam kupować EK z reszta nigdy nie kupuje tego opału i kurzołapow.
Co najważniejsze płacicie raz a utrzymanie serwerów kosztuje. Osobiście żałuje ze nie ma abonamentu spadło by gówniarstwo i chamstwo w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piracono nawet painkillera, ktory kosztowal, uwaga!, 20PLN. Sorry, ale pirat sciagnie wszystko. Argument calkowicie nietrafiony.

Kolekcjonerka zacna. Sama figurka jest OGROMNA (25cm robi swoje). Gdyby mnie bylo stac to bym sam kupil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:11, Piotrek_K napisał:

Kolekcjonerka zacna. Sama figurka jest OGROMNA (25cm robi swoje). Gdyby mnie bylo stac
to bym sam kupil


Mnie nie stać ale choćbym miał rabować to i tak EK kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 22:13, donard napisał:

> ciach
>
Taka duża gra bez wersji pudełkowej? Niemożliwe.


Calkiem mozliwe. Po jaka cholere wydawac MMO w wersji pudelkowej? To tylko koszta zwiazane z dystrybucja i marza dla sklepow (ktore w Stanach tak naprawde gdzies maja gierki na PCety i w duzych sieciach typu GameStop ledwie jedna szafke w rogu stawiaja).

Jak ktos gra w sieciowki to zazwyczaj ma niezly internet i woli sciagnac gierke bez potrzeby wychodzenia do sklepu albo czekania na dostawe. Szybciej, latwiej, wygodniej i wiecej kasy dla studia, a cyfrowa dystrybucja to juz ok 50% rynku.

Swoja droga nie narzekalbym gdyby gram.pl zrobil by swoja platforme do cyfrowej dystrybucji (wykorzystujac GoG.com chociazby) albo nawet umowil sie z Valve na Polski oddzial Steama z Polskimi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale to by była spora oszczędność dla twórców. Oni muszą szukać wielu możliwości zarobku, bo gra przecież nie ma abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:22, Alehor napisał:

> Kolekcjonerka zacna. Sama figurka jest OGROMNA (25cm robi swoje). Gdyby mnie bylo
stac
> to bym sam kupil

Mnie nie stać ale choćbym miał rabować to i tak EK kupię :D

Ja też bym chciał, choćby dla figurki. Zresztą grałem jakiś czas w GW i było całkiem fajne. Rabujemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:32, Cadeus napisał:

W Polsce, jeżeli mamy być fair, poproszę przelicznik 1;1 euro;zloty ;PPP

Ta. I cena, która wyjdzie 2 razy w dół, bo mamy niższą średnią jeśli chodzi o zarobki. Już raz tak było, że znalazłem EK (biedne wprawdzie) jakieś gry za 56 zł. Chciałem kupić, nawet nie tyle dla gry, bo miałem w co grać, ale koszulka była fajna, a tanio wychodziło. W końcu nie kupiłem. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zacisnąć pasa w tym i następnym miesiącu i szarpnąć się na kolekcjonerkę. Osobiście boli mnie fakt, że będę musiał pobrać około 25GB, a moje małe miasteczko żyje w internetowym średniowieczu i nasz lokalny dostawca internetu mówi coś o 30GB limitu pobierania, co nawet nie pozwala mi beztrosko szaleć po promocjach na STEAMie. Ale przynajmniej wreszcie mam motywację, aby zmienić dostawcę. Na samo GW2 czekam od bardzo dawna, dostęp do bety w weekendy kusi chyba bardziej niż figurka Rytlocka. A więc drogie ArenaNet - shut up and take my money!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha hej! zbuntowani piraci! jak chcecie grać w grę online bez oryginału? wersja kolekcjonerska jest dla tych co lubią takie bajery jak figurki, albumy i grafiki na ścianę, nie potrzebujesz takich bajerów kupujesz digital edition bez dodatków za normalną cenę, która wyniesie pewnie 30-40 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie ludzie, którzy podchodzą do tego na zasadzie "ile warte są indywidualne części" - to ma być kolekcjonerska edycja, bardzo limitowana i bardzo ekskluzywna. Cena nie ma odzwierciedlać 1:1 kosztu produkcji, ani nie ma być przystępna - cała idea opiera się na produkcie ekskluzywnym, na który pieniądze mają wydać najbardziej zagorzali fani.

U nas cena będzie pewnie oscylować w okolicach 550-570 + przesyłka i osobiście nie wiem, czy chce mi się wydawać tyle pieniędzy. Uwielbiam GW i czekam na GW2, ale są ciekawsze wydatki. Digital Deluxe prezentuje się za to całkiem przednio. Przydało by się, żeby głos zabrał lokalny wydawca, ktokolwiek nim tam teraz jest i z grubsza powiedział jakie ceny i wydania planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 14:49, Nivelis napisał:

kupujesz digital edition bez dodatków za normalną cenę, która wyniesie
pewnie 30-40 $

Nie licz na to. Bazowa ma ponoć kosztować $60, a Digital Deluxe $80 - to tylko plotka i wkrótce się co prawda przekonamy, ale ceny brzmią prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować