Zaloguj się, aby obserwować  
logray

Wasteland 2

321 postów w tym temacie

Chyba nie doczekam się prędko spolszczenia do Divinity, więc prawdopodobnie skuszę sie na W2. Już nie mam za bardzo w co grać, a z tego co słyszałem ta gra ma być dobra i mam ochotę w nią popykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ńo ja też rozważań zakup, (na równi z innymi tytułami) ale czekam aż pojawia sie jakieś recenzje plus głosy na forum, bo nie do końca mam pewność, czy tytuł spełni me oczekiwania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 17:01, sylwasss napisał:

Jak koledzy wrażenia z gry? Czy może jeszcze nie można odpalić przez upierdliwy steam?


Paczkę dostałem, ale steam nie pozwala uruchomić gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 17:01, sylwasss napisał:

Jak koledzy wrażenia z gry? Czy może jeszcze nie można odpalić przez upierdliwy steam?

Ja dopiero ściągam po kodach steamowych wszystko. Na razie nie pogram, bo na sobotę mam przewidziany egzamin państwowy po studiach. Póki co jedno co mnie zszokowało i naprawdę wzbudziło wielką radość i wzruszenie - pełna instrukcja do gry. Nie jakiś tam papierek o instalacji lub opcjach, nie broszurka o epilepsji - prawdziwa old-schoolowa instrukcja. Opis systemu, świata, postaci, broni, sprzętu, mechaniki... cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 17:11, tytacz napisał:

Paczkę dostałem, ale steam nie pozwala uruchomić gry ;)

Uruchomić czy też twierdzi, że klucz nieprawidłowy?

[m.- G]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 19:08, RakuPL napisał:

Uruchomić czy też twierdzi, że klucz nieprawidłowy?

U mnie się zainstalowało i uruchomiło bez żadnych problemów. Bardzo ciekawy sposób tworzenia portretu postaci ;) Ale ponieważ muszę jeszcze z te dwie doby popracować to nie przechodziłem za ekran tworzenia postaci. Czytałem forum Steam z informacja, że podobno na razie działa jakiś early access i nie wszystkie obszary w grze są dostępne.

Przy okazji - proszę przycinać cytowane posty tak by zawierały jedynie to do czego się odnosisz w swoim poście, dbajmy o ''higienę'' forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2014 o 21:59, Marcin08 napisał:

Ńo ja też rozważań zakup, (na równi z innymi tytułami) ale czekam aż pojawia sie jakieś
recenzje plus głosy na forum, bo nie do końca mam pewność, czy tytuł spełni me oczekiwania...

zależy jakie są twoje oczekiwania, bo Wasteland to nie fallout, raczej mieszanka pierwszego fallouta z morrowindem i Gniewem Zehira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2014 o 17:13, Graffis napisał:

Ja dopiero ściągam po kodach steamowych wszystko.

hm, skoro dali kody steam (lol wut, to pudełkowa nie jest DRM free?), to w folderze z grą są może te nieszczęsne dodatki jak opowiadania i tak dalej?

Dnia 18.09.2014 o 17:13, Graffis napisał:

Póki co jedno co mnie zszokowało i naprawdę
wzbudziło wielką radość i wzruszenie - pełna instrukcja do gry. Nie jakiś tam papierek
o instalacji lub opcjach, nie broszurka o epilepsji - prawdziwa old-schoolowa instrukcja.
Opis systemu, świata, postaci, broni, sprzętu, mechaniki... cudo!

jaka instrukcja, toż to "przewodnik po świecie"! :D ach ten marketing :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest jutro...
Jak uruchamiacie grę to macie dalej bete czy już pełną 1.0?

A tak poza tym - właśnie przyszły bonusowe klucze za wsparcie gry na KS - jak chce cie wyrwać grę taniej to nastepne parę dni może być dobrym czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:19, RakuPL napisał:

No dobra zadziałało, ale gra się nagle wyłączyła, jak i cały komp ^^

well, to skoro Graffisa nie mam to samo pytanie do ciebie - w głównym folderze z grą są jakieś bonusy typu dwa opowiadania w pdfie (tak jak to powinno być w wersji digital deluxe) skoro pudełkowa gra i tak jest steamowa, czy wydanie pudełkowe to takie biedadigital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 20:24, dark_master napisał:

well, to skoro Graffisa nie mam to samo pytanie do ciebie - w głównym folderze z grą
są jakieś bonusy typu dwa opowiadania w pdfie (tak jak to powinno być w wersji digital
deluxe) skoro pudełkowa gra i tak jest steamowa, czy wydanie pudełkowe to takie biedadigital?

Jestem :)
I jak sprawdzałem to znalazłem tam tylko soundtrack. Tylna strona opakowania wydania PL też nie mówi nic o dodatkowych innych rzeczach (chyba... bo już ją wywaliłem, bo paskudna była ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie do do godziny 8:00.

Aktualnie gra jest dalej w stanie Bety i posiada tylko częściowe spolszczenie, a o 8 zacznie się proces aktualizacji do pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 00:43, tytacz napisał:

Czekajcie do do godziny 8:00.

Albo...grajcie po angielsku :P Pierwszy raz cieszę się, że Steam blokuje pełne lub jakiekolwiek uruchomienie gry przed terminem premiery. Z tego jak prezentuje się instrukcja, z tego jak tworzy się postać (wybór religii - kto by się spodziewał, mam nadzieję że to nie tylko bajer, a rzeczywista mechanika), jaka jest muzyka... wyłania się obraz który mógłby mnie kosztować karierę zawodową ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 01:50, Graffis napisał:

Albo...grajcie po angielsku :P


No właśnie nie radzę, bo przed aktualizacją o 8 będziesz miał wersję beta, która jak się zaktualizuje, prawdopodobnie nie będzie działać ze starymi zapisami gry :P

Zresztą zaraz powinna ruszyć akualizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować