Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega będzie rodzimym dystrybutorem Bioshock: Infinite. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej

78 postów w tym temacie

Adam Berlik

Bioshock: Infinite trzecia odsłona znanej serii pierwszoosobowych gier akcji, ukaże się w naszym kraju dzięki polskiemu oddziałowi firmy Cenega, który właśnie dodał ją do swojego planu wydawniczego.

Przeczytaj cały tekst "Cenega będzie rodzimym dystrybutorem Bioshock: Infinite. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:27, donard napisał:

Wyczuwam niekompatybilne DLC oraz wielkie problemy z Livem >.<

Gra używa Steamworks.

Co i tak nie znaczy, że problemów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dadzą dubbing kupię w UK na ebay, Wolę uniknąć wpadek rodem z fallouta 3 (tak, przy każdej zapowiedzi będę to wytykać ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, na pewno cenedze zarobic w takim razie nie dam.
Wspaniale jest zyc w wolnym kraju dzieki czemu mozna zamowic gre za granica i nie byc uzaleznionym od takich firm jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:34, djsound napisał:

Jeśli dadzą dubbing kupię w UK na ebay, Wolę uniknąć wpadek rodem z fallouta 3 (tak,
przy każdej zapowiedzi będę to wytykać ;P )


Nie dziwie sie, to byla wpadka tysiaclecia jak dlamnie, druga byl brak games for windows live ale to dlatego ze ja lubie ten drm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:34, djsound napisał:

Jeśli dadzą dubbing kupię w UK na ebay, Wolę uniknąć wpadek rodem z fallouta 3 (tak,
przy każdej zapowiedzi będę to wytykać ;P )


Słusznie.

Ja tam już w ogóle nie kupuję gier w Polsce. A przynajmniej tych zagranicznych. Wolę oryginał w nietkniętej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupię na xboxa jak po Polsku . DLC mam gdzieś jak większość Polaków , więć mi to lata czy będą pasować czy nie . Cieszę się że wreszcie coś się dzieje , jeśli chodzi o spolszczenia gier konsolowych przez Cenegę. Bo to był jedyny minus , który miałem do tej firmy . W zasadzie wystarczą mi same napisy , choć pełna polonizacją bym nie pogardził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega już pokazała, że potrafi bardzo dobrze lokalizować gry za pośrednictwem kinowej wersji. Deus Ex jest tego najlepszym przykładem. Raczej będą to własnie napisy. I nie rozumiem tego hejtowania po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 18:16, vegost napisał:

Cenega już pokazała, że potrafi bardzo dobrze lokalizować gry za pośrednictwem kinowej
wersji. Deus Ex jest tego najlepszym przykładem. Raczej będą to własnie napisy. I nie
rozumiem tego hejtowania po raz kolejny.

Nie doszukuj się logiki w postępowaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 18:18, Jave napisał:

Nie doszukuj się logiki w postępowaniu dzieci.


Logika jest . Skoro dużo osób ponarzeka to ja też muszę , bo taka moda . W tej chwili jak jest jakaś informacja i w niej słowo Cenega to modne jest zmieszać ją z błotem podająć w kółko te same przykłady . Już wszyscy wiedzą jak będzie wyglądać polonizacja w październiku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:54, SarenkaB napisał:

Do poprzednich BioShocków nie dali dubbingu więc teraz pewnie też nie dadzą.


Risen też nie miał "bo jest ryzyko ze sie nie sprzeda", a jak jest z dwójką to wszyscy wiemy. Może Bioshock też dostanie swojego nergala bo widać "potencjał sprzedażowy"..
a tak w ogóle to jesteście krzykaczami, głosujecie na pis, cenega jest fajna i w ogóle kewl. Tak przynajmniej twierdzą jej przedstawiciele co tu zaglądają.

@Tobi
no właśnie niestety CDP się przebranżowuje i to jest całe nieszczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować