Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega będzie rodzimym dystrybutorem Bioshock: Infinite. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej

78 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2012 o 17:55, TobiAlex napisał:

Jezu, dlaczego cenędza jest wydawcą największych hitów??? CD Projekt co Wy robicie???

Widać poprzednia nagroda nie przyniosła oczekiwanego rezultatu, to tym razem będzie degrad -2, a następnym razem będzie odpoczynek od forum.

Super,a ja myślałem,że kupie to na 100 % jako fan serii. Teraz mój zapał spadł tak o ok.połowę...

CDProjekt,na tym świecie nie istnieje tylko Wiedźmin,wydajcie też inny wielki hit -,- A nie,żeby znowu ci... (pomyślał o Wojmanie i skończył post)

Ja jebe, Cenega widzę cały czas beke kręci. No i pewno dubbing będzie, co by gimbusiarnia napisów czytać nie musiała. Dziękuje postoje.

ja pitole... wydawca jak wydawca! żaden nie jest święty i każdy ma na swoim większe czy mniejsze wtopy i sukcesy i o każdym można napisać identycznie jak o CENEGA, wiec nie kumam tego jęczenia i marudzenia "/ jak wam tak źle i nie dobrze sami się weźcie za dystrybucje ogarnijcie cały polski rynek i zróbcie krok do tego żeby było lepiej w tym aspekcie. No ale najprościej siedzieć i zrzędzić, mimo że ktoś odwala za nas całą robotę... ;);)

Jasne,od razu klękajmy na kolana,za to,że Cenega łaskawie wydaje gry. W dodatku wycięte lub popsute.

Oby na Allegro była jakaś kopia sprowadzana,bo skoro będzie na Steam,to można wybrać język Polski. Dziękuje za takiego dystrybutora.

Lol, to Cenega ma już własnych fanobojów?
@pocketrocker:
Tak, marudzimy na Cenegę, bo cała reszta wydawców nie odwala takiej roboty, jak oni. Owszem, konkurencja też wpadki miała, ale nie tak spektakularne jak Cenega.
@Skomik:
Dać zrehabilitować się Cenedze? Gdyby jeszcze robili coś w tym kierunku, to OK. Ale nie robią - błędy są wciąż powtarzane. Dopóki nie ogarną tłumaczenia gier i umów z wydawcami niech lepiej wydają gry po angielsku. Bo ja w techniczne szroty grać nie będę, tym bardziej jak zawinił krajowy wydawca, nie producent.
@fenix00:
Cenega zasłużyła na krytykę. Nie robią nic w kierunku poprawy - ich stare gry, jak były skaszanione, tak nadal są. Błędy starają się niby poprawiać przy następnych grach, ale i tak im to nie wychodzi.
I tak poza tym - większość Polaków ma w nosie DLC? Dane? Źródło inne niż "a bo moi znajomi tak robią"? Bo ja ostatnio widziałem dużę zainteresowanie nawet takimi pierdółkami jak dodatkowa broń w pre-orderze (pozdro@ME3).

Bardzo się cieszę że gra zostanie wydana w polskiej wersji w naszym kraju. Ostatnimi czasy Cenega nie robi nic, za co zasługiwałabu na baty.

Mi starczy, że kupiłem pierwszego BioShock''a wydanego przez nich. Po dobrych 2 h je...dwabienia się z patchem, który, mimo że zawarty na płycie, był niekompatybilny z tą wersją gry (???!!!) stwierdziłem, że nigdy więcej. Na szczęście braciak w UK siedzi, poproszę, żeby mi tam zakupił i kodzik przesłał, a pudełko dowiózł jak przyjedzie. I problem z Cenegą mam z bańki.

Dnia 14.03.2012 o 19:32, Big_Boss napisał:

Ostatnimi
czasy Cenega nie robi nic, za co zasługiwałabu na baty.

DLC do Fallouta NV? Rage? Skyrim? o_O

W Bioshocku -poza darciem papy- roi sie od ckliwych i teatralnych scenek, odegranych z konkretnym wkladem emocjonalnym. Voice acting jest klasowy i fajnie wkomponowany w specyficzny klimat gry, to MUSI byc zdubbowane z rozmachem. Wbrew pozorom dla nikogo nie bylo by to takie latwe, wiec najpewniej zadowole sie spiczem angielskim, przynajmniej wrazenia beda takie jak nalezy;

Dnia 14.03.2012 o 19:21, Henrar napisał:

Lol, to Cenega ma już własnych fanobojów?

sorry wypraszam sobie... nie przypominam sobie żeby obraził tutaj kogoś kiedykolwiek, wiec prosiłbym abyś ty też nie obrażał innych użytkowników, oraz mojej osoby, a "fanboy-ów" poszukaj sobie gdzie indziej ;);)

PS. pod warunkiem że w pełni rozumiesz to określenie i miano, ale śmiem wątpić ;)

Dnia 14.03.2012 o 19:50, Henrar napisał:

Mam nadzieję, że to była ironia, bo jak nie:
http://www.gram.pl/news_8AnqHe64_Krol_Artur_II_gdzie_jest_polska_wersja_jezykowa.html
Przypomnę też kwestie Skyrima czy RAGE''a. Rzeczywiście, same sukcesy.

Zapomniałeś dodać sukcesy EA Polska. No chyba, że widzisz wszystko w jednych kolorach. Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie Cenega jest tutaj liderem w starciu z EA. I w tym roku jak i w poprzednim to pokazała.

Dnia 14.03.2012 o 19:20, bobobo napisał:

Jasne,od razu klękajmy na kolana,za to,że Cenega łaskawie wydaje gry. W dodatku wycięte
lub popsute.

Oby na Allegro była jakaś kopia sprowadzana,bo skoro będzie na Steam,to można wybrać
język Polski. Dziękuje za takiego dystrybutora.

a ja podziękuję za beznadziejnie denne i robione na odwal się polskie lokalizowanie gier czy dubbing.
nie mam problemu z angielskim jak większość populacji na świecie (no chyba ze dla kogoś to wyzwanie) wiec nie generalnie mam gdzieś polskie wydanie tej gry w jakimkolwiek aspekcie. Chodziło mi tylko i wyłącznie o marudzenie jaka to CENEGA jest okropna i beznadziejna.

Dnia 14.03.2012 o 19:54, vegost napisał:

Zapomniałeś dodać sukcesy EA Polska. No chyba, że widzisz wszystko w jednych kolorach.

Jedna wpadka z ME2 nie jest "pasmem sukcesów".

Dnia 14.03.2012 o 19:54, vegost napisał:

Jeśli chodzi o mnie to zdecydowanie Cenega jest tutaj liderem w starciu z EA.

Bo polonizuje wszystko na potęgę i nie patrzy na jakość? Sorry, ale raczej nie o to chodzi.
Pod względem spolszczania i jakości takowych króluje Sony a potem CDP. Cenega daleko poza podium.

Zaloguj się, aby obserwować