Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w naszej galerii

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Obrazków jest łącznie piętnaście i na każdym z nich widzimy ujęcia z przygód przygotowanych z myślą o Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Wszystkie dodatki wchodzące w jej skład będą dostępne nieodpłatnie.

Przeczytaj cały tekst "Nowe screeny z Edycji Rozszerzonej gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w naszej galerii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 12:31, Crew_900 napisał:

Raczej będzie, ale tylko na PC


No to mnie właśnie martwi że CDP Red o nim nie wspomina. A że będzie tylko na PC to ja wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 15:56, Koski napisał:

No to mnie właśnie martwi że CDP Red o nim nie wspomina.
A że będzie tylko na PC to ja wiem :P


W przeciągu kilku tygodni powinniśmy doczekać się zapowiedzi nowości (między innymi niskobudżetówka w harmonogramie oznaczona jako A). Nie wiem tylko, czy będzie to modkit, ale o ile dobrze pamiętam, w którymś wywiadzie szef studia, Adam Badowski, mówił, że "dla PC będzie coś jeszcze, ale o tym później". Też bym chciał te narzędzia... :( Teraz szczególnie czas sprzyja, bo o W2 znów jest głośno, dzięki konwersji. Szkoda byłoby zmarnować taki hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 16:34, Vojtas napisał:

Też bym chciał te narzędzia... :( Teraz szczególnie czas
sprzyja, bo o W2 znów jest głośno, dzięki konwersji. Szkoda byłoby zmarnować taki hype.


Szkoda. Oby tylko pozwalał na większą swobodę w tworzeniu modów, np. Tworzenie własnych lokacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować