Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA zamyka serwery kilku starszych tytułów

32 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 13:49, vegost napisał:

Jeszcze jeden powód, żeby nie kupować gier od EA.

Tylko po co trzymać serwery, jak prawie nikt nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:57, Gta_4_PC napisał:

Tylko po co trzymać serwery, jak prawie nikt nie gra?


Jakie serwery, to przecież przedpotopowe laptopy są, takich lagów rzadko gdzie można uświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda godfathera 2, reszta mi zwisa. Btw. kupiłem go w wersji ea classics i na pudełku mam napis "Ojciec Chrzensłny II". Ciekawe czy wydali poprawioną wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle robić tryb online do gier, które i tak się za kilka lat wyłączy?
To tylko EA wie...

===

ProStreet i Burnout Revenge się wciąż trzymały, no proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 13:57, Gta_4_PC napisał:

> Jeszcze jeden powód, żeby nie kupować gier od EA.
Tylko po co trzymać serwery, jak prawie nikt nie gra?

Według mnie to jest świetna zagrywka z ich strony, żeby te osoby przestały w te gry grać i kupiły nowsze tytuły tych (albo podobnych) gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy realistami. Jedyne gry, które mają jakieś znaczenie to fifa 10, godfather 2, nfs, saboteur. Jednak na pc zamknięto tylko godfathera (bo pewnie nikt w niego nie grał) fifa 10 - psp i wii. Nawet nie wiedziałem, że wyszła na te platformy. nfs-kto gra padem w wyścigi? :O w saboteur też widocznie nikt nie grał. Lepiej, żeby skupiali się na ważniejszych grach niż na śmieciach w które nikt nie gra. Podejrzewam, że grupa poszkodowanych liczy kilkadziesiąt osób a dla ea to niestety za mało, żeby łożyć grube pieniądze na utrzymanie serwerów.To nie jest organizacja charytatywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

kto gra padem w
wyścigi? :O

Ja. To znacznie wygodniejsze niż klawiatura. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że serwery Fify 10 na PSP i Wii zamykają dopiero za miesiąc a na popularniejsze PS3,X360 i PC zamknęli 3 miesiące temu.
Jestem wściekły na nich za skasowanie serwerów do Fify World Cup, nawet jeśli niewiele osób w to grało to premiera była stosunkowo niedawno :/ teraz już nigdy nie kupię żadnej gry od nich nowej w sklepie ani OP ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

Bądźmy realistami. Jedyne gry, które mają jakieś znaczenie to fifa 10, godfather 2, nfs,
saboteur.


To, że dla Ciebie lub dla mnie gra nie ma znaczenia, nie znaczy, że dla kogoś innego również.

Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

Jednak na pc zamknięto tylko godfathera (bo pewnie nikt w niego nie grał)


"pewnie nikt w niego nie grał"

Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

fifa 10 - psp i wii. Nawet nie wiedziałem, że wyszła na te platformy.


Są osoby, które wiedziały. Pomyśl - FIFA 10, premiera musiała być jakieś 3 lata temu. Po tylu latach tracisz możliwość gry po sieci? Chore...

Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

nfs-kto gra padem w wyścigi? :O


Widzę, że jedyną platformą do grania jaką posiadasz jest PC stąd moje pytanie: grałeś kiedykolwiek w wyścigi na padzie? Uwierz, że nie każdego stać na kierownicę, a konsolowy kontroler jest o wiele lepszy od klawiatury(+myszki).

Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

w saboteur też widocznie nikt nie grał.


Po raz kolejny "widocznie".

Dnia 15.03.2012 o 14:38, piomink napisał:

Lepiej, żeby skupiali się na ważniejszych grach niż na śmieciach w które > nikt nie gra. Podejrzewam, że grupa poszkodowanych liczy kilkadziesiąt osób a dla ea to niestety za mało, żeby łożyć grube pieniądze na utrzymanie > serwerów.


Dla gracza, który widzi potrzeby innych nie ma mniej i bardziej ważnych gier. Twoje podejrzenia chyba są troszkę nietrafione, skoro jestem w stanie wymienić trzy osoby, które grają w FIFE 10 na PSP. Na dodatek znam je osobiście. Co innego polityka firmy, tym bardziej takiej jak EA - olewającej graczy i liczącej się jedynie z zyskami.
Myśl troszkę o innych i postaw się w ich sytacji. Nie każdy ogrywa "hity" pokroju Battlefield''a 3. Niektórzy zostają przy starszych grach, a przez ciągłą chęć zarobienia wydawcy, gracze tracą wydane przez siebie dziesiątki czy setki złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 14:13, piomink napisał:

Szkoda godfathera 2, reszta mi zwisa. Btw. kupiłem go w wersji ea classics i na pudełku
mam napis "Ojciec Chrzensłny II". Ciekawe czy wydali poprawioną wersję

No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować