Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Diablo III została oficjalnie ujawniona przez Blizzarda!

60 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 15:26, Lordpilot napisał:

Ależ ten Blizz dba o graczy :D Zgodnie z zasadą, że gry w cyfrowej dystrybucji są tańsze
(odpadają pudełka, instrukcje, nośniki, marża sklepowa, etc.) Blizzard wydaje w swoim
własnym systemie dystrybucji cyfrowej grę za zaledwie (około) 260 zł. Brawo ! Na pewno
pracownicy Blizzarda od ust sobie odjęli, żeby ostro zbić cenę poniżej trzech stów -
taka taniocha, że tylko brać i kupować, najlepiej od razu kilka keyów, zanim skończy
się ta przedsprzedażowa promocja i ceny podskoczą ;-)

Wydanie pudełkowe to też sam miód i oszczędność dla portfela - jest nawet taniej niż
bezpośrednio od dewelopera/wydawcy ! Pracownicy CDP zapewne na uszach stawali, żeby zbić
cenę poniżej 200 zł - no i prosze udało się - pełen sukces :D

^^ Także jeszcze raz moje najszczersze gratulacje, jednak na Blizzarda można liczyć zawsze,
tylko ta firma tak potrafi docenić swoich fanów :)


Blizzard wersję elektroniczną sprzedaje za 59Euro czyli tyle samo co europejska pudełkowa edycja nie ma ceny w złotówkach więc pierwsza część twojego posta to pozbawiona sensu wypowiedź. Jeśli chodzi o drugą część ,niestety CDprojekt to hipokryci jeszcze niedawno przy premierze SC2 mówili że nigdy by niesprzedawani gier za 199zł a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III będzie dostępne na komputery z systemami WindowsŸ XP/Windows VistaŸ oraz Windows Ÿ 7. Gra w wersji na płycie DVD-ROM będzie dostępna w sklepach na terenie całego kraju w cenie 199,99 zł, a cyfrowa wersja do pobrania będzie dostępna do nabycia bezpośrednio od Blizzard w cenie 59,99 EUR (ok. 260 zł). Specjalna edycja kolekcjonerska w kolorze alabastrowej bieli, sprzedawana wyłącznie w sklepach, zawierać będzie pełną wersję gry na płycie DVD, dwupłytowy zestaw z nagraniami zza kulis produkcji na Blu-ray/DVD, płytę CD ze ścieżką dźwiękową z Diablo III, 208-stronicowy album z grafikami pt. „Art of Diablo III", pamięć USB 4 GB stylizowaną na kamień dusz (a na niej pełne wersje gier Diablo II oraz Diablo II: Lord of DestructionŸ) wraz z obsadą dla pamięci w formie czaszki Diablo, oraz unikalną dodatkową zawartość do gier Diablo III, World of WarcraftŸ i StarCraftŸ II: Wings of LibertyŸ. Diablo III otrzymało klasyfikację 16+ w systemie PEGI. Edycja Kolekcjonerska dostępna będzie w cenie 349,99 zł.
Info ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :) jakby jeszcze gierkę sprzedawali w takim dużym kartonie jak na grafie + w środku wersja w małym pudełku (co kto lubi) to byłby odlot. Szkoda, że jak to u Blizza cena też jest odlotowa, a na dodatek pewnie bardzo wolno będzie tanieć, ale przynajmniej człowiek cierpliwości się uczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie części w ogóle mi do gustu nie przypadły. Dlatego na trójkę nie wiem czy się skuszę. Zwłaszcza w tak wysokiej cenie. Mimo wszystko cieszę się, że w końcu Blizzard ogłosił - miejmy nadzieję ostateczną - datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AKURAT MAM WTEDY WOLNE. *BARDZO zlowrogi smiech* No i potem wakacje to bedzie tylko praca/Diablo III ;)
No i inne smakolyki (Max Payne 3 i troche ciekawych seriali) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:48, Undertaker napisał:

Bo się zrzygam...


Droga wolna, jeśli ktoś czeka na to dekadę to może sobie pozwolić. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ciesze się z tego że Diablo III wreszcie nie będzie wszechobecne a fanboje i newsmani przestaną o nim spamić na normalnych forach. Serio, dawno nie widziałem tak hypowanej gry. Na szczęście te niecałe dwa miesiące są do wytrzymania. Inaczej chyba zaczął bym rzygać meteorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:13, SarenkaB napisał:

Serio, dawno nie widziałem tak hypowanej gry.

Battlefield 3. Hype na Diablo do pięt mu nie dorasta. A jeżeli chodzi o gram.pl to nie ma możliwości przebicia generowanego tutaj hype''u na Wiedźmina 2. Promocja była tak nachalna, że zastanawiałem się momentami, kiedy poinformują mnie, że sprzątaczka pracująca w studio CDP Red pomalowała sobie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy gra spełni oczekiwania graczy.
Nie zapomnijmy, że dziś mamy prawie fotorealistyczną grafikę , a Diablo 1 i 2 w swoim czasie wyznaczał standardy.
Oczekuję, ze Diablo 3 także rzuci wszystkich na kolana i pokarze coś, czego jeszcze nie było i zdefinuuje jakosć action rpg !

Obyśmy nie dostali oprawy taką jak pokazywali na filmikach w 2009 roku, bo będzie wstyd jak z samochodami standard w GT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 11:52, thiefi napisał:

Nie zapomnijmy, że dziś mamy prawie fotorealistyczną grafikę , a Diablo 1 i 2 w swoim
czasie wyznaczał standardy.

Akurat do graficznych standardów było "dwójce" daleko, wiele osób narzekało choćby na rozdzielczość (tylko 640x480) czy animację postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować