Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja True Crime: New York City

25 postów w tym temacie

Lucas the Great

Zapraszamy do lektury przedpremierowej recenzji autorstwa Chimairy. Nasz dzielny wysłannik ciężko pracował na nocnych zmianach, przedeptując kilometry ulic Nowego Jorku, tylko po to, byście już dziś wiedzieli, co czeka Was w momencie premiery.

Przeczytaj cały tekst "Recenzja True Crime: New York City" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem już dawno raz i teraz niedawno drugi. Raz na konsoli a teraz w wersję angielską, którą przysłał mi brat. Musze powiedzieć że gra jest świetna i o wiele lepsza od GTA SA ( dla mnie oczywiście bo nie trawie nowego GTA, a inni są innego zdania - jednym TC sie podoba innym nie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety znalazła się łyżka dziegciu w beczce miodu jaką jest gram.pl. Pisanie recenzji gry do umieszczenia na stronie wydawcy danego produktu z kilometra zalatuje brakiem obiektywizmu (przypomina mi się historia z Nitro Fammily która w jednej z magazynów będących reklamówką pewnego wydawnictwa dostała tytuł fps''a roku, przebijając Far Cry''a) Niestety ta teza sprawdziła się w tym przypadku. True Crime jest grą ledwo przeciętną pod względem jakości. Na gamespot.com zdobyła 5.2/10 co nie jest jakimś powalającym wynikiem. Mój stosunek do tego produktu oddaje ten cytat: You can be a good cop or a bad cop, but either way you''ll be playing a bad game. Na ten produkt można byłoby spokojnie wyrzucić 20-30 zł, ale w żadnym wypadku nie 69.90- tym bardziej że w tej samej cenie jest F.E.A.R , a dopłacając 20 zł można mieć Age of Empires III. Jeżeli ktoś ma zaległości w postaci tych dwóch wymienionych tytułów, to niech się nimi zainteresuje a nie marnuje czasu na True Crime;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii zarzutu shiniana:
Autor recenzji jest osobą zewnętrzną, nie związaną bezpośrednio z CD-Projekt, a jedynie z redakcją gram.pl - składającą się de facto z samych najemników. Tak więc nikt na nim nie wymuszał takiego czy innego podejścia... oprócz wymaganej przeze mnie obiektywności.
Tak więc, recenzje które będziecie oglądać na gram.pl to nie artykuły sponsorowane, a normalna, solidna robota testerów.
Pozdrawiam wszystkich i cieszę się, że w tak krótkim czasie pojawiło się mnóstwo komentarzy.
Liczymy na Was.

Łukasz M. Wiśniewski
redaktor naczelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E fajna gira. Z tego co widac naprawde mozna se naprawde dobrze pograc. Na pierwszy rzut oka gra to to samo co GTA sa ale jest tez duzo zmian. No ale mi to pasi ja uwielbiem grac W GTA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to będzie kolejna gra na moim celowniku gier które chce mieć. Póki co właśnie zamówiłem Fable bo RPG są u mnie na pierwszych miejscach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Poprostu jak na mój gust ta gra została zbyt pobłażliwie potraktowana. Z drugiej jednak strony czymś nienormalnym byłoby mieszanie z błotem produktu wydawanego przez własną firmę. Podobno każdy tekst jest w pewnej części subiektywny, nie da się zachować pełnej bestronności (co nimniejszym i ja czynię;) Recenzja mi się podoba: jest napisana lekkim, przyjemnym w odbiorze języku. Mam nadzieję, że można liczyć na waszą dalszą działalność (szczególnie, jeżeli chodzi o Heroes of Might and Magic V)

Jeszcze mała sugestia: gdy następnym razem będziesz komuś odpowiadał, to kliknij w przycisk ''odpowiedz'', tylko przez przypadek natrafiłem na Twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko ja słówko wtrącę, shall I? ;)

Obiektywizm obiektywizmem, ale recenzja - jak sam napisałeś - bywa subiektywna, a mnie gra ujęła przede wszystkim pod względem tego, że nie powielała bezczelnie schematu GTA czyli bandziorowania, a stanowiła bardzo przyjemny policyjny kryminał, przywodzący na myśl filmy i seriale, które oglądałem z zapartym tchem w dzieciństwie, kiedy nie było Polsatu, a Dwójka śnieżyła wieczorami ;)

Pozdrawiam,
Chimaira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 18:20, shinian napisał:

Jeszcze mała sugestia: gdy następnym razem będziesz komuś odpowiadał, to kliknij w przycisk
''odpowiedz'', tylko przez przypadek natrafiłem na Twój post.


Twoja wypowiedź wymagała oficjalnej odpowiedzi, nie skierowanej personalnie :)

Pozdrawiam
Lucas (tym razem na wpół prywatnie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować