Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 15:50, knopfler napisał:

> Ile za edycję standardową?! I tak oto gry PC''towe zrównują się powoli cenowo z
konsolowymi.
Głupoty gadasz ;). Starcraft 2 też tyle kosztował i jakoś nie widzę żeby inna firma niż
Blizzard sprzedawała dzisiaj po tyle swoje gry. Blizzard taki już jest po prostu. I tak
wszyscy polecą kupić.
Ja bym się bardziej przyczepił do EK, zdecydowanie za drogo jak za tą zawartość.


SWTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 15:44, ZubenPL napisał:

O ludzie którzy i tak nie kupili by tej gry zaczynają się wypowiadać :) Jak słodko
:P

Znalazłą się wyrocznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 15:46, Glowka94 napisał:

200zł?! Rozumie, że tyle czekaliśmy, że troche wyższa cena, bo wiadomo, że ludzie się
na to rzucą, no ALE 200ZŁ?!
Przecież to chociażby w Anglii kosztuje mniej:
http://www.amazon.co.uk/Diablo-III-PC-Mac-DVD/dp/B0030DH9R6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1331822441&sr=8-1
Co daje jakieś 165zł max. No prosze was, żeby tak z ludzi kase zdzierać.



Ale za to EK na amazonie kosztuje 310zł...czy dla oszczędności 30zł to się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gry blizzarda kosztowaly po 200zl a innych wydawcow standardowo po 120, wiec juz nie pier*olcie ze powoli gry na PC kosztuja tyle co na konsole. Siekiera sama sie wyciaga z kieszeni =.=''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena edycji standardowej to 199zł? W takim razie jestem tylko ciekaw, gdzie teraz są ci wszyscy cwaniacy, którzy jak prawie 2 lata temu StarCrafta II wydawał Lem i ustalił cenę na tym samym poziomie co teraz CDP, psioczyli "że jakby tą grę wydał CDP to pewnie byśmy za nią płacili 150zł, nie 200."
A Edycja Kolekcjonerska - jak na standardy Blizzarda - to nawet tania, spodziewałem się wyższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:00, yosharas napisał:

Ja tam zrobiłem pre-order z Angli za 25 funtów w 2010r:)

I to z wysyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za drogo dla mnie. Choć kolekcjonerka D3 jest tańsza o 150 zł w porównaniu z EK Stara 2. Niestety pozostaje mi tylko wersja standardowa. Choć uważam, że nie ma tam za bardzo rzeczy, który by były warte takiej sumy. Pendrive 4 gb ? Toż sprzedawany jest taki za 20 zł. Diablo 2 ? - 20 zł za klucz. Czaszka z plastiku ? :) Niee... Podstawka mi wystarczy, nie ma co się wykosztowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena typowo Blizzardowa, więc jestem zdziwiony że ktoś jest zdziwiony. ;p

Jak klucze stanieją o 75% to może zagram. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:18, Jarden napisał:

EK zamowiona, teraz tylko czekac na oficjalne potwierdzenie ze da sie pobrac angielska
wersje jezykowa z Battle netu.



Pobrać możesz już choćby teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:18, Jarden napisał:

EK zamowiona, teraz tylko czekac na oficjalne potwierdzenie ze da sie pobrac angielska
wersje jezykowa z Battle netu.


Podobnie jak w przypadku Diablo II, WarCraft III i StarCraft II po zarejestrowaniu klucza produktu na battle.net będzie można pobrać pełną wersję gry w takiej wersji językowej jaka będzie odpowiadać użytkownikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:21, KERMIz napisał:

Pobrać możesz już choćby teraz.


Jeszcze nie ma takiej możliwości dostępnej dla wszystkich.

A język będziesz mógł wybrać jaki tylko będziesz chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:15, vegost napisał:

Zdecydowanie za drogo dla mnie. Choć kolekcjonerka D3 jest tańsza o 150 zł w porównaniu
z EK Stara 2.


Cena EK StarCrafta II wynosiła 399.99 PLN, więc cena EK Diablo II jest niższa o 50 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 15:43, Phobos_s napisał:

Kolekcjonerka zamówiona :)
Fajnie, że Blizz wrócił do CDP. Szkoda tylko, że nie postarali się o niższe ceny tak
jak obiecywali.



Wersja cyfrowa z batte.net 250 zł a u nas 199 . Nie kumam Ciebie teraz.. jeszcze mało ?

No pewnie sam chciałbym żeby była po 100 zł ale za cos dopracowanego warto wyłożyć więcej tym bardziej ze to nie gra na kilka godzin ale na kilka lat dla porównania (Mass Effect 3) która również do tanich nie należała a ile można grac w to ich multiplayer albo singla tego samego na którym nic sie nie zyskuje (w diablo nowe przedmioty)? A tu przynajmniej nie musisz martwic sie o to ze jak pójdziesz grac PvP (jak wyjdzie juz) to nikt nie będzie czitowac. Przynajmniej ja grajac w WoWa na globalu nie spotkałem sie ani razu z cziterem a grałem przeszło 2 lata, jak widać Blizzard pilnuje serwerów. I wiele wiele innych plusów :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:10, dave03 napisał:

Cena edycji standardowej to 199zł? W takim razie jestem tylko ciekaw, gdzie teraz są
ci wszyscy cwaniacy, którzy jak prawie 2 lata temu StarCrafta II wydawał Lem i ustalił
cenę na tym samym poziomie co teraz CDP, psioczyli "że jakby tą grę wydał CDP to pewnie
byśmy za nią płacili 150zł, nie 200."
A Edycja Kolekcjonerska - jak na standardy Blizzarda - to nawet tania, spodziewałem się
wyższej.


A nie pomyślałeś, że LEM jest (może być) winny tak wysokiej ceny sugerowanej na Diablo III? Blizzard ma uznaną markę, grę robili albo i nie robili 12 lat. Strasznie długo. Mają swoje dziwactwa i swoją politykę cenową - gry na PC w cenie gier konsolowych i jaki mieli interes w tym, żeby się naginać specjalnie dla polskiego klienta, który i tak, bądźmy szczerzy, stanowi co najwyżej tylko kilka procent ich wszystkich klientów?
Mieli obniżyć cenę bo CDP tak chciał (mógł chcieć)? Przecież gdyby Blizzard chciał zmienić wydawcę, to na pewno nie miałby z tym najmniejszego kłopotu i cała polska branża gier ustawiłaby się w długiej kolejce do Blizzarda z gotowością przejęcia Diablo III za dowolną cenę.

A CDP? Biznes, to biznes, można się nie zgadzać z polityką cenową partnera biznesowego, ale dopóki chodzi o dobra wyższego rzędu, nie zagrażające zdrowiu i życiu innych to można na to przymknąć oko (w końcu to nie sprzedaż leków po zawyżonych cenach, tylko gra komputerowa). I tak jak pisałem wyżej, jakby CDP się nie zgodził na taką cenę, to straciliby klienta. Byliby może +5 do etyki, ale pewnie -10 do przychodów.

Jakby Tobie sąsiedzi zaoferowali zapłatę za umycie samochodów i jeden zaoferował 10 złotych, a drugi jakiś powiedzmy ekscentryk 100 złotych, to komu byś pomógł? Temu co zaoferował normalną stawkę, czy temu, który zaoferował cenę przekraczającą twoją robociznę? Kierowałbyś się etyką, czy zyskiem?

No chyba, że CDP miał zgodę na wydanie gry za 99 złotych, ale udaje, że nie miał. To co innego, ale znając Blizzarda nie uwierzę w takie coś.

Biznes jest biznes i tyle. Dla nas konsumentów to często przykra konstatacja, ale trzeba się z tym pogodzić, bo wiele zrobić nie można. Głosowanie portfelem średnio się sprawdza, bo i tak nasz rynek gier jest mało znaczący, a jak nie będziemy kupować gier, to jeszcze bardziej będziemy traktowani jak konsumenci II czy III szeregu.
I nie piszę tego, że jestem zwolennikiem CDP (bo jestem) tylko tak to widzę i nie ma znaczenia, czy ów wydawca nazywa się X, czy Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekający na cenę chyba nigdy nie kupili żadnej jednej gry Blizzarda Oo. Trzeba było się już parę-, czy może nawet paręnaście lat temu bulwersować. Zawsze sobie Blizz dużo liczył i mała szansa, żeby kiedykolwiek zmienił swoje zdanie w tej materii. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie wystarczy poszukać i macie klucze za 169zł - 179zł w internetowych sklepach. Gram przecież wiadomo że ma wysokie ceny (co do kolekcjonerek to aż tak się zejść nie da i mam zamiar brać z gramu bo ceny wszędzie takie same).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować