Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

200 zł a tyle czytałem komentarzy od wydawców gier " gry tanieją nie rozumiemy czemu ludzie wolą piraty "
Jak 200 zł jest efektem taniejących gier to ja wole P2P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie lamentują, że drogo, bo 200 pln to JEST drogo. A może by pod egidą jakiego "dużego partnera" zrobić akcję spisową "hurtowy zakup Diablo 3"? Myślę, że gdyby na liście było zainteresowanych rzędu 10^3 (a patrząc po oblężeniach, jakie notują konkursy na klucz do bety jest to wynik murowany) i potem z taką listą wybrać się np do Te$co lub gdzie indziej to znalazłby się sporo TAŃSZY sposób... Co powiecie? Oczywiście, serwis Gram.pl tez proponuje swoją cenę, ale dlaczego by nie powalczyć o swoje pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:23, N3xuS napisał:

Jedna części + (prawdopodobnie) 2 dodatki w przeciągu kilku lat.

Znaczy się DLC typu zbroja odpustowa i farbka do włosów? Mam nadzieję, że nie pojadą po bandzie jak większość twórców ostatnimi czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szalony :D po prostu trzeba odkładać co miesiąc te 20 zł, nie kupować batoników i nagle będzie stać człowieka na kolekcjonerkę. Trochę planowanie i można sobie pozwolić na takie udogodnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

180 zl tak właśnie zakładałem nie wiem czemu takie zdziwienie o.O
Diablo 3 bedzie kosztowac ponad 100 zl przez 3-4 lata, tak jak bylo z d2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś ponura farsa, zaśpiewali sobie 200 zł naturalnie, a potem jest zdziwienie że jest masa nielegalnych pobrań z sieci. I najśmieszniejsze jest to że ludzie to oczywiście kupią. 350 zł za pendrive i to na dodatek 4GB? Przechodzą samych siebie i jadą na poprzednich częściach. Zabawne są dodatkowo te komentarze "kolekcjonerka zamówiona :)", tak, informujcie społeczność gram.pl że daliście się sfrajerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstrzymam się do kwietnia, może więcej w portfelu na kolekcjonerkę zostanie, na razie zakup Shappire Radeon 7850 OC się zapowiada :D a jak zostanie co nie co to może może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko z wyciągnięciem wolnych 200 PLN, ale w razie czego to do maja jest jeszcze trochę czasu, zawsze mogę pójść do pracy na jakiś czas i dorywczo zarobić.

Jeszcze tylko nie wiem, skąd będę zamawiał, waham się pomiędzy Amazonem, a polskimi sklepami. Prawdopodobnie wybiorę polski salon, bo będę chciał mieć grę jak najszybciej. Za długo czekałem, żeby dorzucać sobie dodatkowy tydzień czasu na przesyłkę z UK.

Anyway, wiem tylko, że na sto procent wezmę wersję podstawową - nie jestem aż takim fanem Diablo, żeby zapłacić za coś, co i tak będzie leżeć w szufladzie, wystarczy mi sama gra :)

Ps.
Nie wiecie może, czy jeśli w końcu padnie na kupno w polskim sklepie, to będę mógł grać bez jakichkolwiek dodatków lokalizacyjnych w stylu polskich napisów czy dubbingu? Będę wdzięczny za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:34, Mohair napisał:

Ps.
Nie wiecie może, czy jeśli w końcu padnie na kupno w polskim sklepie, to będę mógł grać
bez jakichkolwiek dodatków lokalizacyjnych w stylu polskich napisów czy dubbingu? Będę
wdzięczny za informacje.


Tak, będziesz mógł grać w wersję anglojęzyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:51, ZubenPL napisał:

Towar jest warty tyle ,na ile ludzie zgodzą się za niego zapłacić


Wiesz, ja naprawdę rozumiem, że można być fanbojem, ale w tym momencie jesteś zwyczajnym hipokrytą. W jednym wątku, na przestrzeni kilku stron, krytykujesz TORa, że jest drogi ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=74892&pid=21 ), a następnie piszesz takie coś. Weź się w końcu, chłopie, zdecyduj - albo towar jest warty tyle, ile ludzie są gotowi za niego zapłacić (co jest prawdziwe również w przypadku TORa), albo nie jest. Stosowanie podwójnych standardów świadczy jedynie o tym, że jesteś doskonałym kandydatem na polityka.

/offtop

Co do cen, to rzeczywiście trochę sporawo. Miało być taniej po przejęciu sprawy przez CDP, wielkiej różnicy nie widzę. Na szczęście zostaje zakup klucza, który np. na keye.pl kosztuje 169 złociszy. I chyba właśnie w takiej wersji kupię sobie Diablo. Ponad trzech stów za czterogigowy pendrive i album z rysuneczkami zdecydowanie nie dam. No, może gdyby jeszcze dorzucili do tego Diablo I, które niestety szlag mi trafił (zagubiona płyta), to bym się zastanowił. Ale w sytuacji, gdy D2 już mam, wydawanie takiej kasy na kolejny egzemplarz raczej mi się nie uśmiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Diablo 3 zamówiona. Jak nie kupuję kolekcjonerek (mam raptem 3 - Diablo 2, Heroes V i Fable) tak dla Diabła zrobiłem wyjątek. Szkoda, że Blizzard nie wydaje tej gry 12 maja, czyli w moje urodzinki - 15 maja też może być - zrobię sobie prezencik na 29 urodziny. Hehe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic by się nie stało jak by podstawkę wycenili na 149,00 no ale pewnie są przekonani że sprzeda się jak bułeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:47, Witka1995 napisał:

Ring kup na muve.pl - 170zł + Magicka.


Grałem w demo Magicki. Jakoś nie przypadła mi do gustu, nie wiem czemu. Niby gra ok, ale jakoś nie ciągnie mnie do jej zakupu. A na keyach przynajmniej będę miał punkty z programu lojalnościowego. No i kluczyk na mail, bez martwienia się, czy w sortowni się wyrobią, czy kurier dojedzie itp. Poza tym siedzę sobie akurat "na obczyźnie", więc mamy tu kolejną zaletę klucza online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co hejty ? :D Krew wam się gotuje ?.
Z miejsca was pozdrawiam.
200 PLN to akurat tyle ile maxymalnie obstawiałem za standardową wersję. I nie myliłem się. Trzeba było zrobić tak jak ja!. Odłożyć swego czasu na ten tytuł szmal i zapomnieć o nim ani go nie ruszać nawet jak się ma pustkę w kieszeni XD. Ja tak zrobiłem jakieś 2 lata temu. 250 w kopertę, zakleiłem & podpis: Otworzyć w dniu zakupu Diablo III i teraz z miłą chęcią wydam te 200 bo nawet nie odczuję tego w portfelu.
Ale jednak 350 za takie EK to na serio przesada Sam się napalałem nań swego czasu ale jednak dałem sobie siana bo jak się tak przypatrzyć z bliska to jednak nie warto za to coś wydać 350 ;/.. Na serii na Diablo zęby zdarłem a na D3 to pewnie dziąsła pozostanie zatrzeć! ^^
Niektórzy tak tu hejtują że 200 i dziękują pfff.... ale inne Assasins Creedy itp itd to byśta zabulili bo ?. Bo lepsze, bo grafa lepsza, bo fabuła ? [No niby można się tym podpierać ale jest jednak to ALE]
Blizzard w Diablo nigdy nie kładł nacisku na chociażby fabułę moje drogie kochane hejty ]:->
W grze jest ona ogólnie rzecz biorąc bardzo słaba i uproszczona do granic. [Co innego książki, które polecam]
Ale przecież to nie fabuła podbiła przez te lata serca graczy w D1 potem D2 a teraz D3.
Ale jednak hejty dalej będą psioczyć swoje [Ja za fan boja się nie uważam]. A i tak wszyscy wy kiedyś się pojawicie w temacie ogólnym o Diablo III i taki będzie koniec. Nie jeden już pisał swego czasu, że ma w żopie ten tytuł bo ma dość czekania i różnego tam. Ksywek nie wymienię bo nie wypada. :]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczuj Wasc jak to jest mieszkac w Polce, gdzie raz od wielkiego dzwonu gra pc moze kosztowac 200zl (czyli tyle ile standardowo kosztuja nowe gry pc za granica), poza tym miales ponad dekade zeby uzbierac na nowe Diablo, nie czepiaj sie tych, ktorzy uzbierali ;) A oprocz pena 4GB jest tam (w kolekcjonerce) jeszcze pare innych dupereli, jesli nie odpowiadaja nikt Ci nie broni isc na bazar i kupic takiego za 2 dychy, bez "sfrajerzenia sie";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:53, Wolf_Simon napisał:

Dlaczego nie ma wyboru między wersjami do zakupu skoro cena polskiej jest nawet wyższa
niż angielskiej? Bez sensu... PL ver, thanks, but no thanks...


Bo kupując wersję polską będziesz mógł grać w wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować