Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 22:38, N3xuS napisał:

Wszystko spok poczesci zgadzam sie z Toba. A teraz chba najwazniejsza kwestia dotyczaca
gier..
zacytuje kolege Oxva "Sprawa czy drogo czy nie to kwestia indywidualna, ale to że
gry są o wiele bardziej dostępne niż dajmy na to 15 lat temu, to nie zmienia faktu że
wciąż są towarem luksusowym."

zgadzam się.

Dnia 15.03.2012 o 22:38, N3xuS napisał:

Jezeli tak to masakra co dzieje sie znaszym narodem :D

prawda..

Dnia 15.03.2012 o 22:38, N3xuS napisał:


Nie stac Cie to nie kupujesz.. proste. Czy wszyscy marudza całymi dniami ze nie stac
ich na Ferrari ?

wszystko ok, ale niech te produkty (gry) zasługują na taką cenę. Przepraszam Cię bardzo, ale jeśli widzę takiego ME3 który jest według mnie skopanym syfem (porównując do 1 i 2). Został wypuszczony chyba w wersji alfa... i jak widzę coraz więcej gier wypuszczanych na tej zasadzie - a jakoś to będzie, z odbiorców końcowych zrobimy beta testerów lub widząc wałki z DLC robione przez EA to naprawdę trudno jest się pogodzić że takie buble wypuszczane są na rynek i to po takich cenach, a co najgorsza że się sprzedają, ludzie są ślepi czy jak?! Wszystko byłoby jeszcze w porządku jakby producenci byli świadomi że spierniczyli - ale nie oni jeszcze dodatkowo wzniecają dyskusje o walce z piractwem itd... No przepraszam bardzo... Zróbcie porządnie grę tak żeby nie trzeba było jej łatać po 12 razy to sam ją z przyjemnością kupię za te 120zł. I wtedy dopiero będziecie mogli krzyczeć na piractwo.

Podsumowując: Ceny gier rosną horrendalnie, a jakość tych wypuszczanych produkcji tak samo horrendalnie spada na łeb na szyję.

A patrząc co się dzieje z grami nie ma takiej gwarancji że i D3 nie wyjdzie syf. Który doczeka się później 52 łatek.

PS jak ja spierniczę swoją robotę to inwestor mi nie zapłaci i jeszcze dowali grzywnę. Ale w tym przemyśle jest inaczej oni cały czas coraz bardziej spierniczają robotę a kasa leci... to też jest wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ważne czy dla filmu czy dla gry, koszt produkcji ścieżki dźwiękowej powinien być taki sam - tym bardziej, że Blizzard dba o muzykę jak mało kto i byle orkiestry podwodnej nie wynajmuje. Miałeś farta z tą ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:50, SerwusX napisał:

Chciałeś powiedzieć: cena diablo 3.

Nie, akurat cena DIII jest oldschoolowa;]
Pod koniec tal 90-tych premiery w cenie 130+ to był standard (Dungeon Keeper brrr!). Potem na rynek weszły takie podmioty jak TopWare i rozpoczęły rewolucję. A swoistym przełomem było wydanie RedFaction

Spoiler

ręka do góry kto pamięta ile kosztowała premierówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:40, porckypizgus napisał:

Dlaczego wszyscy zapominają, że w EK dla "frajerów" znajduje się również DII wraz z dodatkiem,
który jest wart 60zł ? Ja nie posiadam DII więc skorzystam. Jest też Soundtrack wart
podejrzewam drugie 60zł jak nie lepiej... ale ok, każdy ma swoje zdanie.

Nie nie zapomniałem o tym. I to ma być to dodatkowy powód większej ceny ?.
Tą Diablo II to już wciskają wszędzie gdzie się da. To źródło już praktycznie wyschło.
Kupujesz chyba D3 right?. To czy przy nowej trójce na którą powiedzmy tak długo czekałeś zagrasz w DII ? :>
I dont think so.
Aktualnie w platynowej edycji nie ma OSTa, wiem bo znajomy posiada platynową.
Po drugie nie musisz kupować gry za 60 gdzie masz podstawkę z dodatkiem. Wystarczy jak kupisz o wiele wiele taniej sam klucz do tego i tego. Zarejestrujesz go na koncie BN i grę najzwyczajniej w świecie pobierasz maks transferem jaki idzie wyciągnąć z Twojego łącza w każdym miejscu na ziemi :-).
Ja aktualnie mam 4x zestawy kluczy. Z czego jeden to właśnie z gry którą dawno temu i 3 zakupione z neta.
Jak przyszły czasy spod znaku "Chcę mieć więcej niż mam. Bo lepiej mieć więcej niż dużo" No to boty na czymś latać musiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przykro mi drogie dzieci ale 200zł to można dorobić nawet "na czarno" przy rozkładaniu towaru w carrefurze czy innym kauflandzie , rąk wam to nie powyrywa a w kilka dni macie machnięte ...

Ino by trzeba się do roboty wziąć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:14, N3xuS napisał:

A ci którzy piszą ze D3 po 200 zł to niech się [M] w czoło ale tak konkretnie bo w sieci
jak byk można znaleźne za 169zł. Taki znany demotywator mi sie przypomina czytając
niektóre komentarze.. " nie znam sie, ale sie wypowiem"


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:07, Sasklacz_Cocololli napisał:

przykro mi drogie dzieci ale 200zł to można dorobić nawet "na czarno" przy rozkładaniu
towaru w carrefurze czy innym kauflandzie , rąk wam to nie powyrywa a w kilka dni macie
machnięte ...

Ino by trzeba się do roboty wziąć ....


a żeś walną... jak kulą w płot.
Po 1 nie prowokuj bo pełno tu takich co chętnie przejdą od mało merytorycznej dyskusji do pyskówki.
Po 2 poczytaj trochę wcześniejsze posty, a nie wal jak gołąb na parapet, napisałem w większości przypadków to nie jest sprawa dorobienia się 200zł. Bo ludzie którzy grają lub w ogóle mają komputer zazwyczaj mają te 200zł na wydanie to nie jest problem. Problemem jest stosunek cena/jakość oraz współczynnik kto ile jest zdolny wydać na grę która starczy no powiedzmy na ten rok.

PS. co Wy z tym dorabianiem się i braniem się do roboty? Chyba nikt tu nie napisał "nie stać mnie". Ludzie grający na komputerze zazwyczaj mają kasę na gry, a jak nie to wiedzą jak ją zdobyć bez takich "nietrafionych" (brakło mi eleganckich przymiotników) komentarzy. A to że ktoś pisze że cena jest zbyt wysoka to nie jest zaraz oznaką że go nie stać.

PS2. wróćmy do tematu zamiast wyzywać współrodaków od leniwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że EK Diablo III to nie tylko pendrive, ale też cała masa innych rzeczy, o których "zapominacie" wspomnieć. W skład zestawu wchodzi także:

- pudełko (a sądząc po tym z EK StarCrafta II będzie fajne i szczegółowe)
- sama gra
- pendrive, na którym jest pełna wersja Diablo II i dodatku
- gruby artbook
- filmy na DVD i BD "making of"
- bonusy do Diablo III, WoW i SC II
- płyta z muzyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:49, Mohair napisał:


Dnia 15.03.2012 o 20:49, Mohair napisał:

Tak swoją drogą, zastanawia mnie jedna rzecz odnośnie osób, które narzekaja na cenę.
Otóż to, że DIII będzie kosztował ~200 PLN było do przewidzenia praktycznie od początku.
Wszyscy, którzy liczyli na cenę w okolicach stu złotych, najwyraźniej cierpią na bezmózgowie.
...



Bezmózgowcem to jesteś ty, tu nie chodzi o to, czy ktoś ma czy nie ma 200zł tylko czy gra jest tego warta.

Ja mam ku temu wątpliwości gdy patrze co gra ma do zaoferowania z drugiej strony mam taką posuchę na gry, że pewnie kupię ją z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:38, Ring5 napisał:

> Towar jest warty tyle ,na ile ludzie zgodzą się za niego zapłacić

Wiesz, ja naprawdę rozumiem, że można być fanbojem, ale w tym momencie jesteś zwyczajnym
hipokrytą. W jednym wątku, na przestrzeni kilku stron, krytykujesz TORa, że jest drogi
( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=74892&pid=21 ), a następnie piszesz takie coś.
Weź się w końcu, chłopie, zdecyduj - albo towar jest warty tyle, ile ludzie są
gotowi za niego zapłacić (co jest prawdziwe również w przypadku TORa), albo nie jest.
Stosowanie podwójnych standardów świadczy jedynie o tym, że jesteś doskonałym kandydatem
na polityka.


Osoba twierdziła że tyko gry blizzarda kosztują 200zł i żaden inny wydawca nie dał takiej ceny więc pisząc SWTOR cichłem ją uświadomić że nie tylko gry blizzarda kosztują w naszym kraju 200zł.Ja do ceny SWTOR nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:30, Wojman napisał:

Przypominam, że EK Diablo III to nie tylko pendrive, ale też cała masa innych rzeczy,
o których "zapominacie" wspomnieć.


Dodajmy do tego jeszcze niesamowitą, oryginalną folię, w które pudełko będzie zapakowane, przepiękne, wyjątkowe litery, jakie znajdą się w instrukcji, oraz jedyne w swoim rodzaju powietrze, którym wypełnione będzie pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka mi się podoba, to co że w białym pudełku... Co do ceny to się tego można było spodziewać, mam nadzieję że do maja uda mi sie znaleźć kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka to produkt luksusowy z gatunku perfum, cygar, zegarków i samochodów klasy F. Absolutnie nie ma tu założenia, że każdy może sobie na nią pozwolić - cena może być niewspółmierna do oferowanego produktu, bo taka ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 10:23, Nightal napisał:

czy będzie dostępna wersja anglojęzyczna? grać w tą grę bez ''oryginalnych'' głosów to
przecież grzech...


Kupując wersję polską będziesz miał możliwość grania w wersję anglojęzyczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować