Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2012 o 21:43, Quin89 napisał:

Ha! EK bylaby warta swojej ceny tylko jesli na pendrivewie znajdowalo by sie rowniez
Diablo 1! ;)


Właśnie szkoda, że Blizzard nie dorzucił części pierwszej, człowiek kupując Ek miałby wszystkie odsłony, ale nie ma co narzekać EK jest bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wiedziałem, że o czymś zapomniałem. W skład EK Diablo III oprócz wymienionych wcześniej elementów czyli:

- pudełka
- sama gra
- pendrive, na którym jest pełna wersja Diablo II i dodatku
- gruby artbook
- filmy na DVD i BD "making of"
- bonusy do Diablo III, WoW i SC II
- płyta z muzyką

Dochodzi jeszcze:

- czaszka Diablo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , no cóż to już wiem , że w Diablo III sobie dłuugo nie pogram :P bo 2 stówek to ja nie dam - koniec kropka :P już za Skyrim nie dałem 150 i czekam aż stanieje , więc teraz tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 08:33, L33T napisał:

Gdzie to 200zł ?


Nieśmiało zauważę, że dopuszczasz się tu małej manipulacji. Podajesz jednocześnie wersje pudełkowe (gram, ultima), które jak byk mają cenę 199,99 obniżoną na 179, oraz klucze (keye, gamecodes).

Wystarczy wpisać w wujka google''a "diablo iii sklep" lub "diablo iii cena" by bez problemu znaleźć wersje po 189 złotych (np. Merlin). Swoich wersji nie wystawiły jeszcze empik i komputronik, a tam raczej na jakiekolwiek obniżki nie ma co liczyć, czyli cena będzie zapewne na poziomie 199,90.

Ale masz rację, nawet 199,90 to nie 200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 10:42, L33T napisał:

Ludzie piszą o cenie samej gry więc takie ceny podałem :)


Ok, ale, jak napisałem wcześniej, podałeś obok siebie ceny wydania pudełkowego i kluczy (które zawsze są o kilkanaście - kilkadziesiąt złociszy tańsze).

Poza tym ceny Diabełka w Polsce nie odbiegają za bardzo (ba, czasem są nawet wyższe) od (chł-)amerykańskich, np. na Amazonie gra kosztuje 59,99 dolarów, co przy wczorajszym kursie dolara (według nbp.pl - 3,16 zł) daje 190 zł. Cena gramu i ultimy przed obniżką - 199,90. Cena w empiku również pewnie będzie na poziomie 200 zł.

Naturalnie słówkiem nie wspomnę o tym, że Blizzard po raz kolejny stosuje kuriozalny przelicznik dolarów na euro w skali 1:1.

Ale ok, niech będzie, że jest to wszystko niczym więcej, jak zwykłą i niesprawiedliwą nagonką na Blizzard... Bo w końcu przeliczanie jednego dolara na jedno euro jest jak najbardziej sprawiedliwe względem nas, graczy, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 10:52, Ring5 napisał:

Ale ok, niech będzie, że jest to wszystko niczym więcej, jak zwykłą i niesprawiedliwą
nagonką na Blizzard... Bo w końcu przeliczanie jednego dolara na jedno euro jest jak
najbardziej sprawiedliwe względem nas, graczy, prawda? ;)

Podobnie chyba jak Steam, i tak samo jak iTunes. I jeśli piszesz o sprawiedliwości dla graczy to chyba nie widzisz tego co się dzieje ostatnio w branży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 11:07, L33T napisał:

I jeśli piszesz o sprawiedliwości dla graczy to chyba nie widzisz tego co się dzieje ostatnio w branży :)


Bynajmniej, po prostu trochę dziwi mnie podejście na zasadzie "brońmy biednego, szkalowanego przez tych niedobrych graczy Blizzarda". Kiedy "krzywda" dzieje się Blizzardowi, niektórzy podnoszą krzyk, że trzeba podchodzić sprawiedliwie itp. Ale kiedy pojawia się pytanie "ok, a gdzie w takim razie jest sprawiedliwość względem graczy", ludzie rozkładają ręce i odpowiadają "ale jaka sprawiedliwość". Czyżbyśmy stosowali podwójne standardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 11:25, Ring5 napisał:

Czyżbyśmy stosowali podwójne standardy?

Od dawna mam takie wrażenie przy wszystkich tych bojkotach. Lwia część osób mówi że nie kupi gry bo <wstaw powód> a potem i tak kupią. Brak konsekwencji ze strony graczy wobec wydawców i metod jak sprzedają swoje produkty powoduje takie a nie inne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 07:36, DiabloStars napisał:

Heh , no cóż to już wiem , że w Diablo III sobie dłuugo nie pogram :P bo 2 stówek to
ja nie dam - koniec kropka :P już za Skyrim nie dałem 150 i czekam aż stanieje , więc
teraz tym bardziej



nie ma co płakać, to będzie 200zł zainwestowane na najbliższą dekadę :)
Moje pytanie, kiedy ostatnio grałeś w Diablo II, bo ja godzinę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:26, Oxva napisał:

Jeszcze nie ma takiej możliwości dostępnej dla wszystkich.

A język będziesz mógł wybrać jaki tylko będziesz chciał.


Jest taka możliwość. Link są ogólnodostępne w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualna oficjalna odpowiedź Blizzarda - EK będzie OGRANICZONA, sklepy wiedzą ile sztuk dostaną. Każda EK będzie numerowana. To z wypowiedzi Bashioka z forum Bliz. Kto nie zdążył musi szukać w małych sklepach nie prowadzących preordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować