Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2012 o 16:33, Felix2 napisał:

Ludzie narzekający na cenę chyba nigdy nie kupili żadnej jednej gry Blizzarda Oo. Trzeba
było się już parę-, czy może nawet paręnaście lat temu bulwersować. Zawsze sobie Blizz
dużo liczył i mała szansa, żeby kiedykolwiek zmienił swoje zdanie w tej materii. Tyle.

To, że zawsze tak było nie znaczy, że jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.Cena bez kitu wysoka, ale zagram u kumpla bo kupuje w dniu premiery i jak mi się spodoba to kupie.Wiecie może ile będzie kosztować StarCraft II: Heart of the Swarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:08, iddqd napisał:

Zawsze gry blizzarda kosztowaly po 200zl a innych wydawcow standardowo po 120,

jakiś konkretny powód? sztabkę złota dodawali czy jak?

Dnia 15.03.2012 o 16:08, iddqd napisał:

wiec juz
nie pier*olcie ze powoli gry na PC kosztuja tyle co na konsole.

Bo zaczynają do niedawna średnio osztowały ~100zł teraz nawet do ~140zł. Już jesteśmy blisko aby edycje standardowe wszystkie kosztowały 200zł.

PS. czy jak po chleb pójdziesz do sklepu a pani kasjera zażąda 300zł za bochenek to też przyjmiesz to za pewnik - bo przecież to dobry chleb.

Dnia 15.03.2012 o 16:08, iddqd napisał:

Siekiera sama sie wyciaga
z kieszeni =.=''

przestań gadać głupoty. Godzenie się na takie ceny produktów tylko zachęca producentów do dalszych podwyżek.

PS. czy jak po chleb pójdziesz do sklepu a pani kasjera zażąda 300zł za bochenek to też przyjmiesz to za pewnik - bo przecież to dobry chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:39, Kajmal napisał:

Kurde.Cena bez kitu wysoka, ale zagram u kumpla bo kupuje w dniu premiery i jak mi się
spodoba to kupie.Wiecie może ile będzie kosztować StarCraft II: Heart of the Swarm?


39Euro podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka w cenie normalnej EK (albo EK polskiego producenta i 2 innych podstawek jakiś starszych gier razem), uboga EK w cenie 2 "polskich" kolekcjonerek? Oni robią złote opakowania, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy. Ze to niby Lem winien takiej a nie innej cenie Diablo III? Bądźmy poważni... Bo idąc tym tokiem rozumowania to gry Blizzarda w czasach premiery Diablo II też chyba kosztowały jakoś ok 180-200zł, a jednak kilka lat później WarCrafta III można było jakoś sprzedawać po 99zł i na tym zarobić. Tak więc można i z czasem zejść z ceny. Ja jednak nie mam do nikogo pretensji o to, że Diablo III kosztuje tyle ile kosztuje, chodzi mi tylko o to, co było wypominane LEMowi jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:39, Konrad162 napisał:

PS. czy jak po chleb pójdziesz do sklepu a pani kasjera zażąda 300zł za bochenek to też
przyjmiesz to za pewnik - bo przecież to dobry chleb.



Nikt tyle nie zapłaci więc nigdy nie będzie tyle kosztował. Socjalistyczne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde mieliście 5 - 6 lat na zebranie 200 zł co miesiąc 10 zł (zamiast na fajki, browary) do skarpety i masz kolekcjonerkę nawet.

" Boże widzisz, a nie grzmisz.. "

Powstaje pytanie... czy tylko Polacy to takie marudy o pierdoły ?! ;O

Bulwers na każdej stronie o temacie Diablo 3.. ;/
Ale jak co do czego to i tak kupią tylko robią zamieszanie teraz.
A jak nie to niech se marudzą siedzą na yt i oglądają gameplay z pełnej wersji :)
Na pewno jakiegoś nagram i zamieszczę podeśle wam linka tam se nawet wypłakać będziecie mogli ^^

20120315164954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny i cykl produkcyjny blizzarda od lat stają się coraz bardziej groteskowe w stosunku do tego, jaką jakość oferują w grach (MULTI D3 PRZY PREMIERZE? LOLOLO)

gdyby WoW wreszcie po latach padł na pysk być może przeszłaby im fama świętej krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:27, Wojman napisał:

Cena EK StarCrafta II wynosiła 399.99 PLN, więc cena EK Diablo II jest niższa o 50 PLN.


A nie 499 zł ? bo mi się wydawało, że taka własnie cenę widziałem w sklepie. Jeśli tak było to rzeczywiście aż takiej różnicy nie ma. Jednak w dalszym ciągu za dużo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie troszkę przesadzają - jeszcze nie zdążyliście się przyzwyczaić, że normalna, Polska cena gry to teraz 129-149 złotych, a gry Blizzarda zawsze i od zawsze kosztują ~199? A jeśli ktoś czeka na spadek ceny - powodzenia - za jakiś rok w promocji moooże uda się wam kupić za 120-140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na fajki i browary mogę też sobie zaoszczędzić na inną grę za 100zł. Głupia argumentacja.
" ło jezu 300zł też moglibyście sobie zebrać w te 5-6 lat" - idąc tym tokiem myślenia.
EDIT Naprawcie w końcu tę stronę bo mnie wkur**ia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 17:00, Witka1995 napisał:

Zamiast na fajki i browary mogę też sobie zaoszczędzić na inną grę za 100zł. Głupia argumentacja.
" ło jezu 300zł też moglibyście sobie zebrać w te 5-6 lat" - idąc tym tokiem myślenia.


Ale ja nie mowie o innych grach tylko o Diablo 3 jak byś nie zauważył.
Bo wszyscy tutaj rozmawiamy o DIABLO a nie INNYCH grach.

A to co piszesz o 300 zł napisałem juz wyzej w poscie. Prosze czytac ze zrozumieniem.

20120315171005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:49, N3xuS napisał:

Kurde mieliście 5 - 6 lat na zebranie 200 zł co miesiąc 10 zł (zamiast na fajki, browary)
do skarpety i masz kolekcjonerkę nawet.

" Boże widzisz, a nie grzmisz.. "

Powstaje pytanie... czy tylko Polacy to takie marudy o pierdoły ?! ;O

Bulwers na każdej stronie o temacie Diablo 3.. ;/
Ale jak co do czego to i tak kupią tylko robią zamieszanie teraz.
A jak nie to niech se marudzą siedzą na yt i oglądają gameplay z pełnej wersji
:)
Na pewno jakiegoś nagram i zamieszczę podeśle wam linka tam se nawet wypłakać będziecie
mogli ^^


O Bracie, jesteś naprawdę master jak 5-6 lat temu wiedziałeś, że podstawka będzie za dwie stówy...
Pomimo, że w diabolca II zagrywam się od dawna, a i z jedynką spędziłem masę czasu - sorry, trójki nie kupię. Na pewno nie za tą cenę. Kolekcjonerka pierwszego Wieśka była za tyle a jej zawartość w porównaniu z podstawką diablo III to szczyt ekstazy. Nawet porównując do kolekcjonerki nowego diabolca jest całkiem niezła... a tu? No ok, pendrive jest klimatyczny. Reszta, z wyjątkiem cyfrowych bajerów do niedawna była w każdej lepszej kolekcjonerce...
Ale spoko, żeby nie wyszło, że hejtuję. Poczekam, obejrzę sobie na jutubcu i jak spadnie do jakiejś stówy - pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować