Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dlaczego wszytskie osoby, które pogodziły się z ceną D3 obrażają innych, którzy nie zgadzają się z polityką cenową Blizzarda? Taki Mohair na przykład.
Jeszcze zabawniejszy jest Braveheart, który nie zna defenicji hejtu
Avenger86 ty kupujesz jedną grę na dwanaście lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:22, Witka1995 napisał:

Dlaczego wszytskie osoby, które pogodziły się z ceną D3 obrażają innych, którzy nie zgadzają
się z polityką cenową Blizzarda? Taki Mohair na przykład.
Jeszcze zabawniejszy jest Braveheart, który nie zna defenicji hejtu
Avenger86 ty kupujesz jedną grę na dwanaście lat?

Nie. Miałem na mysli, że za stricte Diablo, który wychodzi raz na wiele lat warto tyle dać nawet za EK. Gry kupuję raczej na bieżąco, ale nie kolekcjonerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:20, zadymek napisał:

Hmm, 2 stówy za podstawkę? To było do przewidzenia -skoro 12 lat temu premierówka D2
kosztowała 159 ...to cena DIII zakrawa na jakąś obniżkę;]
Inna sprawa to to, że świat jednak poszedł do przodu: a przez to rozumiem, że ceny gier
dostosowały się do naszego rynku.

Chciałeś powiedzieć: cena diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 20:49, Braveheart napisał:

O cóż za miana nastawienia... Chyba się nawróciłeś XD.... swego czasu właśnie Ty pisałeś,
ze masz D3 głęboko w .... żopie i zlewasz na ten tytuł bo masz już dość czekania, że
cierpliwość się kiedyś kończy i to ,że Ci się skończyła...
Pamiętam też że obstawiałeś zdecydowanie większą cenę podstawki XD bo chyba obstawiałeś
przez pryzmat SC2
, Że to będzie śmiech na sali bla bla bla... ogólnie rzecz biorąc lubiłeś sobie czasem
pozrzędzić na przyszłe dziecko "Zamieci"


Hej .. to ciężka praca, ale ktoś ją musi wykonać nie ? : ) Trzeba trochę marudzić, żeby blizzard ruszył rzyć. Co prawda tego nie widział ani nie słyszał, ale jak widać coś podziałało. Moja boska siła może wszystko xD Widzisz, moja cierpliwość doczekała się nagrody w postaci daty premiery. Ale nie jest to prawda, że nie mam już żadnych zastrzeżeń :) Można trochę narzekać na cenę. Ale to nie ja mówiłem, że cena podstawki będzie większa. Zawsze zakładałem, że będzie max za 200 zł. Raczej pisałem o edycji kolekcjonerskiej, które imo miała wyjść po 500 zł :) Teraz mogę przyznać, że to bzdura była.. :) Na razie się cieszę i niech tak zostanie do maja :) Szkoda, że nie ma pvp na starcie, pokazałbym ci mojego skilla :D Jakiegoś tam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:22, Witka1995 napisał:

Dlaczego wszytskie osoby, które pogodziły się z ceną D3 obrażają innych, którzy nie zgadzają
się z polityką cenową Blizzarda? Taki Mohair na przykład.
Jeszcze zabawniejszy jest Braveheart, który nie zna defenicji hejtu
Avenger86 ty kupujesz jedną grę na dwanaście lat?


Kiedy Mohair nikogo nie obraził. W bardzo prosty i zrozumiały sposób przedstawił fakty.

Nie zgadzasz się z polityką cenową Blizzarda? . Masz pojęcie ile pieniędzy i swojego czasu przeznaczyli na stworzenie tej gry ? Nie wydaje mi się, dlaczego więc piszesz że za drogo. To nie twórców wina że dla Jana, lub innego Kowalskiego produkt jest zbyt drogi.

Oni chcą zarobić i mają do tego pełne prawo, biznes to biznes. TO nie czasy gdzie grupka zapaleńców robiła gierki w garażu, sprzedając je potem za bezcen.

Sprawa jest prosta, albo odpowiada Ci cena jaką twórcy ustali BO MIELI TAKIE PRAWO (niesamowite jak oni mogli?), albo nie kupujesz/czekasz na obniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:45, SerwusX napisał:

> Jedna części + (prawdopodobnie) 2 dodatki w przeciągu kilku lat.
Znaczy się DLC typu zbroja odpustowa i farbka do włosów? Mam nadzieję, że nie pojadą
po bandzie jak większość twórców ostatnimi czasy.



Nie nie u nich nie ma DLC. Sa pełno prawne dodatki ktore bardzo mocno wzbogacają gre.
Wystarczy spojrzec na wcześniejsze gry i obecne jak WoW i SC2. Także o to nie boj żaby :)

ps. zebym był słowny sa mounty do kupienia do wowa ale w grze masz ich i tak cała mase. :)

A ci którzy piszą ze D3 po 200 zł to niech się [M] w czoło ale tak konkretnie bo w sieci jak byk można znaleźne za 169zł. Taki znany demotywator mi sie przypomina czytając niektóre komentarze.. " nie znam sie, ale sie wypowiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oxva "Wszyscy, którzy liczyli na cenę w okolicach stu złotych, najwyraźniej cierpią na bezmózgowie."
Nie moja wina, że Blizzard nie potrafi zmieścić się w normalnym czasie produkcji. A i od kiedy pracują oni nad trójką, bo wątpie żeby od wydania Daiblo II.
EDIT Właśnie tak jak mówisz poczekam na obniżkę, ale narzekać nie przestanę i nadal twierdzę, że 200zł za grę to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerując się sukcesem DII zapytam tylko czy 199zł (choć tak na prawdę w wielu sklepach ceny oscylują od 169zł - 199zł) to aż taki majątek za tytuł, w który będzie grało się 10 lat ?

Tak ja też zamówiłem EK i jestem frajerem co dla niektórych ;X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie 10 lat? Jestem ciekaw ile procent ludzi którzy grali we wcześniejsze Diablo i którzy dostali kody do bety tzagrywali się w dwójkę aż do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:20, Witka1995 napisał:

Oxva "Wszyscy, którzy liczyli na cenę w okolicach stu złotych, najwyraźniej cierpią
na bezmózgowie."
Nie moja wina, że Blizzard nie potrafi zmieścić się w normalnym czasie produkcji. A i
od kiedy pracują oni nad trójką, bo wątpie żeby od wydania Daiblo II.
EDIT Właśnie tak jak mówisz poczekam na obniżkę, ale narzekać nie przestanę i nadal twierdzę,
że 200zł za grę to za dużo.


Od 2008 r. A w sieci hula D3 za 169 zł. To juz naprawde nie jest duzo..
Jezeli jest to czas rozgladac sie za praca za granica a nie siedziec w polsce i marudzic :P
Nie oszukujmy sie w polsce w najblizszych 10 latach nie wiele zmieni sie na lepsze bo nagorsze owszem moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:23, Witka1995 napisał:

Jakie 10 lat? Jestem ciekaw ile procent ludzi którzy grali we wcześniejsze Diablo i którzy
dostali kody do bety tzagrywali się w dwójkę aż do tego czasu.


A niby dlaczego jest osobny dział Diablo II na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:22, Witka1995 napisał:

Jeszcze zabawniejszy jest Braveheart, który nie zna defenicji hejtu

Chyba nie do końca mnie stary zrozumiałeś :)
Mogłem jednak słowo hejt dać w " " albo po prostu użyć słowa "Pieniacze"
Ale pal grzyb w to.
To właśnie szło do ludzi co to się pienią teraz że podstawka wynosi 200pln. Jakby właśnie nie znali tej polityki cenowej Blizzarda o której wspomniałeś. ;)
Tak jak to wspomniał Mohair. Była ona do przewidzenia. Sam obstawiałem od 179 ~ 200 do [max nawet i 250 ale to już podchodziło pod abstrakt. Bo wiem z jakimi cenami Blizzard potrafi wyskoczyć] Śmieszy mnie cena tylko EK bo EK nie powala a nawet i jeszcze gorzej - woła wręcz o pomstę do nieba. Ale kupcy/ [grzeczniej mówiąc] frajerzy [niegrzeczniej bez urazy ofcors] się znajdą. Czy to napaleńcy, fanatycy serii czy to ślepcy w różowych okularach którzy mają gdzieś to, że EK jest słabe ale ważne, że będą je mieli bo to przecież ich szmal i mają prawo robić z nim co chcą. Dopłacać 150 PLN za śmieci ?. Pendrive w kształcie SSa i to 4GB. Chyba sam pen robiłby za gadżet przez jego wygląd gdzieś na półce aniżeli miałby służyć to przenoszenia danych ^^.
Dałbym max za to nie więcej jak 50 PLN. Jedyna wartościowa rzecz to OST i ten album co to ma chyba jakieś 200 stron + o ile dobrze pamiętam..
Film "za kulisami: Diablo ]I[". Zrobienie tego materiału pewnie wyniosło ich tyle co nic a robiony pewnie też był na totalnym chillu. Za te 3 gadżety mógłbym te dodatkowe 5 dych wyłożyć. Więc ja jak i inni pewnie się pytam. Za co te dodatkowe 150 ? :D 4 Fun ?.
Sorka ale ja się wy...... ;-) nie dam. Ludzi jest masa więc ktoś to jednak kupi i Zamieć na EK na świecie zarobi z resztą jak na samej grze

Tak, rację masz. Ludzie się nie muszą z nią zgadzać, tak jak ja nie muszę się np zgadzać z polityki naszego kraju i jej prowadzenia. Po prostu czasem trzeba sobie chyba ponarzekać. Możemy się z nią nie zgadzać ale i tak jakoś ją znosimy/przetrawiamy. [Ja to na ten przykład się już dawno pogodziłem :)] Nic na to nie poradzimy i raczej nie zmienimy. Blizz wciąż zarabia grube miliony $$$ więc jakoś ta ich polityka działa i nie zanosi się na to by przestała działać mimo iż wielu jej nie jest wstanie ścierpieć. Brutalna zasada. "Nie podoba się, to do widzenia, przyjdą inni"." Za drogo teraz? to kup pan/pani później"
>Jakie 10 lat? Jestem ciekaw ile procent ludzi którzy grali we wcześniejsze Diablo i którzy dostali kody do bety >tzagrywali się w dwójkę aż do tego czasu.
Ja grałem gram regularnie kiedyś ostrzej w D2. Na CBNe muszę mieć chociaż postać pod PvP. A teraz mam aż chęć oddać all itemy [i to nie byle jakie] znajomym. Bo chyba przejść mogę na zasłużoną emeryturę w D2 :D
Po tylu latach grania w to co jakoś mnie nie mogło wypuścić z swych sideł :]

Pozdrawiam All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:20, Witka1995 napisał:

Oxva "Wszyscy, którzy liczyli na cenę w okolicach stu złotych, najwyraźniej cierpią
na bezmózgowie."
Nie moja wina, że Blizzard nie potrafi zmieścić się w normalnym czasie produkcji. A i
od kiedy pracują oni nad trójką, bo wątpie żeby od wydania Daiblo II.


Tego zdania nie zobaczyłem, ale naprawdę trzeba mieć ułańską fantazję, by pomyśleć o takiej cenie. Wystarczy chociażby spojrzeć na ceny innych gier Zamieci. Takie łudzenie własnej osoby właśnie doprowadza do takich sytuacji.

A ile robią dany tytuł to ich indywidualna sprawa, pieniądze ich oraz ich inwestorów. To w końcu ich dzieło. Nie popędza się artysty ;)

Sprawa czy drogo czy nie to kwestia indywidualna, ale to że gry są o wiele bardziej dostępne niż dajmy na to 15 lat temu, to nie zmienia faktu że wciąż są towarem luksusowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i czytam i robi się coraz ciekawiej.

1. Witka1995 Oni nikogo nie obrażają tylko... na swój sposób usprawiedliwiają wydanie >170zł za głupią grę.
2. porckypizgus - Gra na 10 lat? hmm pograsz z rok za rok znajdziesz inną.
3. Po co te wpisy "ja sobie kupię, a ja zamówiłem" itd? chcesz się pochwalić że jesteś przy kasie? Z całym szacunkiem, ale to nie jest telefon zaufania dla snobów.
4. ktoś tam wspomniał że można odłożyć i to i tamto... po co? Ludzie którzy nie kupią tej gry to, nie dlatego że ich nie stać... tylko dlatego że nie będą wydawać ~170zł za grę w którą pograją do znudzenie (powiedzmy ~1 roku)
5. Inną sprawą jest że po prostu gry są za drogie. Całe szczęście że póki co nie jest to towar niezbędny do życia.
6. Do ludzi piszących o polityce cenowej Blizzu, cenach do przewidzenia - WHO CARES?! - liczy się efekt końcowy - patrz punkt 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:36, Konrad162 napisał:

Tak sobie czytam i czytam i robi się coraz ciekawiej.

1. Witka1995 Oni nikogo nie obrażają tylko... na swój sposób usprawiedliwiają wydanie
>170zł za głupią grę.
2. porckypizgus - Gra na 10 lat? hmm pograsz z rok za rok znajdziesz inną.
3. Po co te wpisy "ja sobie kupię, a ja zamówiłem" itd? chcesz się pochwalić że jesteś
przy kasie? Z całym szacunkiem, ale to nie jest telefon zaufania dla snobów.
4. ktoś tam wspomniał że można odłożyć i to i tamto... po co? Ludzie którzy nie kupią
tej gry to, nie dlatego że ich nie stać... tylko dlatego że nie będą wydawać ~170zł za
grę w którą pograją do znudzenie (powiedzmy ~1 roku)
5. Inną sprawą jest że po prostu gry są za drogie. Całe szczęście że póki co nie jest
to towar niezbędny do życia.


Wszystko spok poczesci zgadzam sie z Toba. A teraz chba najwazniejsza kwestia dotyczaca gier..
zacytuje kolege Oxva "Sprawa czy drogo czy nie to kwestia indywidualna, ale to że gry są o wiele bardziej dostępne niż dajmy na to 15 lat temu, to nie zmienia faktu że wciąż są towarem luksusowym."

Nie stac Cie to nie kupujesz.. proste. Czy wszyscy marudza całymi dniami ze nie stac ich na Ferrari ?
Jezeli tak to masakra co dzieje sie znaszym narodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:28, Braveheart napisał:

Dopłacać 150 PLN za śmieci ?. Pendrive w
kształcie SSa i to 4GB. Chyba sam pen robiłby za gadżet przez jego wygląd gdzieś na półce
aniżeli miałby służyć to przenoszenia danych ^^.


Dlaczego wszyscy zapominają, że w EK dla "frajerów" znajduje się również DII wraz z dodatkiem, który jest wart 60zł ? Ja nie posiadam DII więc skorzystam. Jest też Soundtrack wart podejrzewam drugie 60zł jak nie lepiej... ale ok, każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:28, Braveheart napisał:

Chyba nie do końca mnie stary zrozumiałeś :)


Ja chyba też nie, bo patrząc na Twoje wypowiedzi w tym temacie odnoszę wrażenie, że jesteś jednym z tych ludzi, dla których każdy jadący wolniej od nich jest zawalidrogą, a każdy jadący szybciej - szaleńcem.

Jeśli ktoś uważa, że 200 złociszy za Diablo 3, to za dużo, jest pieniaczem. Ok. W porządku, niech będzie. Tylko powiedz mi, dlaczego uważasz, że osoba, która wydaje 350 zł na kolekcjonerkę została, jak to ładnie ująłeś, "wy...."? A może jest tak, że to Ty jesteś pieniaczem, bo uważasz, że 350 zł to za dużo?

Naprawdę nie chodzi mi tu o robienie awantur czy zaczynanie flame warów. Chciałbym tylko, byś raczył dostrzec fakt, że nie tylko Ty musisz mieć rację, a wygłaszanie swoich opinii w formie prawd objawionych, które są niepodważalne, a każdy, kto uważa inaczej, jest skończonym matołem, raczej do niczego dobrego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:40, porckypizgus napisał:

Dlaczego wszyscy zapominają, że w EK dla "frajerów" znajduje się również DII wraz z dodatkiem,
który jest wart 60zł ? Ja nie posiadam DII więc skorzystam. Jest też Soundtrack wart
podejrzewam drugie 60zł jak nie lepiej... ale ok, każdy ma swoje zdanie.


"Nie znam sie , ale sie wypowiem" <- modne to ostatnio Ci powiem :P 120 zł sie nie dopatrzyli ze w EK sie znajduje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:36, Konrad162 napisał:

2. porckypizgus - Gra na 10 lat? hmm pograsz z rok za rok znajdziesz inną.


Tylko zwracałem uwagę na to, że jest dużo ludzi, którzy nadal grają w DII i mam znajomego nawet - żywy dowód dla mnie. Nawet przecież Blizzard wspierał do niedawna (wspiera) DII patchami :) Może ja akurat 10 lat nie będę w to ciurał ale przyznam się , że do dziś sporadycznie pogrywam sobie w Doom i Doom II --- gry mające już ~20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:40, porckypizgus napisał:

Dlaczego wszyscy zapominają, że w EK dla "frajerów" znajduje się również DII wraz z dodatkiem,
który jest wart 60zł ? Ja nie posiadam DII więc skorzystam.


Nie zapominają. Po prostu jesteś w mniejszości, ponieważ przytłaczająca większość osób, które kolekcjonerkę kupią, to fani Blizzarda i serii Diablo, a co za tym idzie - są spore szanse na to, że osoby te już posiadają drugiego Diabełka.

Dnia 15.03.2012 o 22:40, porckypizgus napisał:

Jest też Soundtrack wart podejrzewam drugie 60zł jak nie lepiej...


Mało prawdopodobne, by był wart aż tyle. Soundtracki z gier są często tańsze od tych z filmów. Najtańszym, jaki kiedykolwiek kupiłem, był OST z Neverwinter Nights 2 bodajże, który kosztował zawrotną kwotę chyba 4,99 czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować