Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy oficjalne polskie ceny edycji zwykłej i kolekcjonerskiej Diablo III, pełna lokalizacja potwierdzona

208 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2012 o 10:29, Isildur napisał:

Kupując wersję polską będziesz miał możliwość grania w wersję anglojęzyczną ;)


aaa ok dzięki, nie było pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy EK faktyczniej est warta swej ceny? Kto z Was zamierza ją kupić? Ja na pewno kupię podstawową edycję - przecież Diablo 3 to Diablo 3 - liczy się gra i to, że będzie też dumnie stała na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to spodziewałem się takich cen. Dokładnie takie jak za Starcraft 2. IMO cena podstawki jest częściowo uzasadniona darmowym BNem. Wolę dać raz więcej niż płacić co miesiąc za dostęp do serwera. EK to osobny temat. Z jednej strony szkoda, że ceny importowanych gier są ustalane na poziomie światowym, z drugiej nie powinno to mnie dziwić.

Tak przy okazji przyczepię się do gram.pl EK to 349zł. Może jako bonus dacie darmową wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeżeli chodzi o Edycję Kolekcjonerską to coś już sobie postanowiłem, mianowicie to, że jeżeli nie przekroczy 400 zł to ją kupię... Są tam dla mnie cenne rzeczy, a jestem wielkim fanem Diablo. Na szczęście jestem osobą pracującą i po odłożeniu sobie z jednej pensji po 175 zł to w końcu uzbieram. Natomiast gorzej się ma w tym przypadku młodzierz ;/;/ Kilka lat temu z reką na sercu powiedziałbym "Nie kupuję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 15:43, Beleth napisał:

Ja muszę być psychiczny...rozważam zakup kolekcjonerki ze względu na pendrive...


Wszystko ok, nie jesteś sam :). Ale niestety, w moim przypadku 4 GB pojemności to raczej gadżet, niż
coś faktycznie przydatnego ;). Żeby dali chociaż 16 GB, ceny pamięci są na prawdę śmiesznie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 18:07, N3xuS napisał:

A do kolegi Wasieq czy wiedziałem ze Diablo bedzie tyle kosztować ? Nie ale domyślałem
się bo starcraft 2 tyle gdzieś kosztował co z logicznego punktu widzenia mogło byc podobne
w przypadku Diablo :) Premiera była w 2010 czyli miałeś 2 lata na uzbieranie 200 zł.
Wystarczająco czasu na odkładanie po 10 zł :)

Pozdrawiam :)

Logiczny argument. Well, wychodzi na to, że jak zawsze zawiódł mnie mój brak prognozowania rynkowego. Chociaż biorąc pod uwagę cały ówczesny hejt na wysokie ceny blizza, można było spekulować, że producent/wydawca, wyjdzie jakoś naprzeciw graczom. So damn wrong...
Co w sumie nie zmienia faktu, że póki co 200 zł to o oczko za dużo dla mojej kieszeni.

Kłaniam się w pas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 16:10, dave03 napisał:

Cena edycji standardowej to 199zł? W takim razie jestem tylko ciekaw, gdzie teraz są
ci wszyscy cwaniacy, którzy jak prawie 2 lata temu StarCrafta II wydawał Lem i ustalił
cenę na tym samym poziomie co teraz CDP, psioczyli "że jakby tą grę wydał CDP to pewnie
byśmy za nią płacili 150zł, nie 200."


Czy tylko ja widzę na gram.pl cenę 179,90 ? Się wszyscy uparli na te 199.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 12:00, logray napisał:

Tak przy okazji przyczepię się do gram.pl EK to 349zł. Może jako bonus dacie darmową
wysyłkę?


No właśnie! Mogliby się szarpnąć i już podarować te 15 zł. za przesyłkę, bo cena na prawdę jest wysoka. Byłby to taki miły bonus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka zamówiona. Dodatkowy gadzet dla mnie to 4 dodtakowe darmowe miesiące w WoW. ;] Cena hmmm... nie jest źle, zawsze mgło by być taniej widomo każdy chce kupić dany towar jak nataniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 13:21, Radielek napisał:

Jak gra stanieje do kolic 100 zl to wtedy kupie.


No to masz minimum rok czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 13:42, Pafun napisał:

> Jak gra stanieje do kolic 100 zl to wtedy kupie.

No to masz minimum rok czekania.

Jaki rok. Starcraft 2 do tej pory nie zszedł poniżej 100zł. Obstawiam 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zabawna puenta do tego obrazka?


Co do newsa - ceny dyktuje Blizzard i jest tak, jak mówi Ostrowiak. Żyją w alternatywnej rzeczywistości - gdyby wrócili do naszej, musieliby zweryfikować swoje praktyki. Gdyby CDP się wypięło na ofertę Blizza, wzięliby... Cenegę. YEAH! Urocza polityka pod tytulem: nie ci, będą inni, a cen i tak nie zmienimy. :) Generalnie mnie tam ryba, bo D3 i tak nie kupię, ale uważam, że to podejście w najgorszym korporacyjnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:26, N3xuS napisał:

Od 2008 r. A w sieci hula D3 za 169 zł. To juz naprawde nie jest duzo..
Jezeli jest to czas rozgladac sie za praca za granica a nie siedziec w polsce i marudzic
:P
Nie oszukujmy sie w polsce w najblizszych 10 latach nie wiele zmieni sie na lepsze bo
nagorsze owszem moze :)


Bo skoro marudzę na cenę to z pewnością opier**lam się w domu. 179 gwoli ścisłości + wysyłka i tak wychodzi 200zł - nie kłóćmy się różnicą dyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2012 o 00:51, Smash-PL napisał:

Bezmózgowcem to jesteś ty, tu nie chodzi o to, czy ktoś ma czy nie ma 200zł tylko czy
gra jest tego warta.


Doprawdy, ja? Szkoda tylko, że ja nie mam problemów z tym, aby subiektywnie ocenić jakiś tytuł i uznać, czy moim zdaniem jest on wart ceny narzuconej przez producenta.

Skoro Wy jesteście oświeceni, to powinniście zrozumieć, że nikt nie trzyma Was pod murem, każąc kupić Diablo 3, to Wasza osobista decyzja.
Jesli jesteście przekonani do tego, że trzecia część Diablo nie jest jakościowo warta tych dwustu złotych, to najzwyczajniej jej nie kupujcie.
Nikt Was do kupna Diablo 3 nie zmusza przecież.

No, chyba, że jest inaczej - w takim razie polecam zgłosić sprawę organom ścigania, to chyba podpada pod któryś punkt kodeksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się a właściwie mam pytanko czy zamówienie przedpremierowe byłoby do odebrania jak wysyłka 14.05? a potem instalacja i oficjalne uruchomienie 15.05 bo nie wiadomo jak z dostarczeniem gierki do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować