Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: Diablo III w ciągu roku kupi 5 milionów ludzi

10 postów w tym temacie

Dzisiaj otrzymałem od gram.pl klucz do bety. Aktualnie Diablo III ma u mnie status Insta-buy jak tylko pojawią się klucze na allegro.
Uważam również, iż liczba sprzedanych sztuk będzie grubo większa niż 5mln w ciągu roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analitycy jakoś się nie wykazali. To każdy może przewidzieć, nawet nie bardzo interesując się rynkiem gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rizzan a ja właśnie dziś ukończyłem betę Diablo III. Gra jest warta każdej złotówki nawet dla "zwykłego" gracza a o fanie h&s a tym bardziej dla fana Diablo I i II to nawet nie będę wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:21, Ximos napisał:

Analitycy jakoś się nie wykazali. To każdy może przewidzieć, nawet nie bardzo interesując
się rynkiem gier.


Jeśli pamiętamy, że StarCraft II miał 3 miliony po miesiącu, a 4.5 po około pół roku to te szacunki są i tak mocno ostrożne. Diablo to mocniejsza marka od Stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj przypomniało że zamówienie złożyłem jeszcze w zeszłym roku w vobisie :D totalnie zapomiałem przez te zmiany terminu premiery. Cały czas mają cenę 179,00 zł więc chyba warto...zanim zmienią na inną :0 No to zostały równe dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:18, Bambusek napisał:

> Analitycy jakoś się nie wykazali. To każdy może przewidzieć, nawet nie bardzo interesując

> się rynkiem gier.

Jeśli pamiętamy, że StarCraft II miał 3 miliony po miesiącu, a 4.5 po około pół roku
to te szacunki są i tak mocno ostrożne. Diablo to mocniejsza marka od Stara.



Szacunki są bardzo ostrożne. SC, jaki by nie był świetny, jest troszkę gatunkiem niszowym, fanów strategii nie
ma tylu, co fanów Diabełka :). Ciekawe, czy D3 dobije do 10 mln w ciągu roku ? :).

Będzie się też rozrastać, dodany zostanie PvP, potem wyjdą kolejne łatki, potem dodatek (liczę na pojawienie się w dodatku postaci z D2 i mojego ukochanego druida :)). Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować