Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA Street - recenzja

6 postów w tym temacie

Czyli można w sumie powiedzieć, że teraz jest dobrze potem może być o wiele lepiej jak porównać z "dużą Fifą". Pewnie tą część bym sobie odpuścił i kupię następną jak będę miał konsolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje jak w World Tour wypadnę np na Borussie Dortmund a trafiłem już 3 razy na tę drużynę. I niema bata jeśli w tabeli się nie zgadza i Borussia gryzie ogon "Jestem Borussia Dortmund i muszę z tobą wygrać użytkowniku mimo błędów grze a nawet spalenie konsoli JA MUSZĘ Z TOBĄ WYGRAĆ BO JESTEM CZOŁOWĄ DRUŻYNĄ NA TRYBIE HARD!!" Tak to widzę jak komputerowi się nie podoba że go cisnę na HARD''zie. Według mnie ta gra ma duuuuuuuuuuuuuuuuużo błędów ale niestety ten pieprzony tryb World Tour wciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam się podobały okrzyki komentatora po strzelonej bramce w demku na arenie w Amsterdamie, to brzmiało coś jak

Spoiler

Duuuupaa! dupaaaaaa!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram głównie w world tour i mam ochotę rzucać padem w monitor. Komputer oszukuje niemiłosiernie i stawia przeciw nam graczy mających z 10lvli więcej.

Mój bramkarz z max def i gk puszcza szmaty z polowy boiska podczas gdy przeciwnik broni dobitki jak strzały dziecka nawet gdy musi przy tym podnosić się co strzał :/ Pomijam już, że ludek z max speedem jest przeganiany przez kompa ;D

Najbardziej ejdnak boi Ai drużyny - a raczej jego brak. Gwarantowane blokowanie się nawzajem, gapienie jak idiota w piłkę gdy przeciwnik radośnie do niej biegnie itd itp.

Gra dobra ALE najlepiej grać w żywym graczem siedzącym obok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 20:21, Jacor32 napisał:

mnie tam się podobały okrzyki komentatora po strzelonej bramce w demku na arenie w Amsterdamie,
to brzmiało coś jak

Spoiler

Duuuupaa! dupaaaaaa!

:D

Hehehe. Zabawny motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować