Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Risen 2: Mroczne Wody - zgarnij kapitańską lunetę

67 postów w tym temacie

Po pierwsze to nauczcie się języka polskiego, odmiana przez przypadki wcale nie jest taka trudna.
Powinno być "...zapraszamy...do wzięcia udziału w konkursie-zgadywanCE..." Czytajcie to co piszecie, przed publikacją.
Po drugie: pewne elementy wyglądają bardzo podobnie, np. płyty, w związku z tym jeśli ktoś poda prawidłowe nazwy/zawartości płyt ale przy niewłaściwych numerkach zostanie mu to zaliczone, czy uznawane to jest za błąd? Bo regulamin to standardowa formułka, która nic nie mówi o sposobie wyłaniania zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 15:06, Waaazuuup napisał:

Po pierwsze to nauczcie się języka polskiego, odmiana przez przypadki wcale nie jest
taka trudna.
Powinno być "...zapraszamy...do wzięcia udziału w konkursie-zgadywanCE..." Czytajcie
to co piszecie, przed publikacją.


Dziękujemy za skarcenie, kłaniamy się z pokorą.

Dnia 16.03.2012 o 15:06, Waaazuuup napisał:

Po drugie: pewne elementy wyglądają bardzo podobnie, np. płyty, w związku z tym jeśli
ktoś poda prawidłowe nazwy/zawartości płyt ale przy niewłaściwych numerkach zostanie
mu to zaliczone, czy uznawane to jest za błąd? Bo regulamin to standardowa formułka,
która nic nie mówi o sposobie wyłaniania zwycięzców.


Wygrają osoby, które najdokładniej wytypują - także wliczając konkretny przedmiot pod numer. To wydawałoby się logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2012 o 15:10, Laid_back napisał:

Dziękujemy za skarcenie, kłaniamy się z pokorą.


hehe sorki, że tak ostro, ale ostatnio jest to co raz częstsze...

Dnia 16.03.2012 o 15:10, Laid_back napisał:

Wygrają osoby, które najdokładniej wytypują - także wliczając konkretny przedmiot pod
numer. To wydawało by się logiczne.


Owszem, ale zawsze lepiej jest się upewnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poszło, choć było diabelnie trudno. Niektóre elementy są tak do siebie podobne, że nie wiem czy czasami czegoś nie pomyliłem. Ale liczę, że uda mi się wygrać :P Konkurs fajowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwe czy nie... wysłać wysłałem- na nagrodę nie liczę... zawsze byłem trochę zły w zgadywanki... ;/

Powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 15:12, Waaazuuup napisał:

hehe sorki, że tak ostro, ale ostatnio jest to co raz częstsze...

Zdanie rozpoczynamy od dużej litery, a użyte przez Ciebie "co raz" powinno być napisane łącznie. Może więc lepiej zacznij od sprawdzania własnych komentarzy przed wysyłaniem, zamiast pouczać autora tekstu.

Co do nagrody - może nie jest to żadna rewelacja, jednak konkurs nie wymaga zbytniego wysiłku, więc chyba spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować