Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Risen 2: Mroczne Wody - zgarnij kapitańską lunetę

67 postów w tym temacie

Mógłby ktoś wytłumaczyć punkt 5.3. regulaminu konkursu?
Jeżeli ktoś wygra ma zapłacić podatek od nagrody, której wartości de facto nie zna zanim nie wygra? :\

Mam nadzieję, że zrozumiałem to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 16:17, Headbangerr napisał:

> hehe sorki, że tak ostro, ale ostatnio jest to co raz częstsze...
Zdanie rozpoczynamy od dużej litery, a użyte przez Ciebie "co raz" powinno być napisane
łącznie. Może więc lepiej zacznij od sprawdzania własnych komentarzy przed wysyłaniem,
zamiast pouczać autora tekstu.


Faktycznie, z tym "co raz" to byka strzeliłem. Tym niemniej, ja nie jestem ogólnopolskim serwisem, więc nie ciąży na mnie konieczność pilnowania poprawności językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 17:32, Boguslav4 napisał:

Mógłby ktoś wytłumaczyć punkt 5.3. regulaminu konkursu?
Jeżeli ktoś wygra ma zapłacić podatek od nagrody, której wartości de facto nie zna zanim
nie wygra? :\

Mam nadzieję, że zrozumiałem to źle.


No właśnie, czy ktoś mógłby to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że o zwycięstwie decyduje trafność rozpoznania elementów a czas nadesłania maila nie ma nic do tego ? Było by to nie w porządku w stosunku do tych co późno wracają z pracy a tymi co już od południa siedzą przed kompem.

Posta adresuję do konsula Laid_back który jako jedyny wypowiada się w tym temacie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 17:32, Boguslav4 napisał:

Mam nadzieję, że zrozumiałem to źle.


Owszem, przecież jak byk stoi "Płatnikiem wskazanego podatku jest Organizator."
Jest nakaz prawny płacenia podatku od każdej wygranej w konkursie nagrody - ale zazwyczaj organizator bierze opłatę na siebie, by nie obciążać nią zwycięzcy.Chociaż np. Totalizator Sportowy tak nie robi i wygrywając w lotto musisz zapłacić.

GringoG3-> tak, dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, gdyby nie 12 i 11 (razem, bo są podobne) i podobieństwo niektórych elementów to byłoby dużo łatwiej. Cóż, jakby było za łatwo, to by było mniej zabawy.
P.S. Wiadomo ile będzie kosztować EK i czy będzie na gram.pl do kupienia? Pewnie i tak nie zdołam zebrać forsy, ani czasu (jeszcze mam 2 gry do przejścia zaległe i tak), ale edycja fajnie się zapowiada, więc pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 20:39, Laid_back napisał:

> Mam nadzieję, że zrozumiałem to źle.

Owszem, przecież jak byk stoi "Płatnikiem wskazanego podatku jest Organizator."
Jest nakaz prawny płacenia podatku od każdej wygranej w konkursie nagrody - ale zazwyczaj
organizator bierze opłatę na siebie, by nie obciążać nią zwycięzcy.Chociaż np. Totalizator
Sportowy tak nie robi i wygrywając w lotto musisz zapłacić.


Chodziło mi o drugie zdanie "Wydanie nagrody nastąpi po pobraniu przez Organizatora podatku od Uczestnika".
Dzięki jednak za szybką odpowiedź i rozwianie moich obaw :)

Edit. Najśmieszniejsze jak ktoś wygra w loterii samochód i musi go sprzedać, by podatek pokryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na prawdziwą piracką wersję przystało - przydała by się beczułka trunku (podobne wydanie ma Dębowa hehe).
Szkoda, że ta edycja będzie jedynie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 22:15, GringoG3 napisał:

Konkurs trwa do 18.03.2012.
A wyniki i lista zwycięzców, kiedy ?


Regulaminu przeczytać się nie chce?

5.4. Do dnia 22 marca 2011 roku pracownik gram.pl ogłosi zwycięzców. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.gram.pl.

EDIT
Oczywiście gram.pl żyje jeszcze ubiegłym rokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać, bardzo lubię piratów (nie komputerowych :)) i fajnie byłoby mieć taką lunetę.

@xippon
Co do pirackich wersji, przydałoby się parę czystych DVD i mazak do podpisywania w komplecie. :>

@Laid_back
Przy niskich wygranych też? Bo jak wygrałem 16 złotych, to dostałem 16 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 12:25, SerwusX napisał:

@Laid_back
Przy niskich wygranych też? Bo jak wygrałem 16 złotych, to dostałem 16 złotych.


Jeśli konkurs ogłoszony jest w środkach masowego przekazu (tv, prasa, radio) lub w konkursach np. z dziedziny nauki czy sztuki oraz wartość nagród nie przekracza 760 zł, to nie. Ale w przypadku internetu to dużo bardziej skomplikowane: http://www.delege.pl/konkursy-internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwiedziłem stronę pewnego magazynu o grach, który ma na nazwie płytę cd...
Wyobraźcie sobie (choć pewnie wiecie), że tam jest analogiczny konkurs, z tym że tam ludzie podają odpowiedzi w komentarzach, co (biorąc pod uwagę, że konkurs gram.pl wciąż trwa) perfidnie psuje nam całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować