Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli – data premiery Diablo III, czyli rzut okiem w kalendarz

32 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Jedni traktują gry Blizzarda jak standardowe produkty, ale myślę, że na gram.pl aż roi się od osób, dla których są czymś więcej, może nawet swego rodzaju religią. Wziąłem więc do ręki kalendarz i sprawdziłem komu środek maja odpowiada, a kto może przez niego przegrać życie.

Przeczytaj cały tekst "Luźne myśli - data premiery Diablo III, czyli rzut okiem w kalendarz " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja powiem tak, jestem maturzystą i dodałbym, że po 15 maja niektórzy mają jeszcze egzaminy ustne :) W moim technikum jeszcze nic nie podali, bo nasza szkola zawsze ostatnia ustala terminy ustnych, a ze jestesmy duza szkola to właśnie terminu ustnych mogą być +15 maja :P No i jeszcze czeka mnie w czerwcu egzamin zawodowy z informatyki, też trochę trzeba przykuć do teorii więc kurde nie jest tak kolorowo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bo z racji matur, będą mieć wtedy dni wolne od nauki, a przynajmniej tak mi się wydaje. "

W liceach są wolne tylko podczas matur obowiązkowych. W inne dni są normalnie zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 maja mam koniec semestru i obrona w czerwcu. :P Także motyw, że przesune na wrzesień raczej nie wchodzi w grę. ;) Myślę jednak, że jakoś uda mi się to wszystko ładnie połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden dzień wolny przysługujący pracownikowi z racji śmierci bliskiej osoby, choć z tego drugiej opcji radziłbym nie korzystać, bo później trzeba ten fakt udokumentować aktem zgonu.

Pominę milczeniem fakt, iż fragment ten jest naprawdę w bardzo złym guście. Natomiast w przypadku śmierci bliskiej osoby przysługują DWA dni urlopu. Wiem, bo akurat sam prawie rok temu korzystałem z tego po śmierci ojca.

A jeśli już chcesz wymieniać wolne dni, czemu nie wspomnieć o zwolnieniach lekarskich? ;) Przecież każdemu może się zdarzyć zachorować, wiadomo, że nie ma nic gorszego, niż upał na zewnątrz i klima wewnątrz - to rozkłada najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to jest mój pierwszy rok po studiach, bez sesji i nauki :D. Rok temu w maju zdawałem egzamin ostatni na stidiach więc nie miałbym czasu na D3. Ale teraz jak jest praca i $$ już zamówiłem diabełka a inne gry idą w odstawke. Ma kilka zaległości więc do maja spokojnie starczą ;, a widać już ruch wyprzedażowo-wiosenny wiec moze cos w promocji kupie. Kusił mnie Risen 2, miałem go sobie odłożyc na później ale zobaczę co pokaże kolekcjonerka. Bo Diablo zamówiłem już u was w tej wersji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 10:05, Ring5 napisał:

Pominę milczeniem fakt, iż fragment ten jest naprawdę w bardzo złym guście.

To jest gram.pl. Czego sie spodziewales? Sam bylem na pogrzebie kilka dni temu (choc akurat nie czlonka mojej rodziny)...

Ja wspomne tez, ze w tym roku urlopu na zadanie pracodawca moze obecnie ODMOWIC (ale musi podac przyczyne, bodajze na pismie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 09:51, RobsonAmbro napisał:

Uczyć się przd samą maturą

Gdzieś tak na 2-3 dni przed wystarczy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w maju obowiązkowo Diablo 3, Max Payne 3, GR: Future Soldier (ale na PC, więc pewnie się przesunie), DiRT Showdown... Nie ma że boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 10:05, Ring5 napisał:

jeden dzień wolny przysługujący pracownikowi z racji śmierci bliskiej osoby, choć
z tego drugiej opcji radziłbym nie korzystać, bo później trzeba ten fakt udokumentować
aktem zgonu.


Pominę milczeniem fakt, iż fragment ten jest naprawdę w bardzo złym guście.


To jest po prostu typowy przykład czarnego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja poczekam jeszcze pół roku i dopiero kupię...no wiecie...pvp już pewnie będzie...więcej niż 4 znajomych...cena nie z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

17.05 mam spory egzamin:) No trudno jak do 15 się nie nauczę to te 2 dni już nie wiele zmienią:). Po za tym dzisiaj przedłużyłem sobie subskrypcje w wowie i wygasa akurat 16.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować