Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli – data premiery Diablo III, czyli rzut okiem w kalendarz

32 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2012 o 10:15, Ostrowiak napisał:

FREE LUZAC


Mówiłem, że nikt Luzaca nie lubi.

I po co to przeżywanie? Nie można poczekać do wakacji, gdy będzie pełno czasu na zabawę w głupie gierki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nawet jeżeli coś się przeniesie na wakacje to pewnie dużo osób będzie grało w Diabolo... ale mam nadzieję, że znajdę czas i na Max''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc: Diablo III, Max Payne 3, nowy Sniper. Będzie trzeba zacząć poprawiać oceny, żeby na koniec roku mieć luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam maturzysta i muszę przyznać, że premiera lepiej nie mogła mi się wpasować. !4 ustny angielski, a 16 ustny polski - ostatnia maturka. Więc i dam radę się wybrać na nocną premierę, a wciąż mam na takową nadzieję, jak i dam radę pograć te pierwsze 3-4 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studenci mają najgorzej, zaczyna się sezon egzaminów, maj i czerwiec to istna sieka. Jak grać, Panie Premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 12:30, SarenkaB napisał:

Zaczyna się. Dwa miesiące które nie obejdą się bez codziennego newsa o Diablo III...

To zmień stronę skoro ci to nie odpowiada. To jest portal o grach i tu pisze się o grach. Wybacz, ale skoro do premiery tak wyczekiwanej przez wiele lat gry zostało już niewiele czasu to nic dziwnego, że będą o niej często pisać. Mnie interesuje każdy news o Diablo III i myślę, że wielu innych gramowiczów również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 23:18, Hartus napisał:

Mnie interesuje każdy news o Diablo III i myślę, że wielu innych gramowiczów również.


Tylko nie myl, proszę, newsów z tandetnymi artykulikami o przysłowiowej pewnej części ciała Maryni, które nie wnoszą absolutnie nic do tematu Diablo 3, a maja za zadanie tylko zwracać uwagę na gram. To teksty na poziomie "zaatakowała mnie wściekła torebka foliowa" rodem ze szmatławców typu "Fakt" czy inny "Super Express". No, ale jeśli interesują Cię nawet takie "newsy"... Być może już niedługo zobaczymy artykuł o tym, jakie potrawy będą spożywane przez członków redakcji podczas pierwszego przejścia "kampanii".

Ja akurat tu się zgadzam z SarenkąB (co w sumie rzadko się zdarza ;) ), bo to nie pierwszy raz, kiedy gram prowadzi tego typu "kampanię", stawiając na ilość, zamiast na jakość. A to, że powyższym tekstem przeszli samych siebie, jest zupełnie inną kwestią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy grali w D1 i czekali jak na szpilkach na D2 są raczej już PO studiach ... Młodsi też mają takiego bakcyla ? Ja naprawdę tęsknię za klimatem jedynki i możliwościami dwójki - trójka mam nadzieję mi tego dostarczy.

Problemem nie jest brak świąt i chodzenie do pracy, tylko rodzina, która - bądź co bądź - jest w pewien sposób uzależniona od "głowy rodziny" :)

Ale ja biorę urlop "od żony" - powoli się szykuję. Zobaczymy ile wytrzyma - tak do tygodnia max.

Czas wolny w PEŁNI przeznaczę na Diabliszcze 3 - gorzej czy na sprzęcie pójdzie - stacjonarny spoko (ale jest w domu ...) gorzej z lapem, który nie ma dedykowanej grafy ... kupić nowy sprzęt przed 15 maja ?? Budżet okrojony - a na kolekcjonerkę już i tak odpowiednio trzeba wydać.

PS: kiedy wydadzą "The Sin War" w Polsce - książki znaczy się? Mogę czytać w oryginale ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 04:36, Martimat napisał:

Ludzie, którzy grali w D1 i czekali jak na szpilkach na D2 są raczej już PO studiach


Genialne! Widać, że lubisz mieć solidne argumenty oraz solidnie pogłówkować, zanim wyciągniesz wnioski. Panie i Panowie, mamy do czynienia z pięknym umysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować