Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z Grim Dawn, nowej gry twórców Titan Quest

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Grim Dawn został oficjalnie zapowiedziany na początku 2010 roku. Po raz kolejny możemy zobaczyć, jak tytuł ten prezentuje się w akcji, gdyż do sieci trafił gameplay z wersji pre-alpha, który trwa ponad cztery minuty.

Przeczytaj cały tekst "Zobacz gameplay z Grim Dawn, nowej gry twórców Titan Quest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie gry, ale uważam że ten gatunek powinien minimalizować obecność interface. tutaj jest tego za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje radę, chociaż czasy tytanów bardziej mnie jarały. Okultyzm, bohater na miarę Van Helsing''a, stare opuszczone cmentarze i wiedźmy to nie najlepsze rozwiązanie dla mnie jeśli chodzi o tematykę gry. No ale jest to gra twórców świetnego klasyka, nie zrobią złej gry więc i tak mnie kupili, chyba, że to po prostu nie wyjdzie. Mam nadzieję, że skoro sami dobrze wiedzą o tym, że stworzyli świetnego Titan Quest i dodatek, niestety nie grałem w drugie wymienione, to nie wykorzystają tego przeciwko nam uważając, że ludzie polecą na to, że stworzyliśmy coś dobrego. Czym byłby człowiek gdyby nie własna wizja ibrak powielania schematów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie na pewno biorę. W ślepo. Przy TQ spędziłem długie godziny, więc można spokojnie przyjąć, że gierka będzie miodna, skoro robią ją ci sami ludzie. Zresztą gameplay nawet ciekawy, chociaż mam jedno zastrzeżenie - odniosłem wrażenie, że mamy trochę pomieszanie z poplątaniem: z jednej strony widzimy pochodnie i rzucające cienie lampy, z drugiej - dziedzińce (z braku lepszej nazwy) skąpane w słońcu (a przynajmniej tak to wygląda). Trochę nie bardzo mi jedno z drugim gra. Ale to jedynie mały szczególik, nie mogę się już doczekać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to natomiast naszego rodzimego Fratera.
Ekipa odpowiadała za Titan Quest, właściwie to czołówka H''n''s. Wystarczy za rekomendację choć tego gatunku już nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest pies pogrzebany, Blizzard wpadł w tą samą pułapkę, wydał 2 części Diablo więc i 3 musi być elegancka, bo graczom nie przeszłoby przez myśl to, że gra mogłaby być zła. Oby twórcy Titan Quest zrobili dobrą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:43, Kafar napisał:

Lubie takie gry, ale uważam że ten gatunek powinien minimalizować obecność interface.
tutaj jest tego za dużo.

Minimalizować? Przecież trzeba umieścić paski skrótów, doświadczenia, ikonki broni, wskaźniki many i życia, i tak dalej. Akurat w tym gatunku nie wobrażam sobie grania bez bogatego interfejsu i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na pre-alfę wygląda bardzo dobrze, powiedziałbym, że jako zaawansowana beta byłoby już całkiem bliżej. Twórcy Titan Questa widzę, że odwalają następny kawał świetnej roboty, zdecydowanie są to jedyni ludzie zdolni stworzyć poważną konkurencję dla Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba zapomina o gościach odpowiedzialnych za Torchlight.
A czy konkurencja dla Diablo w ogóle istnieje? Nie wydaje mi się. Blizzard tak rzadko wydaje gry, że po prostu inni twórcy H''n''S mają pełno pola do popisu, a mimo to, ten gatunek ciągle jest w odwrocie. Nie wiem czy to z małego zbytu, czy po prostu twórcy czekają na więcej nowości ze stajni Zamieci, żeby skopiować pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, jeżeli gra będzie tak samo dobra jak Titan Quest to poproszę i zjem z chęcią... Już zacieram ręce na Diablo III, Torchlight II i Grim Dawn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać na gameplay''u swoim wyglądem przypomina mi Witch Huntera z uniwersum Warhammera.

Gierka wygląda całkiem poprawnie ciekawe kiedy będzie premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować