Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery Diablo III. Co na to twórcy Torchlight II?

21 postów w tym temacie

Torchlight 2 raczej będzie teraz w defensywie. Gdyby wydali grę wcześniej to mogłaby się ona nieźle sprzedać. Tymczasem wydanie gry po Diablo 3 to najgorszy z możliwych scenariuszy. Ludzie grający w D3 zapomną, że w ogóle istnieje coś takiego jak Torchlight i to jest fakt, smutny, ale prawdziwy. Sam mimo iż polubiłem Torchlighta to nie ma mowy, żeby zamienił go na oczekiwanego przez lata Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością kupiłbym Torchlighta 2, gdyby wyszedł przed premierą Diablo.
Przecież to był idealny scenariusz dla twórców, gracze wygłodniali wielkiego h''s kupują ich pozycję, bo premiera Diablosa nie wiadomo kiedy.
Ale teraz? Nobody cares, gdy D3 na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam tak samo, biorę T2 i D3.
Bo T2 to tak jak jedynka, kapitalna gra do oderwania się od większych produkcji, grywam w nią do dziś [jej posiadacze generalnie dzielą się na dwie grupy, ci co graja i grac będą długo długo jeszcze i ci których gra z nudziła z miejsca i ja olali, taki urok h&s ów, nie każdemu się dany tytuł spodoba], jestem pewien, że z dwójka będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również kupię T2, ale po wymaksowaniu Diablo III, czyli długo po premierze T2 (chyba :) i zapewne w jakieś promocji na Steamie. Ja wychodzę z założenia, że grę powinni wydać na początku tego roku. Teraz co by niemówili i tak stracą dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie to już raczej asekuracja Runic Games, pamiętam news o tym, że zdążą wydać Torchlight III przed
Diablo III a tu taki suprise od Blizza, niemniej życzę jednak powodzenia Torchlightowi II bo jedynka była naprawdę niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by było, żeby Torchligt II wyszedł trochę później. Wszyscy będą zapatrzeni w Diablo III i mało kto będzie bawił się też w Torchlight''a, chyba że jakiś czas po premierze DIII, ale to też strata kasy... Więc: niech poczekają trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam chrapkę na oba tytuły. Aczkolwiek ze względu na cenę Diablo 3 wpierw zafunduje sobie dzieło chłopców z Runic Games, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakby się mieli wstrzelić po diablo i odświeżonej wersji baldura to raczej małe szanse na dobrą sprzedaż choć nie zapominam i nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 22:57, palpatine napisał:

Te gry są skierowane do innych odbiorców, nie są dla siebie konkurencją :). Każda jest
fajna na inny sposób.

Jak gry z tego samego gatunki mogą być skierowane do innych odbiorców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli okazję wstrzelić się w dobry okres przed premierą Diablo 3. Być może zakładali, że premiera tamtej gry będzie jeszcze dłużej odwlekana. Chociaż tak czy inaczej premiera Diablo 3 sprawi, że ten tytuł zostanie w większości zapomniany, ale gdyby wydali ją wcześniej to zapewne więcej by zarobili na wstępnej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 20:42, vegost napisał:

Torchlight 2 raczej będzie teraz w defensywie. Gdyby wydali grę wcześniej to mogłaby
się ona nieźle sprzedać. Tymczasem wydanie gry po Diablo 3 to najgorszy z możliwych scenariuszy.
Ludzie grający w D3 zapomną, że w ogóle istnieje coś takiego jak Torchlight i to jest
fakt, smutny, ale prawdziwy. Sam mimo iż polubiłem Torchlighta to nie ma mowy, żeby zamienił
go na oczekiwanego przez lata Diablo.



Przecież zarzekałeś się, że nie kupisz Diablo 3. Wręcz nam to obiecałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować