Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aż 15 elementów w Edycji Kolekcjonerskiej Risen 2: Mroczne Wody! Zobacz je wszystkie

36 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Amulet voodoo, 18-centymetrowa figurka i beczka po rumie to tylko niektóre elementy wchodzące w skład Edycji Kolekcjonerskiej Risen 2. Pozostaje jedynie zapytać: dlaczego nie beczka z rumem?

Przeczytaj cały tekst "Aż 15 elementów w Edycji Kolekcjonerskiej Risen 2: Mroczne Wody! Zobacz je wszystkie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ucieszyl napis PL/ENG na dole plakatu. Bedzie wilk syty i owca cala, bo najwyrazniej pozostawiono mozliwosc wyboru wersji jezykowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten zestawik, więc chyba się skuszę na niego, mimo iż obiecałem sobie że W2 będzie moją pierwszą i ostatnią kolekcjonerką... BTW kiedy rusza start zamówień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 11:39, Squork napisał:

A mnie ucieszyl napis PL/ENG na dole plakatu. Bedzie wilk syty i owca cala, bo najwyrazniej
pozostawiono mozliwosc wyboru wersji jezykowej. :)


Jakbyś doczytał newsa do końca, to wiedziałbyś, że z całą pewnością tak właśnie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beczka rządzi (ale gdzie stosowny "kranik" ?) :D. Ogółem fajna i pomysłowa kolekcjonerka :) Na samą grę się jednak nie skuszę - chyba że będzie sporo zmian w mechanice . Po Gothickach mam ciut dość - te tytuły mi trochę zalatują taką "enerdowską" siermięgą ;-) No chyba, że tym razem będzie inaczej (bo obiło mi się o uszy, że Piranie w końcu nauczyły się robić porządne animacje, a NPC nie przypominają już armii klonów) to przemyślę... Bo pirackie klimaty jednak fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu widziałem na czeskim forum zdjęcie kolekcjonerki i już wtedy byłem zszokowany... Fajnie że i w Polsce będzie można to dostać. Pytanie tylko za ile... Ja co prawda zamówiłem standardową, bo mimo że kusi mnie na tą kolekcjonerkę to nie miałbym gdzie jej włożyć i co z tymi bonusami robić.
I tak właśnie powinna wyglądać premium/kolekcjonerka, a nie to co serwuje nam EA i Ubisoft. Tamci dadzą ci plastikowy case, 2 płytki, parostronnicową instrukcję, zero poradnika i wołają do 140zł. A tutaj w standardowej dostanę zapewnę te instrukcję, poradniki, mapę i płytki z OST i Making offy za cenę o wiele rozsądniejszą. W końcu to Piranha Bytes a nie firma która sprzedała się wydawcy i daje mniej za więcej.
PS: Cieszy również możliwość zainstalowania angielskiego dubbingu... Miałem ściągnąć sobie też wersję angielską wiadomo skąd ale skoro nie muszę, na co zresztą liczyłem to nawet lepiej ;-) Za drugim razem pewnie po angielsku odpalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować