Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III w polskiej wersji językowej tylko na PC

61 postów w tym temacie

Adam Berlik

Blizzard ujawnił, jakie wersje językowe będą dostępne w Diablo III na platformach PC oraz Mac. Wyłącznie posiadacze tej pierwszej otrzymają grę w całości po polsku – drudzy nie mogą nawet liczyć na przetłumaczone napisy.

Przeczytaj cały tekst "Diablo III w polskiej wersji językowej tylko na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie będzie przeszkadzać polska wersja językowa w Diablo III, może to po prostu przyzwyczajenia z dwójki że lepiej mi Diabełek brzmi w naszym rodzimym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 14:48, Muradin_07 napisał:

Mi jakoś nie będzie przeszkadzać polska wersja językowa w Diablo III, może to po prostu
przyzwyczajenia z dwójki że lepiej mi Diabełek brzmi w naszym rodzimym języku.



A ja wręcz przeciwnie... trauma z polszczenia diabełka I przez hm bodajże Czechów (Długi Bow i czar Świtź to moje ulubione)... mam nadzieję że spolszczoną wersję będzie można bezproblemowo "zangielszczyć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszę autora o źródło bo ani na amerykańskich ani na polskich stronach blizza nie ma o tym wzmianki również na fanowskich stronach o diablo nic o tym nie ma. Więc zapowiada się na kolejny wyssany z palca news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 14:51, athelas napisał:

A ja wręcz przeciwnie... trauma z polszczenia diabełka I przez hm bodajże Czechów (Długi
Bow i czar Świtź to moje ulubione)... mam nadzieję że spolszczoną wersję będzie można
bezproblemowo "zangielszczyć"...


Bo wiesz... to tak samo jakbyś dał tłumaczyć japońskiego RPG''a dla Niemców... ;) Wynik byłby chyba podobny. W jedynkę grałem po angielsku na komputerze w podstawówce (podczas wielkiego boomu na sale informatyczne w każdej szkole) i pamiętam że nic nie rozumiałem wtedy. W dwójce nic mi nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 14:51, athelas napisał:

A ja wręcz przeciwnie... trauma z polszczenia diabełka I przez hm bodajże Czechów (Długi
Bow i czar Świtź to moje ulubione)... mam nadzieję że spolszczoną wersję będzie można
bezproblemowo "zangielszczyć"...

Kod z polskiej wersji rejestruje się na battle.net a tam dostępna jest angielska wersja do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zangielszczyć" Diablo zapewne da się poprzez ściągnięcie instalatora w odpowiadającym nam języku ze strony battle.netu tak jak to jest w przypadku SC2.

Pozdrawiam
Medris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw, co niby przeszkadza autorom dubbingu zrobić go także na Maki...
Czy pliki w obu wersjach nie powinny być takie same, mieć takie same formaty, itp.? Poza plikiem wykonawczym ofc.
Wypowie się ktoś, kto ma Maca i gra w gry Blizza i na tym i na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 15:16, Henrar napisał:

Ja jestem ciekaw, co niby przeszkadza autorom dubbingu zrobić go także na Maki...
Czy pliki w obu wersjach nie powinny być takie same, mieć takie same formaty, itp.? Poza
plikiem wykonawczym ofc.
Wypowie się ktoś, kto ma Maca i gra w gry Blizza i na tym i na PC?


Gram.pl zwyczajnie wyssało newsa z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 15:19, BigM napisał:

W Polsce i tak nikt by w to nie grał na Macu. Żadna strata.


Oj są osoby, które na Macu grają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 15:16, ZubenPL napisał:

Gram.pl zwyczajnie wyssało newsa z palca.

News jest na Kotaku (źródło jest w tym newsie tutaj zaraz po linkach do sklepu), oni z kolei odsyłają na battle.net, ale tam strona padła.
Nawet jeżeli jest to nieprawda, to i tak mnie ciekawią kwestie techniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BigM, tak się składa, że akurat Diablo 3 dużych wymagań nie ma, a akurat ja mam zamiar grać na MacBooku Pro w D3 ;). Nie zmienia to jednak faktu, że brak PL wersji kompletnie mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować