Zaloguj się, aby obserwować  
Nero12

Codename: Panzers - phase two patch 1.05 pl

21 postów w tym temacie

KIEDY wydacie ten patch 1.05 pl!!! nie moge grac na necie i wiem ze sa tez problemy z kodem (w 7 i 8 misji alianckiej) ruszcie się i poprawcie wpade z data bitwy pod sidi barrani (1943.... ja padne)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będziesz musiał czekać na tego patcha tyle ile ja czekałem kiedy CDprojekt w końcu wyda patcha 1.08pl do Europa Universalis - ponad 4 miechy poślizgu :|

A później się dziwią że konkurencja odbija im produkty (Hearts of Iron :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pojawi sie patch 1.05 do polskiej wersji gry Codename panzers faza 2
?!!!!! Jak większość miłośniów tej gry kupiłem ją dla trybu multiplayer.
Wchwili obecnej (od wielu m-cy) nie moge uczesniczyc w tych rozgrywkach -
jak wiekszośc polskich graczy. Rozgrywki zostały zdominowane przez wersje
1.05 gry. Uważam to za O S Z U S T W O sprzedaz niepełnowartościowej
gry,która powinien sie zająć Urząd Ochrony Konsumentów (zgłoszenie o tym
fakcie zostało juz wysłane). Jeśli macie odrobine honoru i godności prosze
mi zwrócic pieniądze !!!!!!!

Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pozatym co za totalny brak profesjonalizmu !!!! czego dotyczy, jakie zmiany wprowadza patch "poprawka Direct IP" ????????????? czy to jest aż taka wielka tajemnica aby o tym nie informować !!???
Precz z oszustami !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie (moze nie temat o tym ale nie bede 10 razy zakladal temtu o grze) czy ta gra pojdzie na gf 4 MX bo od tego zalezy moj zakpu tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie CD-projekt niby taka dobra firma a na patcha czekamy i czekamy... Jak wiekszosc graczy kupilem ta gre dla trybu multiplayer a pograc sobie nie moge ;/ Gdyby dalej cenega sprzedawala panzers patch pewnie by byl... Moze sie wypowie ktos z ekipy CD-projekt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:49, 0LEK napisał:

A mam pytanie (moze nie temat o tym ale nie bede 10 razy zakladal temtu o grze) czy ta gra pojdzie na gf 4 MX bo od tego
zalezy moj zakpu tej gry


Najlepiej bedzie jak sciagniesz sobie demo (najlepiej to drugie). Moim zdaniem moze troszke przycinac (chociaz moze pomoc obciecie grafiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 13:18, Volvox napisał:

> A mam pytanie (moze nie temat o tym ale nie bede 10 razy zakladal temtu o grze) czy ta gra pojdzie na gf 4 MX bo od
tego
> zalezy moj zakpu tej gry

Najlepiej bedzie jak sciagniesz sobie demo (najlepiej to drugie). Moim zdaniem moze
troszke przycinac (chociaz moze pomoc obciecie grafiki)

Mnie tam nie zalezy na 1024x768 i antyaliassing x4 :)
Ujdzie mi 800x600 i detale na LOW moze byc grafa 16 bit (własnie tak gram w soldiersow i gra sie niezle )
Powlaczalem opcje w soldiersach i mozna pograc bo na poczatku bylo ustwione na 1024 x768 i na high detale (standardowo) to przciagniecie kamerą to byly skoki klaktowe ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem coś zrobić w sprawie patcha 1.05 i wysłałem emaila do producenta bo z ludzmi z CD Projektu nie ma co rozmawiac - oni uważaja że wszystko że jest OK z grą!!!!!!
Dla waszej informacji pełny tekst emaila.

Subject:
Codename: Panzers Phase 2 - urgent
DO:
support@stormregion.com,info@stormregion.com,marketing@stormregion.com
Cc: <kontakt@cdprojekt.com>

Dear Sirs,

At the beginning of September I have bought your computer game - Codename: Panzers Phase 2 the same like many polish computer game players. Notice, that official polish release has been published on 22 July 2005. The reason of buying this game was first part - Phase One, especially multiplayer mode. Me and hundrets of polish players cant take a part in multinational rivalry of multiplayer mode becouse of up till now we have not got patch 1.05 necessary for updating the game from version 1.03 to 1.05. Of course we can play each other but the games are dominated by 1.05 version. Majority of players have new, updated 1.05 version but we (polish players) cant join to games. Secondly polish release of Phase Two includes errors. These errors caused problems with reaching the end of game (allies mission nr 7 i 8).I tried many times to get some information from polish company representing you on Polish PC games market - CD Projekt Sp. z o. o.but those people do not respond to our questions or try to make a fool of us, for example: a few months earlier they assured us of polish patch 1.05 to Phase Two it will be released very soon (in one week). CD Projekt''s guys do not even announce any official information concernig the game. Please be informed CDP Phase Two belongs to the TOP of the best selling games of polish computers games market. We will appreciate for understanding and help.

Best regards
In the name of polish fans of CDP Phase One and TWO
.......................

Mile widziane opinie na ten temat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy mialem demo tej gry
musialem ją szybko wyłączyc by,
skonczyc tą głupotę,
nie moglem zniszcyc niemieckim czołgiem polskiej bazy
czylbym sie zazenowany gdybym zrobil te durne fazy,
czylem sie glupio gdy musialem zniszcyc polski czolg
dobra koncze yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wbijajcie sie na forum www.panzers.fora.pl sorry za offtopic ale wiem ze nie ma zadnych for i stron o panzers wiec postanowilem cos z tym zrobic ;) zapraszam do udzielania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:19, DesMonD__PL napisał:

A wiec ci sie nudzi, gdyz to nie pierwszy temat, ktory odswiezasz!
Po co to robisz!!!
Wygrzebujesz tematy i zasmiecasz forum ;P


Bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować